تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

بهترین قیمت فرش ماشینی

بهترین قیمت فرش ماشینی

چرا بهترین قیمت برای خریداران فرش ماشینی اهمیت دارد؟

فرش به عنوان یک کالای کاربردی و لوکس شناخته می‌شود که با توجه به کارکردی که دارد، در تولید آن از بهترین مواد استفاده می‌شود که در نهایت منجر به ارزش آن به لحاظ قیمت شده و هر روزه با افزایش قیمت‌های مواد خام برای تولید چنین محصولی، به قیمت این محصول نیز افزوده می‌گردد. از آن جایی که وجود فرش در هر خانه‌ای به ویژه برای ایرانیان لازم و ضروری است و خانه بدون فرش اصلا رنگ و معنایی ندارد، پس به راحتی می‌توان به پاسخ این سوال دست یافت که چرا بهترین قیمت برای خریداران فرش ماشینی اهمیت دارد. افزایش قیمت‌ها، تورم، کاهش قدرت خرید مردم و نیاز تمامی مواردی است که افراد را مجاب به خریداری این کالای ارزشمند و لوکس با بهترین قیمت بازار نموده است.

بهترین قیمت فرش نیز برای خریداران به دو معناست که یا اگر فرشی دارای قیمت ارزان است، پس دارای کیفیت مناسبی نیست که این دسته از افراد به دلیل عدم آگاهی کافی و اعتماد لازم در این زمینه هیچ‌گاه تلاشی برای دسترسی به بهترین قیمت نمی‌نمایند و دسته دوم مربوط به افرادی است که می‌دانند با روش‌هایی مستقیم به بهترین قیمت فرش ماشینی دست یابند.

 

انواع روش‌های دسترسی مستقیم به بهترین قیمت فرش ماشینی

همانظور که اشاره شد، افراد می‌توانند با راه‌های مستقیم به بهترین قیمت فرش ماشینی دست یابند که در این قسمت از مطلب به معرفی انواع روش‌های دسترسی مستقیم به بهترین قیمت فرش ماشینی جهت افزایش آگاهی و راهنمایی شما عزیزان پرداخته شده است. تا همین چند دهه اخیر تنها راه خریداری یک محصول، حضوری فیزیکی افراد در بازار بود که این روش سنتی هنوز با وجود روی کار آمدن روش‌های جدیدتر و کم هزینه برای بسیاری قابل اطمینان‌تر است. رفته رفته با پیشرفت علم و تکتولوژی و روی کار آمدن موبایل و سیستم‌های کامپیوتری هوشمند و گسترش جهانی شبکه‌های اینترنتی و اجتماعی، روش‌های جدیدی برای عرضه محصولات نیز به روش‌های سنتی و قدیمی اضافه گشت که در زیر به بررسی هر دو روش جهت آشنایی و انتخابی روشی متناسب با شرایط خود به صورت کاملا آگاهانه پرداخته شده است.

حضوری

این روشی کاملا سنتی است که در آن فرد با مراجعه حضوری به آدرس کارخانه فرش کاشان، نمایشگاه و یا دفاتر مرکزی آن می‌تواند فرش مورد نظر را خریداری نماید. گروه تجاری فرش کاشان این روش را مختص به افرادی که می‌خواهند به صورت حضوری خرید نمایند، هنوز بدون واسطه ارائه می‌نماید که در آن افراد می‌توانند فرش را مستقیما از کارخانه با حضور فیزیکی خود با قیمت تولید خریداری نمایند. آشنایی با تولیدکننده و مشاهده طرح و لمس جنس فرش از نزدیک از مزیت‌های خرید حضوری فرش از کارخانه است که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید، اما باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که چون تولید فرش طبق سفارشات به صورت روزانه انجام می‌شود، ممکن است در این روش نتوانید تمامی طرح و مدلها را از نزدیک مشاهده نمایید و تنها موفق به مشاهده چند طرح در دست بافت توسط دستگاه و یا موجود در نمایشگاه کارخانه شوید.

اینترنتی

با گسترش تکنولوژی و روی کارآمدن شبکه‌های اجتماعی، روش‌های بسیار نوین در تبادل کالا نیز ارائه شد که در این روش هیچ محدودیت جغرافیایی، زمانی و تنوع وجود ندارد. با این روش افراد می‌توانند در هر کجای دنیا و در هر ساعت از شبانه روز که بخواهند به مشاهده انواع محصولات و مقایسه آنها با سایر محصولات و فروشگاه‌ها به لحاظ طرح، رنگبندی، مدل، سبک و در نهایت مهم‌ترین اولویتشان یعنی قیمت بپردازند تا بدین واسطه بتوانند از بهترین قیمت فرش ماشینی نیز بهره‌مند شوند. در این شیوه خرید غیر حضوری مشتری دیگر نیاز به صرف زمان و هزینه اضافی از جمله هزینه‌های سنگین رفت و آمد ندارد و بدین طریق با روشی مقرون به صرفه می‌تواند به امکان خرید مستقیم فرش از کارخانه با قیمت تولیدی به صورت اینترنتی دسترسی یابد. بهره‌مندی از تنوع بالای محصولی از دیگر مزیت‌های بسیار خوب این روش است که مشتری را قادر به انتخابی آسان طبق سبک و سیلقه خود می‌نماید، حتی اگر محصول با طرح و نقشه مورد نظرشان موجود نباشد، به سفارش آن می‌پردازد.

 

بهترین قیمت فرش ماشینی مربوط به کدام شهر است؟

در گذشته که فرش تنها به صورت دستبافت تولید می‌شد، تنها چند شهر در تولید محصولات دستبافت فعالیت داشتند، اما با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن ماشین آلات صنعتی، می‌توان گفت این صنعت تقریبا در سطح کشور گسترده شد و در بین شهرهای مختلف تولید کننده کاشان، مشهد و تبریز بیشترین فعالیت را در این زمینه دارند که سبب شهرت آنها در ارائه محصولات با کیفیت و تردید خریداران برای بهره‌مندی از بهترین کیفیت و قیمت شده که در این قسمت می‌توانید بخوانید که بهترین قیمت فرش ماشینی مربوط به کدام شهر است؟

این مساله بر همگان واضح و مبرهن است که هر محصولی را می‌توان با بهترین قیمت از سرچشمه آن تهیه نمود و از آنجایی که فرش برای اولین بار در شهر فرش کاشان چه به صورت دستبافت و چه ماشینی تولید و ارائه شد، پس بر این اساس می‌توان اذعان داشت که این شهر فرش با قرن‌ها کوله باری از تجربه و سابقه در این زمینه توانسته در ارائه بهترین فرش‌های ماشینی به لحاظ کیفیت و قیمت نه تنها در سطح کشور بلکه در سح جهانی حرف اول را بزند و به همین علت در چند دهه اخیر به عنوان پایتخت جهانی فرش نام گرفت. حتی شهرت جهانی فرش کاشان سبب شده تا شهری با همین اسم در کشور چین ساخته شده که در زمینه فرش ماشینی فعالیت دارد و فرش‌های ماشینی با برند کاشان را ارائه دارد و صد البته کیفیت آن کجا و این کجا؟!

صنعت فرش بافی نیز برای اولین بار توسط تولیدکنندگان این شهر فرش توسط دستگاه‌های ماکویی راه اندازی شد و ابتدایی‌ترین فرشهای ماشینی بدین نحو تولید و به بازار عرضه شد. از نام آورترین فعالان در این زمینه که از شهرت جهانی نیز برخوردارند می‌توان به ارباب حسن تفضلی کاشانی موسس کارخانجات ریسندگی و بافندگی برای اولین بار در کاشان معروف به پدر نساجی ایران اشاره داشت. اولین تولیدات فرش ماشینی نیز مربوط به کارخانه فرش راوند در کاشان است که رفته رفته با ورود ماشین الات صنعتی بیشتر و پیشرفته‌تر به کشور این صنعت رونق یافت، به صورتی که در حال حاضر چندین شهرک صنعتی فرش در کاشان با برخورداری از صدها کارخانه و کارگاه و هزاران نیروی ماهر و متخصص در این زمینه در حال فعالیت برای ارائه بهترین کیفیت و قیمت‌ها هستند.

 

علت ارزان‌تر بودن قیمت فرش در کاشان

اما علت ارزان‌تر بودن قیمت فرش در کاشان نسبت به سایر شهرهای تولید کننده چیست؟ همانگونه که در قسمت قبل گفته شد، کارخانجات ریسندگی و بافندگی برای اولین بار در کاشان تاسیس شد که این خود زمینه را برای ارائه بهترین قیمت فرشهای ماشینی فراهم نموده است. بدین صورت که در کارخانجات ریسندگی نخ که 70 درصد وزن فرش را تشکیل می‌دهد، تولید و برای کارخانجات فرش بافی در همین شهر فرستاده می‌شود که برای تولید فرش توسط دستگاه‌های بافندگی آماده می‌شود. پس از مرحله تولید نیز فرش برای به اصطلاح رفو و پرداخت به کارخانجات آهار و پرداخت موجود در همین شهر فرش ارسال می‌شود. حتی برخی از مجموعه‌های تولیدی بسیار بزرگ و مطرح، خود از سالن‌های مجزا ریسندگی، بافندگی و واحد تکمیل آهار و پرداخت برخوردارند که برای جابجایی و حمل و نقل دیگر نیازی به صرف هزینه نداشته و فرش را با کمترین قیمت ارائه می‌نمایند. در ادامه به بررسی دیگر عوامل موثر بر قیمت مناسب فرش کاشان پرداخته شده است.

تولید کننده بودن

تا به اینجا به این امر واقف شده‌اید که بهترین فرش ماشینی با قیمت کارخانه را باید از تولیدی و سرچشمه آن تهیه و خریداری نمود، پس با استناد به این جمله می‌توان اذعان داشت که تولید کننده بودن می‌توان مزید بر علت ارزان بودن قیمت فرش باشد و کاشان به عنوان شهری دارای تولیدکننده‌های بسیار زیاد از نخ خام گرفته تا فرش توانسته در زمینه ارائه بهترین قیمت‌ها در سطح کشور و جهان با وجود کیفیت و کارآیی مناسب و متنوع فرش مطرح گردد. سالها سابقه این شهر فرش در این زمینه نیز سبب افزایش تجارب تولیدکنندگان شده که این نیز باعث اندیشیدن تمهیدات و پیاده‌سازی ایده‌هایی در کاهش هزینه‌های مشتری و قیمت نهایی فرش ماشینی توسط آنان شده است.

رقابت شدید

سودآوری صنعت فرش و تعدد کارخانجات فرش بافی در کاشان سبب ایجاد رقابت شدید بین تولیدکنندگان جهت عرضه هرچه بیشتر و زعم آن سودآوری بیشتر شده است. تمایل مشتریان به خریداری محصولات با کیفیت و در عین حال مناسب قیمت، سبب رقابت شدید در قیمت فرش و کیفیت بالای آن توسط تولیدکنندگان شده است. لازمه به کارگیری از متریال درجه یک با کمترین هزینه برای تولید نیازمند هوش و تجربه بالایی است که این نیز مختص مدیران متبحر، متعهد و زبده در تولیدات فرش کاشان است. صادرات نیز از دیگر مواردی است که رقابت را در بین تولیدکنندگان افزایش داده و به منظور محقق نمودن این امر، ابتدا باید برند خود را در سطح کشوری چه به لحاظ کیفیت و چه به لحاظ قیمت مطرح ساخته و با ارائه محصولات هرچه متنوع‌تر با توجه به سبک و فرهنگ‌های مختلف در جهان، سهم بالاتری از فروش بازارهای داخلی و خارجی را از آن خود نمایند.

 

ویژگی‌های بهترین فرش ماشینی با قیمت مناسب

متاسفانه وجود کلاهبرداران و سودجویان در هر حرفه و صنعتی به خصوص صنعت سودآور فرش ماشینی سبب گمراهی بسیاری از خریداران جهت بهره‌مندی از بهترین قیمتها شده است. چرا که این سودجویان محصولات نامرغوب و تقلبی را به جای اصل با کمترین قیمت‌ها ارائه می‌نماید و بدین عنوان مشتریان زیادی جلب نموده و به نوعی خود را ارائه بهترین قیمتها در بازار مطرح ساخته و متاسفانه بدین وسیله به سودآوری هنگفتی دست می‌یابند. در همین راستا قصد داریم علاوه بر ارائه اطلاعاتی در رابطه با دستیابی به قیمت بهترین فرش های ماشینی، شما را با ویژگی‌های بهترین فرش ماشینی با قیمت مناسب را محض خریدی آگاهانه و بهره‌مندی از محصولی اصل آشنا سازیم.

بهترین قیمت فرش با توجه به کیفیت و ماندگاری آن

در وهله اول بهترین قیمت فرش با توجه به کیفیت و ماندگاری آن به عنوان یکی از اولویت‌های خریداران بسیار حائز اهمیت است و بر این اساس نیز تعیین می‌گردد. دوام و ماندگاری فرش بسته به محموعه عواملی از جمله نحوه بافت گره‌ها و تولید فرش، متریال مصرفی و مدل ماشین بافت آن است. اما به صورت کلی می‌توان گفت محصولاتی که با استفاده از بهترین مقادیر این مشخصه‌ها که در زیر به عنوان فاکتورهایی دیگر در قیمت فرش بدان ارائه گردد. اما علاوه بر اینها این انتخاب صحیح و نگهداری اصولی بر اساس نوع نیاز و کاربری‌تان است که تعیین کننده ماندگاری و طول عمر فرش است که قبل از خریداری هر جنس و تراکم از فرش ماشینی باید اطلاعات خود را در این زمینه نیز افزایش دهید.

تاثیر کاربرد در قیمت بهترین فرش ماشینی کاشان

با وجود تنوع بالایی از تراکم و سبک فرش ماشینی که در بازار موجود است و با توجه به ویژگی‌های مختص به آنها، افراد باید با توجه به نوع نیاز، کاربری منزل و جمعیت خانواده‌شان به انتخاب بهترین گزینه موجود بپردازند. چرا که بر اساس خصوصیات متفاوتی که برای تولید فرش راهرو و راه پله، آشپزخانه، اتاق خواب، نشیمن و پذیرایی توسط تولیدکنندگان در نظر گرفته شده، از تاثیر کاربرد در قیمت بهترین فرش ماشینی کاشان نمی‌توان غافل شد و قطعا برای خرید فرش آشپزخانه نیاز به صرف هزینه بسیار کمتری نسبت به فضای لوکس و مجلل سالن پذیرایی منزل‌تان خواهید داشت و با در نظر گرفتن این مساله از قیمت بهترین فرش ماشینی کاشان از لحاظ کارکرد بهره‌مند خواهید شد.

قیمت بهترین نوع فرش ماشینی از لحاظ جنس

قیمت بهترین نوع فرش ماشینی از لحاظ جنس با توجه به الیاف مختلفی که در بافته‌های ماشینی به کار گرفته می‌شود، مسلما متفاوت است. از سری الیاف موجود در بازار برای تولید فرشهای ماشینی از ارزان‌ترین تا گران‌ترین آنها می‌توان به ترتیب به پلی پروپیلن، پلی استر، پلی اوژن، ورژن و الیاف اکریلیک اشاره داشت که در حال حاضر بهترین فرشهای ماشینی مربوط به جنس اکریلیک هیت ست است که از جنسی نرم و لطیف، بدون پرز، مقاوم، ضد سایش و ضد لک و انعطاف پذیر در برابر پاخور برخوردار است و به دلیل عدم برخورداری از پلاستیک، بوی مواد نفتی نمی‌دهد. قیمت بهترین فرش ماشینی ابریشمی نیز مربوط به محصولات بافته شده با استفاده از الیاف ابریشم گونه و براق پلی استر است که در صورت علاقمندی بهترین گزینه انتخابی مناسب شما خواهد بود.

تاثیر شانه و تراکم در قیمت فرش

اینکه شانه و تراکم چه تاثیری بر قیمت فرش ماشینی دارد و یا تاثیر شانه و تراکم در قیمت فرش چیست، نکته‌ای بسیار حائز اهمیت است که اگر بخواهیم به صورت مفصل در رابطه با آن صحبت کنیم، نیاز به ارائه مطلبی جداگانه خواهد داشت که در این باب نمی‌گنجد. اما در اینجا به همین اندازه کافی است که بدانید قیمت فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 نسبت به قیمت فرش 700 شانه با تراکم 2550 قطعا به علت برخورداری از هزینه‌های مصرفی بیشتر، بالاتر بوده و در هنگام خرید دقت داشته باشید که تراکم فرش با توجه به مشخصات حک شده بر روی لیبل فرش واقعی باشد. بدین منظور می‌توانید با تقسیم شانه و تراکم به عدد صد و برابری حاصل این تقسیم در یک سانتی‌متر از تراکم عرضی و طولی با شمارش گره‌ها، از واقعی بودن تراکم آن اطمینان یابید. در ضمن قابل ذکر است که با توجه به نوع کاربری‌تان می‌توانید از بهترین قیمت تراکم فرش ماشینی بهره‌مند شوید.

اهمیت طرح در قیمت بهترین فرش ماشینی ایرانی

قدیمی یا اختصاصی و جدید بودن طرح و نقشه از دیگر عوامل موثر بر قیمت است که کارشناسان برای قیمت گذاری محصولات این مورد را نیز مد نظر قرار می‌دهند. قیمت بهترین فرش ایرانی مربوط به سبک‌های کلاسیک، مدرن و فانتزی و سنتی با توجه به نوع نیاز کاربران ارائه شده در بهترین تراکم و جنس است که محصولات با سبک کلاسیک به علت برخورداری از طرح و نقشی شلوغ، با تراکم و ظرافت بیشتری تولید می‌گردد که مسلما از قیمت بالاتری هم برخوردارند و پس از آن طرح‌های مدرن، سنتی، فانتزی و کودکانه به ترتیب دارای کمترین قیمت هستند. قابل ذکر است که طرح‌های استوک و ته انباری با ارزان‌ترین قیمت جهت خالی شدن انبارها به فروش می‌رسد، پس دقت داشته باشید که جهت بهره‌مندی از بهترین قیمت فرش دارای طرح و نقشه قدیمی نباشد و این اهمیت طرح در قیمت بهترین فرش ماشینی ایرانی را به اثبات می‌رساند.

قیمت بهترین قالی ماشینی از نظر دستگاه بافت

در ابتدای مقاله اشاره شد که اولین بافته‌های ماشینی توسط دستگاه‌های ماکویی تولید می‌شد که هنوز نیز برخی کارخانجات جهت تولید محصولاتی چون گبه و گلیم و یا فرش راهرویی از آن استفاده می‌نمایند. چنین دستگاه‌های قدیمی که قابلیت تولید کمترین تراکم فرش را دارد، مسلما برای تولید محصولات با ارزش کمتری مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما با گذشت زمان و پیشرفته شدن صنعت بافندگی، ماشین آلات بافندگی جدید و به روزی مانند دستگاه‌های تکسیما، شونهر آلمان و وندویل بلژیک نیز به کارخانجات فرش بافی افزوده شد که در حال حاضر پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا یعنی آخرین ورژن دستگاه وندویل قادر به تولید بالاترین تراکم و شانه فرش بدون هیچ گونه عیب و نقص فنی و ظاهری در کمترین زمان ممکن است. پس با این وجود می‌توان اذعان داشت قیمت بهترین قالی ماشینی از نظر دستگاه بافت مربوط به بافته‌های ماشینی تولید شده با به‌روزترین ماشین آلات بافندگی است که از استهلاک و مصرف انرژی بسیار پایین و دارای دقت و سرعت عمل بالا است.

قیمت فرش ماشینی کاشان در ابعاد مختلف

قیمت فرش ماشینی کاشان در ابعاد مختلف به دلیل کاهش و یا افزایش هزینه‌های مصرفی، قطعا متفاوت است و با وجود اینکه بالاترین قیمت‌ها مربوط به بیشترین سایزها است، اما افراد همواره به دنبال لیست قیمت فرش 12 متری کاشان در تراکم‌های مختلف به عنوان سایزی بزرگ و متناسب با متراژ منزل خود با جلوه‌ای بهتر از طرح و نقشه فرش هستند. قیمت بهترین فرش ماشینی ۱۲متری برای پذیرایی مربوط به قیمت فرش 12 متری 1200 شانه کاشان است، در صورتی که برای آشپزخانه خود می‌توانید از کمترین و بهترین قیمت فرش 6 متری 700 شانه نیز بهره‌مند شوید. از عوامل موثر بر قیمت فرش 12 متری به عنوان سایزی پرتقاضا در بین ابعاد استاندارد فرش می‌توان به تراکم گره، جنس الیاف مصرفی و تعداد رنگبندی به کار رفته در بافت آن اشاره داشت. پس با توجه به متراژ فضا می‌توانید از بهترین قیمت فرش ارائه شده در ابعاد مختلف بهره‌مند گردید و واقعی یا کم و زیاد بودن ابعاد آن را نیز با متر کردن ساده در هنگام خرید تشخیص دهید.

تاثیر برند در قیمت فرش های ماشینی

این را همگان می‌دانند که برندهای مطرح دنیا ارائه دهنده بهترین کیفیت از محصولات هستند که لازمه آن صرف هزینه بیشتری برای استفاده از متریال درجه یک است. پس با این تفاسیر از تاثیر برند در قیمت فرش های ماشینی نیز نمی‌توان غافل شد و بر این اساس می‌توان اذعان داشت که اگرچه با خرید از برندهای مطرحی چون فرش کاشان، شاید هزینه بیشتری نسبت به شرکت‌های تازه تاسیس بپردازید، اما در مقابل از بهترین کیفیت فرش ماشینی تضمین شده نیز بهره‌مند خواهید شد. توجه داشته باشید که نشان لوگوی شرکت و برند در برچسب پشت فرش همراه با آدرس کارخانه و شماره‌های تماس واقعی قید شده باشد.

 

خرید فرش کاشان قیمت کارخانه

یکی از دغدغه‌های گروه تجاری فرش کاشان به عنوان یکی از بهترین برندها، ارائه بهترین قیمت فرش ماشینی به همراه بهترین کیفیت فرش است که بر اساس موارد زیر سعی نموده مناسب‌ترین قیمت فرش ماشینی را به صورت حضوری و غیرحضوری همراه با فراهم سازی امکان خرید فرش کاشان قیمت کارخانه به صورت مستقیم با گارانتی معتبر و کتبی اصالت و سلامت فرش ارائه نماید.

  • خرید مواد اولیه شامل الیاف و نخ و غیره به صورت دست اول با بهترین قیمت
  • استفاده از به روزترین و مجهزترین دستگاه‌های تولید فرش ماشینی و کاهش هزینه‌های استهلاک در تولید فرش
  • حذف هزینه‌های نمایشگاهی فروش فرش
  • کاهش هزینه‌های حمل و نقل قبل از تولید فرش و بعد از تولید فرش تا زمان تحویل به مشتریان گرامی
  • از بین بردن واسطه‌های فروش فرش با عرضه مستقیم تولیدات خود
  • عرضه مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان به مشتریان به صورت آنلاین و غیر حضوری
  • ارائه محصولات از شهر کاشان به عنوان پایتخت فرش جهان
  • استفاده از پرسنل متخصص بومی به دلیل کاهش هزینه‌های تولید
خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی