تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور

ارسال سریع و رایگان فرش کاشان

این روزها دغدغه افراد در راستای تامین مایحتاج و رفاه زندگی خود و خانواده‌شان دیگر این اجازه را به آن‌ها نمی‌دهد که بتوانند به راحتی به تهیه و خریداری وسایل مورد نیاز زندگی‌شان بپردازند. از این رو با پیشرفته شدن تکنولوژی و راه‌های ارتباطی به صورت جهانی، روش‌های مختلفی برای ارائه محصولات مختلفی از جمله فرش ماشینی به عنوان یک کالای اساسی و ضروری به میان آمده که مورد رضایت خریداران قرار گرفته است. اما در این بین مساله‌ای که وجود داشت، ارسال محصول بود، به ویژه برای محصولات با حجم و سایز بزرگی چون فرش ماشینی که چه مشتریان حضوری و چه غیر حضوری، در حمل و نقل آن دچار مشکل بودند؛ در همین راستا تولید کنندگان با در نظر دیدن تمهیداتی ارسال سریع و رایگان فرش به وسعت ایران بدون محدودیت در میزان خرید فرش و وزن آن‌ها را برای خریداران میسر نمودند.

گروه تجاری فرش کاشان با داشتن کادری مجرب در زمینه تولید، تهیه، کنترل کیفی، ارسال و واحد امور مشتریان و برنامه‌ریزی خیلی دقیق به منظور جلوگیری از اتلاف و هزینه مشتریان تمام تلاش خود را می‌کند با ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش به سراسر ایران در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون محدودیت در میزان تعداد فرش و وزن آنها بهترین خدمات را در این زمینه ارائه نماید.

 

انواع روش‌های ارسال فرش به سراسر ایران

با استناد به مطالب گفته شده در مقدمه حال در این قسمت می‌خواهیم انواع روش‌های ارسال فرش به سراسر ایران را جهت آشنایی و آگاهی شما عزیزان خریدار با ارائه توضیحاتی در رابطه با هر یک مطرح نماییم. از آنجایی که اخیرا راه‌های ارتباطی بسیار گسترش یافته، روش‌های مختلفی از جمله ارسال فرش از طریق پست به طرق مختلف ارائه شده که در زیر بدان پرداخته شده است.

ارسال فرش درب منزل

بسیاری از افراد که فرصت کافی برای تحویل فرش در محل باربری و یا حمل و نقل آن را ندارند، ترجیح به خرید فرش با ارسال درب منزل می‌دهند که تولیدکنندگان نیز در راستای رفاه این دست از مشتریان به ارائه این روش پرداخته‌اند. در زیر انواع راه‌های ارسال فرش درب منزل از طریق پست را نام برده‌ایم که در صورت نیاز می‌توانید طبق شرایط خود اقدام نمایید:

  • ارسال فرش با پست درب منزل در صورت تسویه کامل صورت حساب
  • ارسال فرش با تیپاکس در هر دو حالت تسویه کامل صورت‌حساب و پرداخت مبلغ بیعانه قبل از ارسال
  • ارسال فرش با ارسال اکسپرس فرش کاشان و حمل توسط رانندگان فرش کاشان در دو حالت تسویه کامل صورتحساب و پرداخت مبلغ بیعانه قبل از ارسال

ارسال فرش با باربری

ارسال فرش با باربری در دو حالت پرداخت کامل صورتحساب و پرداخت مبلغ بیعانه قبل از ارسال ممکن است که خریداران چه در صورت پرداخت کل مبلغ فرش در هنگام خرید و چه پرداخت بیعانه بایت آن، می‌توانند فرش خریداری شده خود را از طریق باربری شهرشان تحویل بگیرند. در این روش ارسال فرش توسط کامیون و یا ماشین‌های باری صورت می‌پذیرد که روشی تضمینی همراه با بیمه است.

ارسال فرش با اتوبوس‌های بین شهری

ارسال فرش با اتوبوس‌های بین شهری به سراسر ایران فقط در صورت تسویه کامل صورتحساب امکان‌پذیر است که مشتری در این روش می‌تواند محصول خریداری شده خود را به صورت سلامت از طریق پایانه اتوبوسرانی شهر خود از راننده تحویل بگیرد. بدین منظور بین راننده و خریدار هماهنگی‌های لازم برای زمان مراجعه برای تحویل از قبل انجام خواهد شد.

ارسال فرش در کاشان و حومه در دو حالت پرداخت کامل صورتحساب و پرداخت مبلغ بیعانه

با وجود این که شهر فرش کاشان دارای شهرک‌های صنعتی و کارخانجات بسیاری است، اما ممکن است مشتریان در این شهر فرش امکان حمل و نقل و یا خرید حضوری را نداشته باشند که برای آن‌ها نیز خدماتی در این زمینه تحت عنوان ارسال فرش در کاشان و حومه در دو حالت پرداخت کامل صورتحساب و پرداخت مبلغ بیعانه، ارائه شده که علاوه بر تحویل فوری فرش درب منزل خود، ارسال رایگان شهر فرش کاشان مختص به این دسته از افراد نیز در نظر دیده شده است.

 

شرایط ارسال رایگان فرش ماشینی

اخیرا با افزایش قیمت سوخت و تردد میان جاده‌ای دیگر ارسال رایگان معنای گذشته را ندارد و افراد برای تحویل کوچک‌ترین شیء از راه دور در صورت خریداری، ناچار به پرداخت هزینه ارسال آن چه از طریق پست و چه تیپاکس و باربری هستند. فرش نیز به عنوان کالایی لوکس و اساسی به لحاظ حجم و وزن از این مقوله جدا نبوده و افراد برای خریداری آن باید هزینه ارسال را نیز بردازند. اما شرکت‌های فعالی چون فرش کاشان با در نظر داشتن رضایت مشتریان، شرایط ارسال رایگان فرش را نیز در کنار دیگر خدمات خود فراهم آورده‌اند که به روش‌های زیر انجام خواهد شد:

  • در صورت پرداخت کامل صورتحساب و مبلغ نهایی فاکتور به صورت آنلاین برای خریدهای بالاتر از شش میلیون تومان ارسال و تحویل رایگان فرش درب منزل در کاشان، تهران، قم و خرم آباد انجام خواهد شد و برای خریدهای بالاتر از شش میلیون تومان در دیگر شهرهای ایران ارسال رایگان فرش فقط تا باربری شهر مقصد انجام خواهد شد.
  • ارسال رایگان فرش درب منزل یا تحویل رایگان فرش درب منزل در صورت عدم پرداخت کامل مبلغ فاکتور، به ازای هر فرش حداقل 5% مبلغ فرش بیعانه دریافت شده و فرستادن رایگان فرش فقط تا باربری شهر مقصد امکان‌پذیر خواهد بود.

 

مدت زمان ارسال فرش ماشینی

از دیگر مواردی که در ارسال فرش بسیار حائز اهمیت است، مدت زمان آن است که مورد توجه خریداران قرار دارد. برخی از آن‌ها ممکن است در تحویل خود عجله داشته باشند که در چنین شرایطی بهتر است به انتخاب و خریداری محصولات موجود در انبار بپردازند تا سریع‌تر تحویل گیرند. اما اگر زمان تحویل برایتان مهم نیست می‌توان تمامی طرح‌های موجود بر روی وب سایت را مشاهده تا با انتخاب محصول مناسب و مورد پسند، آن را در صورت عدم موجودی در انبار، پس از سفارش و تولید در زمانی دیرتر تحویل بگیرید. به طور کلی مدت زمان ارسال فرش ماشینی انجام شده به شرح زیر است:

  • در صورت موجود بودن فرش در انبار ارسال آن نهایتا بین 3 تا 7 روز کاری انجام خواهد شد.
  • در صورت عدم موجودی و نیاز به بافت فرش، بسته به خلوتی و شلوغی خط تولید ارسال بین 3 تا 14 روز کاری برای خریداران عزیز انجام خواهد شد.
  • برای کلیه تابلو فرش های بافت و تابلوفرشهای چاپی در صورت موجود و عدم موجودی، ارسال بین 1 تا 7 روز کاری انجام خواهد شد.

 

خرید فرش ماشینی با ارسال رایگان و سریع

در صورت نیاز به خرید فرش ماشینی با ارسال رایگان و سریع می‌توانید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به عنوان مرجعی معتبر و کامل از محصولات فرش کاشان مراجعه نمایید. مدیران متبحر و متعهد این فروشگاه معتبر فرش در راستای سرلوحه کاری خود که جلب اعتماد و رضایت مشتریان جهت ارائه محصولات بیشتری است؛ از این رو بهترین خدمات را به کار گرفته‌اند تا به هر نحوی شده مشتریان خود را راضی نگه دارند. امکان خرید فرش با ارسال رایگان از سری مواردی است که هر مشتری مسلما به دنبال آن است که این مجموعه معتبر پاسخ‌گوی این نیاز مشتریان بوده و به واسطه فراهم سازی چنین امکانی توانسته درصد بالایی از تقاضای خریداران را در این زمینه مرتفع سازد.

اما اینکه چگونه می‌توانید از این خدمت به صورت رایگان بهره‌مند شوید، در بالا تمامی شرایط و موارد مربوط بدان ذکر شده که با خواندن آن می‌توانید از تحویل رایگان فرش ماشینی خریداری شده خود نیز در کنار دیگر خدمات خوب این شرکت بهره‌مند شوید. کارخانه تولیدی فرش کاشان تمام سعی خود را خواهد نمود تا فرش مورد نظر را بعد از کنترل کیفیت و بسته بندی در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اسرع وقت به صورت رایگان به دست شما مشتریان گرامی برساند و از مرحله مشاوره، تا سفارش، ارسال و حتی بعد از تحویل با شما عزیزان به منظور راهنمایی و رفع شبهات پیش آمده در رابطه با سفارشتان همراه خواهیم بود.

خرید اینترنتی همراه با تحویل رایگان فرش درب منزل

در صورت نیاز به اقدام برای خرید غیرحضوری با توجه به شرایط خود و عدم امکان برای خرید حضوری، می‌توانید به وب سایت فروشگاه آنلاین فرش کاشان به عنوان مجموعه‌ای معتبر و رسمی مراجعه نمایید. در این وب سایت فروشگاهی امکان خرید اینترنتی همراه با تحویل رایگان فرش درب منزل در صورت خرید بالای 6 میلیون تومان و پرداخت کامل و تسویه در هنگام خرید برای مشتریان فراهم شده که در کاهش هزینه‌های آنان بسیار مؤثر بوده است.

از دیگر موارد اثر گذار در صرفه جویی توسط این روش می‌توان به حذف هزینه‌های نمایشگاهی و مالیات، هزینه‌های رفت و آمد و سوخت و پارکینگ اشاره داشت که بسیاری از خریداران را به سمت خود کشانده است. در خرید اینترنتی فرش نیز مشتریان می‌توانند محصول خود را به صورت مستقیم از درب کارخانه دریافت نمایند. خرید اینترنتی فرش با قیمت درب کارخانه همراه با تحویل رایگان فرش از جمله خدمات خوبی است که مدیران مجرب این شرکت در راستای جلب رضایت مشتریان برای آنان فراهم آورده است.

خرید حضوری همراه با ارسال رایگان و سریع فرش

اما بسیاری از افراد که علاقمند به خریدی ملموس و به روش سنتی هستند، خرید حضوری همراه با ارسال رایگان و سریع فرش برای آن‌ها امکانی خوب برایشان خواهد بود تا بدون نیاز برای پرداخت هزینه‌های حمل و نقل و نیاز به کرایه وسیله‌ای برای حمل فرش خریداری شده تا خانه، بسیار راحت بتوانند آن را به منزل خود ببرند. با خرید بالای شش میلیون تومان توسط این روش اگر ساکن کاشان باشید، فرش را درب منزل خود تحویل خواهید گرفت، اما اگر از شهرستان‌های دیگر مراجعه نموده باشید و خرید شش میلیون به بالا داشته باشید، می‌توانید سفارشات خود را تا محل باربری شهرستان خود به صورت رایگان تحویل بگیرید.

خرید حضوری فرش روشی سنتی است که توسط آن مشتری می‌تواند طرح فرش را از نزدیک دیدن نموده و جنس فرش را لمس کرده اما شاید در آنجا تنها بتواند چند نمونه فرش را بازدید نموده، چرا که محدودیت فضا این امکان را به تولید کننده نمی‌دهد که بتواند تمامی محصولات خود را در معرض نمایش بگذارد و یا موجودی محصولات تولید شده تنوع بالایی ندارد. خرید حضوری فرش هزینه‌های بیشتری را نسبت به روش غیرحضوری دربر دارد، زیرا خریداران جهت مراجعه حضوری نیاز به صرف هزینه برای رفت و آمد خود داشته و باید برای خرید وقت کافی بگذارند تا بتوانند بین شرکت‌های مختلف گشته تا محصول مورد پسند خود را بیابند. ضمنا کارشناسان فنی واحد فروش فرش کاشان جهت بررسی تا 24 ساعت بعد از سفارش به صورت تلفنی جهت نهایی شدن سفارش با شما مشتری گرامی در ارتباط خواهند بود.

با تشکر - واحد فروش و سفارشات فرش کاشان
کارخانه شماره یک: کاشان، بلوار قطب راوندی، شهرک صنعتی راوند، کوچه دهم
کارخانه شماره دو و نمایشگاه: کاشان. کیلومتر یک جاده آران و بیدگل
شهرک سلیمان صباحی. اصلی یک. فرعی دو
مشاوره رایگان و فروش: 09133602885 - 09120557250
واحد فروش و سفارشات: 03155443197 - 03155443195 - 03155442673
03155468858 - 03155443051 - 03155448144 - 03155473036
دفتر مرکزی:  کاشان، خیابان شهید رجایی، بن‌بست اندیشه 40، پلاک 0، طبقه دوم
کد پستی 8713783166
پشتیبانی فنی: 09132626269 - 09120265539 (فقط جهت رفع مشکلات فنی)

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی