تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چینش منازل ویلایی با انتخاب درست رنگ و اندازه فرش ماشینی مناسب

چینش منازل ویلایی با انتخاب درست رنگ و اندازه فرش ماشینی مناسب

چیدمان فرش در خانه باغ و خانه های ویلایی

رنگ فرش مناسب برای چیدمان خانه های ویلایی

فرش سایز دلخواه برای خانه ویلایی

فرش سایز و طرح خاص خانه های ویلایی


چیدمان منازل ویلایی نیز همانند چیدمان منازل شخصی می باشد اما ما دو دسته منازل ویلایی و همانطور دو دسته افراد را داریم که طبق سلیقه های متفاوت خود و مقدار هرینه ای که برای خرید فرش ویلا و دیگر وسایل خود می خواهند بکنند متفاوت است، که در ادامه مقاله به این وجه برای خرید فرش مناسب ویلا می پردازیم. فرش کالایی است که همانند تم هایی که برای گوشی و یا دیگر جاها استفاده می کنیم و بعد از آن می بینیم که یک تم چقدر باعث زیبایی و حتی تغییر دید ما می شود و تاثیر خیلی خوبی روی روحیه ما می گذارد. این مثال را بیان کردیم تا به این مورد برسیم که انتخاب درست یک فرش ماشینی برای ویلا می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی منزل بگذارد و کانون انرژی شود. فرش ماشینی برای منازل ویلایی و منازل شخصی و دیگر مکان ها همانند یک قالب عمل می کند و به کل باعث عوض شدن شکل و شمایل مکان می شود.

 

چیدمان فرش در خانه باغ و خانه های ویلایی

یکسری از افراد هستند که خانه باغ و خانه های ویلایی خود را از نظر معماری داخلی بسیار زیبا و شکیل و گران قیمت درست می کنند که این افراد با توجه به لوکس بودن منازل خود حتما هم به دنبال فرش های لوکس و با قیمت مناسب برای ویلا و خانه باغ های خود می گردند که برای منازل ویلایی لوکس و با توجه به انتخاب خود خریدار فرش، فرش 1200شانه تراکم 3600 کاشان و فرش 1500 شانه با تراکم 3600 از دسته فرش های ماشینی پر فروش هستند که این فرش های ماشینی بسیار شبیه به فرش های دستبافتگونه می باشند و دارای ظرافت و زیبایی بسیار زیادی نیز هستند. برای منازل ویلایی فرش های تراکم بالا، پیشنهاد ما به شما است و این فرش ها برای منازل لوکس بسیار گزینه خوبی می باشند.
فرش 1200 شانه گلبرجسته و فرش 1500 شانه گلبرجسته به گونه ای بافته شده است که قسمتی از نقش و نگار ها که باید توجه بیشتری به خود جلب کنند، برجسته تر از دیگر قسمت ها بافته شده است یعنی طول نخ خاب قسمتی از فرش بیشتر از دیگر قسمت های زمینه در نظر گرفته می شود.

 

تفاوت فرش 1200 شانه با فرش 1500 شانه برای منازل ویلایی

فرش های 1200 شانه کاشان با فرش های 1500 شانه درجه یک کاشان آن چنان تفاوتی نسبت به یکدیگر ندارند چون در فروشگاه فرش کاشان تمامی فرش های ماشینی و فرش های 1200 شانه و فرش های 1500 شانه از نظر کیفیتی با هم برابر هستند و در تولید فرش های ماشینی، تولیدکنندگان فرش کاشان از هیچ چیز دریغ نمی کنند. تفاوتی که در بافت فرش های 1200 شانه درجه یک با فرش های 1500 شانه زیبا وجود دارد در این است که ضخامت فرش1200 شانه از فرش 1500 شانه ماشینی بیشتر است و هر دوی این فرش ها با یک نوع دستگاه بافته می شوند و از همه مهم تر تفاوت فرش 1200 شانه با فرش 1500 شانه ماشینی آن چنان به چشم نمی آید.

 

قیمت فرش 1200 شانه و قیمت فرش 1500 شانه برای منازل ویلایی

قیمت فرش 1200 شانه ماشینی اصل از فرش 1500 شانه درجه یک کمتر می باشد که در هنگام خرید فرش برای منازل ویلایی این مورد را در نظر بگیرید که هر چه شانه و تراکم فرش ماشینی بیشتر شود، قیمت فرش هم به نسبت آن افزایش پیدا می کند.

چینش منازل ویلایی با فرش 1500 شانه گلبرجسته لوکس با انتخاب درست رنگ و اندازه


رنگ فرش مناسب برای چیدمان خانه های ویلایی

برای منازل ویلایی قبل از اینکه فرش خریداری کنید ابتدا چیدمان منزل ویلایی و دکوراسیونی که در نظر گرفته اید را بررسی کنید که در مقاله تست دکوراسیون قبل از خرید فرش ذکر کرده ایم. فرش های رنگ خنثی و فرش رنگ متالیک از دسته فرش هایی هستند که زیبایی بسیار زیاد و بی نظیری دارند و با تمامی فضا ها هارمونی رنگ پیدا می کنند.

دسته ای دیگر از افراد هستند که منازل ویلایی یا خانه باغ های ویلایی در بیرون شهر دارند و یا خانه های ویلایی خود را برای گذراندن تعطیلات و... در نظر گرفته اند که همیشه در آن منازل ویلایی یا خانه باغ ها نیستند. خیلی از مشتریانی که به فروشگاه فرش کاشان مراجعه می کنند می گویند فرشی برای خانه ویلایی خود می خواهیم که هزینه زیادی برای آن پرداخت نکنیم اما فرش از کیفیت بالا و زیبایی زیادی برخوردار باشد که ما به این دسته از افراد که فرش با قیمت مناسب برای ویلا می خواهند و کیفیت هم برایشان مهم است، فرش 700 شانه ماشینی، فرش 1000 شانه د رجه یک کاشان را پیشنهاد می کنیم و این را بدانید که فرش های 700 شانه درجه یک اصل از دسته فرش های پرطرفدار و بسیار با کیفیت و پر فروش می باشد و همچنین فرش 1000 شانه دارای ضخامتی کمتر نسبت به فرش 700 شانه دارد و از نظر کیفیت همانند فرش 700 شانه می باشد و در برابر پاخور و سایش مقاوم می باشد.
دسته دیگری از فرش هایی که برای خانه باغ و ویلا ها مشتریان خریداری می کنند، فرش 500 شانه ماشینی می باشد که فرش های 500 شانه دارای ضخامتی زیاد اما مقاومت بسیار بالایی می باشند و از نظر قیمت ارزان ترین فرش ماشینی به حساب می آیند.

 

فرش سایز دلخواه برای خانه ویلایی

بعضی از خانه های ویلایی هستند که دارای متراژ های زیادی می باشند و برای انتخاب فرش مشتریانی که اقدام به خرید فرش برای خانه ویلایی می کنند به مشکل می خورند. اولین چیزی که به شما می تواند کمک کند تا فضای بزرگ منزل شما گرم و صمیمی نشان داده شود، استفاده از فرش های رنگ تیره با زمینه شلوغ می باشد اما اگر به دلیل وجود متراژ زیاد منزل علاقه ای ندارید که از چندین فرش برای چیدمان استفاده کنید فرش سایز بزرگ به شما کمک زیادی می کند. فرش 24 متری با ابعاد و اندازه دلخواه از دسته فرش های سایز بزرگ برای ویلا و خانه های بزرگ می باشد که کمک زیادی به زیبایی منازل بزرگ می کند و از همه مهم تر فرش 24 متری برای منازل بزرگ ویلایی بهترین انتخاب می باشد.

برای خرید فرش 24 متری با تراکم دلخواه می توانید به صورت سفارشی این فرش ماشینی را سفارش دهید و طرح و سایز دلخواه خود را نیز به کارشناسان ثبت سفارش فروشگاه فرش کاشان اعلام کنید.

 

فرش سایز و طرح خاص خانه های ویلایی

بعضی از قسمت های خانه هستند که می خواهید فرش پهن کنید اما آن قسمت فرش خور سایزی استاندارد ندارد، اینجاست که فرش سایز سفارشی انتخابی بی نظیر برای شما می باشد و به شما کمک می کند. قسمت هایی از خانه هستند که به شکل دایره ای در آمده اند برای آن قسمت ها از فرش های دایره ای استفاده کنید که در منازل ویلایی دوبلکس فرش های دایره ای بسیار استفاده می شوند و فرش جدید و متفاوتی نسبت به دیگر فرش های ماشینی می باشند. برای داشتن انتخاب درست فرش سایز و طرح خاص مطلبی که در مورد فرش دایره ای برای چه مکان هایی مناسب است را مطالعه کنید که برای انتخاب درست فرش دایره ای برای قسمت های مختلف منزل به شما کمک زیادی می کند.

با خرید فرش ماشینی از فروشگاه فرش کاشان می توانید انواع فرش ماشینی را بدون هیچ محدودیت مالی به صورت اقساطی و یا خرید فرش را به صورت چکی انجام دهید که فروش اقساطی فرش های ماشینی توسط سایت لندو که شرکتی با اعتبار جهانی می باشد انجام دهید و بهترین فرش های ماشینی را مستقیم از درب کارخانه با قیمتی کمتر از دیگر مکان های فروش فرش ماشینی خریداری کنید.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی