تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

مزایای استفاده از فرش ماشینی آبی در دکوراسیون اتاق خواب

خرید فرش ماشینی آبی رنگ

فرش های ماشینی در دکوراسیون خانه می توانند غوغا به پا کنند . خرید فرش ماشینی به عنوان بهترین کف پوش جایگزین فرش های دستبافت شده است و نزد ایرانیان محبوبیت زیادی دارد . فرش های ماشینی تولید شده در ایران خصوصا برند های کاشانی حتی در سطح دنیا هم توانسته اند توجه عموم را به خود جلب کنند . در نظر داشته باشید که برند های کاشانی بالغ بر 700 برند معتبر هستند که هر کدام در تولید فرش ها به جایگاه خوبی رسیده اند و انتخاب از بین برند های برتر کار آسانی نیست .
فرش ها ویژگی های مختلفی دارند و بنابر ویژگی ، کارکرد های متفاوتی به خود می گیرند . در این میان مشتریان برای خرید هر تخته فرش به مکانی فکر می کنند که فرش قرار است در آن پهن شود و متناسب با مکان ، ویژگی های فرش را انتخاب می کنند . از این رو فرش انتخاب شده برای اتاق خواب با فرش انتخاب شده برای پذیرایی با فرش انتخاب شده برای هال و ... متفاوت است .
هر مکان با توجه به ویژگی هایی که دارد در انتخاب محصولی را به خود می گیرد که در جهت رفع نیاز مناسب باشد . اتاق خواب ها یکی از مکان هایی هستند که در انتخاب فرش حساسیت زیادی دارند چراکه خواب شب ، آرامش پس از خستگی در طول روز ، استراحت و .... در اتاق خواب انجام شده و نیازمند داشتن آرامش و محیطی گرم و روح بخش است . انتخاب رنگ و طرح در کنار داشتن سایز مناسب مواردی است که باید در خرید فرش های ماشینی برای اتاق خواب در نظر گرفته شود .
مقاله حاضر به بررسی فرش انتخابی برای اتاق خواب با تأکید بر ایتم های مهم در دکوراسیون پرداخته است . ادامه مقاله ما را در انتخاب صحیح رنگ و طرح راهنمایی می کند .
فرش اتاق خواب
اتاق خواب باید دارای محیطی گرم ، صمیمی و آرام بخش باشد . در وهله اول لوازم زیادی که در اتاق خواب وجود دارد از جمله تخت و کمد و میز و ... مشتری را به خرید فرشی رهنمون می سازد که دارای نگاره های خلوت و ساده باشد . عموما فرش های خریداری شده برای اتاق خواب ها تک رنگ یا دارای نگاره های ساده هستند چراکه فرش مناسب برای اتاق های شلوغ و پر وسیله باید خلوت باشد تا ذهن را خسته نکند و از تشویش های موجود در فضا بکاهد .
رنگ فرش اتاق خواب
رنگ فرش در تعیین آرامش فضا اهمیت دارد . رنگ آبی بهترین رنگ برای فرش اتاق خواب است . بهتر است قبل از آنکه برای خرید ملزومات خانه دست به کار شوید فرش های ماشینی مورد نیاز را خریداری کنید . اولویت خرید فرش های ماشینی در ملزومات خانه بدان علت است که ست کردن وسایل با فرش راحت تر از ست کردن فرش با سایر وسایل است . از طرفی رنگ و طرح فرش در دکوراسیون خانه تعیین کننده است پس می توانید با خرید فرش ماشینی مورد نیاز تم و زمینه دکوراسیون را مشخص کرده و سایر وسایل را حول تم مورد نظر خریداری نمایید .
فرش های 700 شانه آبی فروشگاه فرش کاشان برای اتاق خواب مناسب است ، چراکه از نظر روانشناسی اثبات شده است که رنگ آبی رنگی است سرد که دارای خاصیت آرامش دهی فوق العاده بالایی است . در انتخاب فرش رنگ آبی برای اتاق خواب دقت نمایید چراکه رنگ آبی طیف وسیعی دارد و اندکی اختلاف در روانشناسی رنگ تأثیر گذار است . رنگ نیلی که هم رده و هم خانواده رنگ آبی محسوب می شود ، فوق العاده انرژی بخش است و خاصیت آرام بخشی عجیبی دارد . خاصیت آرامش بخشی رنگ آبی به حدی است که از رنگ ها با طیف آبی روشن و ملایم در درمان تب استفاده می شود . شاید دلیل اصلی انتخاب رنگ آبی به عنوان رنگ صلح هم از این موضوع دور نبوده و به تسکین و آرامش این رنگ بر می گردد . ناگفته نماند که حس خنکی و طراوت بالا در رنگ های آبی انقدر اهمیت دارد که در لوازم بهداشتی هم از آن استفاده می شود.  حس پاکی برگرفته از رنگ آبی خواب را عمیق می کند . رفع خستگی از روح و جسم ، بالا برند اعتماد به نفس ، احساس امنیت و ... از موارد مهم در رنگ آبی و طرفداران این رنگ است . در فرش کاشان رنگ زمینه آبی با طرح های و نگاره های ساده اما زیبا ترکیب شده و جذابیت خاصی خلق نموده است . در کنار رنگ آبی موجود در زمینه فرش های فروشگاه فرش کاشان ، انحنای نگاره ها و پیچ و خم های موجود آرامش را زیاد تر می کند .
شانه و تراکم در فرش اتاق خواب
اتاق خواب مکانی است که در دید مهمان ها قرار نداشته و بجز اعضا خانواده کسی از آن استفاده نمی کند . خرید فرش 700 شانه برای اتاق خواب رواج و مقبولیت دارد . قیمت ارزان ، مقاومت بالا در برابر تردد و فشار ، طرح های و نگاره های ساده از مهم ترین دلایل خرید فرش های 700 شانه برای اتاق خواب ها هستند . به یاد داشته باشید که فرش های 700 شانه فروشگاه فرش کاشان با تولید توسط نخ اکرولیک هیت ست شده بهترین کیفیت و بالاترین دوام را دارند و از آنجایی که وسایل سنگین مانند تخت خواب ، پایه های کمد ، میز و ... ممکن است روی فرش قرار بگیرند ضخامت بالا و شانه و تراکم پایین در فرش انتخابی برای اتاق خواب اهمیت دارد .
ارزان بودن فرش های 700 شانه این فروشگاه به آن دلیل است که تولید کننده می داند با خرید مستقیم و عمده الیاف قیمت تمام شده محصول ارزان تر خواهد بود . همچنین با بکارگیری نیروی کاری خبره و دستگاه های و ماشین آلات روز دنیا بازدهی تولید را بالا می برد . از طرف دیگر فرش های ماشینی 700 شانه تولید شده در این فروشگاه به لحاظ داشتن طرح های و نگاره های خلوت نسبت به فرش های 1000 شانه و 1200 شانه دارای قیمت پایین تری هستند . اما در عین حال زیبا و جذاب می باشند .
ابعاد فرش اتاق خواب
با وجود مقاومت بالا و توان پاخوردگی و تحمل فشار در فرش های 700 شانه ، توجه نمایید که در انتخاب سایز فرش ماشینی برای اتاق خواب پایه های وسایلی مانند کمد و حدالامکان تخت خواب روی فرش نباشد . قرار گرفتن پایه های وسایل سنگین روی فرش به مرور زمان سوراخ و آسیب های جبران ناپذیری به فرش وارد می کند .
اما فرش باید به گونه ای انتخاب شود که هنگام خروج از تخت پای فرد با زمین تماس برقرار نکند چراکه تماس پا با زمین هنگام خروج از تخت خصوصا در هوای سرد تأثیر منفی بر روان می گذارد . اگر اتاق خواب بزرگی دارید می تواند تنها جلوی تخت خواب را با فرش بپوشانید و سایر فضاهای اتاق را با چیدمان میز و صندلی و ... تزئین نمایید .
خرید فرش برای اتاق خواب
یکی از مکان هایی که برای صرفه جویی مالی مناسب است ، فرش اتاق خواب است . همان طور که عنوان شد خرید فرش های 700 شانه از فروشگاه فرش کاشان اولین گام در خرید فرش با کیفیت اما ارزان قمیت برای خانه می باشد . اما هنگامی این صرفه جویی کامل خواهد شد که خرید به روش نوین و از فروشگاه اینترنتی فروشگاه فرش کاشان صورت بگیرد .
اگر قصد خرید فرش با کیفیت ، با دوام و زیبای ارزان قیمت برای اتاق خواب را دارید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان رفته و از بین محصولات زیبای موجود فرشی مناسب با سلیقه خود انتخاب کنید . با توضیحاتی که در بالا داده شد ، فرش رنگ آبی در دکوراسیون اتاق خواب بسیار مناسب است .
در فروشگاه اینترنتی در کنار خرید ارزان قیمت خدماتی مانند پشتیبان آنلاین ، امکان مشورت با کارشناسان این حرفه بصورت رایگان ، استفاده از مقالات علمی مرتبط با فرش های ماشینی و ... وجود دارد .
همچنین با خرید فرش ماشینی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می توانید از مزایای زیر بهره مند شوید :
خرید فرش اصل : گسترده شده بازار فرش و قالی امکان تقلب و کلاهبرداری را زیاد کرده است . خرید فرش اصل با استفاده از روش های مستقیم امکان پذیر می باشد که در صدر این روش ها خرید اینترنتی یا انلاین وجود دارد .
تحویل فرش اتاق خواب درب منزل : ارسال رایگان کالا درب منزل پس از طی کردن تمامی مراحل خرید مزیتی مهم در فروشگاه های  اینترنتی است که بر عهده تولید کننده می باشد .
انتخاب از بین تمامی طرح ها : فروشگاه فرش کاشان دنیای از طرح ها و مدل ها را دارد . در فروشگاه اینترنتی به راحتی می توانید تمامی طرح های موجود با رنگ زمینه آبی را مشاهده کرده و از بین آن ها انتخاب کنید . سلیقه و توجه به آلمان های زیبا شناسی مهم ترین اصل در انتخاب بهترین فرش ماشینی می باشد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی