تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

بهترین رنگ فرش برای پذیرایی چیست ؟

بهترین رنگ فرش برای پذیرایی

فرش های تولید شده تحت نظارت برند های ایرانی خصوصا برند های کاشان یکی از زیباترین هنر ها در سطح بین الملل به حساب می آید . فرش های برند کاشان به عنوان فرش های تولید شده در پایتخت تولید فرش ماشینی ، اصیل ترین و مشهور ترین بافته ها هستند .
فرش های کاشان به حدی با کیفیت و محبوب هستند که زیبایی دکوراسیون و فضای منزل را چندین برابر می کنند . 
آمدن میز و مبل و تغییرات ایجاد شده در دکوراسیون خانه ها نسبت به قبل کار تولید کنندگان را دشوار تر کرده است چراکه باید فرش هایی تولید کنند که با وجود مبلمان و ... بتوانند خوش بدرخشند و زیبایی فضا را تضمین کنند .
ست کردن طرح و نگاره فرش با مبلمان و پرده ها و رعایت اصول زیبای شناسی از جمله ابعاد فرش ، شانه و تراکم و ... از موارد مهم در زیبایی بخشی مد نظر خریداران است .
مقاله مربوطه : ست کردن فرش با پذیرایی
برای مثال یکی از اصول اولیه انتخاب فرش های ماشینی توجه به مکانی است که فرش قرار است در آن قرار بگیرد . قطعا فرش های انتخاب شده برای پذیرایی از نظر شانه و تراکم ، ابعاد ، طرح و نگاره و گاها کیفیت با فرش های انتخاب شده برای قسمت های دیگر منزل ، تفاوت های زیادی دارد .
اگر سری به فروشگاه فرش کاشان بزنید خواهید دید که تنوع محصولات به گونه ای ست که برای هر مکان فرشی خاص ، طرحی خاص و ویژگی هایی خاص لازم است . 
مقاله حاضر به انتخاب بهترین رنگ فرش برای پذیرایی به عنوان یکی از آیتم های مهم در انتخاب فرش برای مکان مهم خانه رپرداخته است . می دانیم که در بین فضاهای مختلف خانه ، پذیرایی به علت مهمان نشین بودن و لوکس بودن در طراحی دکوراسیون اهمیت خاصی دارد . هزینه کردن بابت خرید بهترین وسایل برای پذیرایی امری رایج در بین همگان است . حال آنکه متن مقاله در دست شما را در انتخاب بهترین رنگ فرش ماشینی برای پذیرایی راهنمایی می کند .
انتخاب فرش برای پذیرایی
پذیرایی قسمتی از خانه است که زیاد مورد تردد قرار نمی گیرد ، مهمان نشین بوده ، عمدتا آلودگی ندارد و در دکوراسیون زیبایی بر کیفیت غالب است . در بین برند های موجود ، فروشگاه فرش کاشان در تولید فرش های ماشینی پذیرایی تنوع و عملکرد بهتری داشته است .
فرش های پذیرایی موجود در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان را نظاره نمایید و شاهد تنوع بالای محصولات باشید .
نمی توان طرح و نگاره ای را برای پذیرایی زیباترین دانست اما می توان آیتم های انتخاب فرش زیبا برای پذیرایی را به شرح زیر برشمرد :
1- متراژ پذیرایی : در اکثر خانه ها برای نشستن مهمان ها از مبلمان استفاده می شود و فرش ماشینی خریداری می شود تا فضای جلو پای مهمان ها را پوشش دهد و زینت بخش آن باشد . از همین رو در انتخاب سایز فرش باید توجه نمود که فرش زیر پایه های مبل قرار نگیرد اما در عین حال تا لبه مبل باشد تا پای مهمان ها روی زمین قرار نگیرد .
2- داشتن فاصله چند سانتی متری بین لبه فرش و دیوار زیبا خواهد بود . البته توجه داشته باشید که باید فرش با کف پوش و سرامیک ست و هم خوان باشد .
3- فرش های پذیرایی فروشگاه فرش کاشان با داشتن رنگ و طرح های گرم و شاد و بافتی زیبا و بی نظیر  آرامش فضا را تأمین خواهند کرد . داشتن حس آرامش و گرما در تمامی فضاهای خانه خصوصا قسمت در روح و روان بینندگان تأثیرگذار است .
4- برای پذیرایی های بزرگ انتخاب فرش مربع ، دایره و یا بیضی می تواند فضای یکنواخت و بزرگ را تقسیم بندی کند و زیبایی را دوچندان کند .
5- به یاد داشته باشید که در بین انواع و اقسام طرح ها که شامل فرش های کلاسیک ، سنتی و فانتزی می شوند استفاده از فرش های فانتزی برای پذیرایی محبوبیت کم تری دارد و عمدتا از طرح های کلاسیک و سنتی که دارای ارزش هنری بیشتر و اصالت بالا تری هستند استفاده می شود .
نکاتی در مورد انتخاب بهترین رنگ فرش برای پذیرایی
با جستجو فرش بر اساس رنگ در فروشگاه فرش کاشان به راحتی می توانید رنگ فرش را برای پذیرایی منزلتان انتخاب کنید .
پیش از آن که رنگ فرش را انتخاب کنیم ، به این نکته توجه داشته باشید که با وجود لزوم استفاده از ترکیب رنگ گرم در پذیرایی نوع کفپوش ها ، رنگ دیوار ، رنگ پرده و مبلمان ، وسعت فضا ، نورگیری خانه ، شلوغی یا خلوتی پذیرایی و ... از موارد مهم در انتخاب رنگ فرش پذیرایی هستند .
اگر پذیرایی شما دارای وسعت کمی است برای بزرگ تر نشان دادن آن از رنگ مناسب کمک بگیرید .  استفاده از رنگ های روشن با طرح ها و نگاره هایی که دارای درون مایه افشان هستند و منظم در کنار همدیگر قرار گرفته اند ، برای مکان های کوچک مناسب است . در چنین مکان هایی هرگز از فرش ها با رنگ تیره و طرح های خشن استفاده نکنید چراکه فضا کوچک تر و گرفته تر نشان داده می شود . شلوغ بودن طرح و نگاره ها به همراه رنگ تیره اشتباه بزرگی در انتخاب فرش پذیرایی برای مکان های کوچک است .
اگر فضای خانه شما تاریک است و نور گیر مناسبی ندارید ، باز هم فرش های رنگ روشن به کمک می آیند . بهتر است از فرش هایی که رنگ روشن دارند استفاده کنید تا فضا نورانی تر و شاد تر نشان داده شود . هر چه رنگ و طرح فرش شاد تر و روشن تر باشد فضا نورانی تر خواهد بود . همچنین طرح های خلوت و  منظم برای چنین مکان هایی بهتر خواهند بود .
رفت و آمد پذیرایی نیز در رنگ تعیین کننده است . فضاهای شلوغ باید با رنگ های تیره و فرش های شلوغ و چرک تاب پوشیده شوند تا آلودگی ها ، کم تر نمایان شود و نیاز کم تری به شست و شو باشد .
بهترین انتخاب رنگ فرش پذیرایی
انتخاب رنگ فرش نشان از روحیات خریداران است و مستقیما بر روحیات بیننده اثر گذار است . اتاق پذیرایی به عنوان مهم ترین مورد در دکوراسیون داخلی تا حدود زیادی بازتاب دهنده سلیقه خریداران و ترکیب رنگی فرش پذیرایی مهم ترین نماد در دکوراسیون است . در واقع ترکیب رنگی مناسب برای فرش پذیرایی به قدری مهم و سازنده است که فضای کلی دکوراسیون را تحت تأثیر قرار می دهد . در انتخاب رنگ فرش جسور باشید ، از تست کردن رنگ های جدید نترسید اما در عین حال تصورات خود را در هنگام خرید بکار بگیرید . می توانید برای پذیرایی های بزرگ از چند تخت فرش با رنگ های مختلف اما هماهنگ استفاده کنید تا با پارتیشن بندی پذیرایی فضاهای بیشتری برای خانه بوجود آورید .
در انتخاب فرش پذیرایی به واقعیت هر رنگ دقت نمایید . برای مثال رنگ خاکستری در فرش همان رنگی است که عمدتا نادیده گرفته می شود اما با کمی ریز بینی خواهیم دید که فرش های خاکستری با قرار گرفتن در کنار وسایل زینتی به رنگ های سفید و مشکی می توانند فضایی شیک و دلچسب را بوجود آورند و یا قرار گرفتن فرش با رنگ زمینه سورمه ای در کنار پرده های زرد یا لیمویی بسیار جذاب خواهد بود . همچنین در مثالی دیگر می توان به رنگ های کرم و قهوه ای اشاره کرد . می دانیم که رنگ های کرم و قهوه ای هماهنگی خوبی دارند اما بد نیست رنگ های دیگری را در کنار این ست امتحان کنیم . استفاده از مبلمان با تم قرمز در کنار فرش های کرم زیبا خواهد بود .
تنوع و کیفیت فرش های ماشینی فروشگاه فرش کاشان به حدی است که خریداران می توانند با هر سبک سلیقه و توان مالی خریدی لذت بخش و ناب انجام دهند .
خرید از فروشگاه اینترنتی برند فرش کاشان قیممت ارزان ، اصالت محصول ، زیبایی بالا و کیفیت برتر را تضمین می کند . برای خرید از فروشگاه فرش کاشان کافی است به فروشگاه آنلاین فرش کاشان مراجعه نمایید ، قسمت محصولات تمامی فرش های عرضه شده از برند مورد نظر را در خود جای داده است . دیدن ویژگی های هر محصول و مقایسه با سایر برند ها از نظر کیفیت ، قیمت و زیبایی ما را در امر خرید از فروشگاه فرش کاشان مصمم تر می نماید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی