تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

جدیدترین مدل فرش پذیرایی و فرش های زیبا برای پذیرایی

جدیدترین مدل فرش پذیرایی

فرش های ایرانی ، نشانگر هنر ، فرهنگ و اصالت ایرانی است که به دلیل زیبایی خیره کننده و کیفیت بالا مورد محبوب ایرانیان و جهانیان قرار گرفته است . صنعت نساجی ایران همراه با گذشت زمان با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا سعی در تولید جدیدترین فرش های ماشینی مناسب دارد . تولید کنندگان با در نظر گرفتن متفاوت بودن سبک های حاکم بر دکوراسیون های داخلی منازل و گوناگونی سلیقه ها ، انواع فرش های ماشینی را در سبک های مختلف و طرح های متنوع تولید می نمایند تا بتوانند پاسخگوی تمامی نیازها باشند .
جدیدترین مدل فرش مناسب پذیرایی برای تمامی دوست داران صنعت دکوراسیون داخلی و مد از جذابیتی بالا برخوردار بوده و با توجه به این مورد که که مبلمان در دکوراسیون داخلی یک خانه به عنوان نقطه عطف است ، فرشی که در زیر آن قرار می گیرد ، زیبایی چیدمان را افزایش داده و آن را تکمیل می نماید . حال می خواهیم در این مقاله مطالبی را در رابطه با جدیدترین مدل فرش پذیرایی و فرش های زیبا برای پذیرایی ارائه دهیم و با این موارد بیشتر آشنا شویم .

انتخاب فرش پذیرایی متناسب با سبک دکوراسیون داخلی
همان گونه که می دانید امروزه انواع سبک ها در دکوراسیون های داخلی به چشم می خورد . شما باید برای زیباتر جلوه دادن فضا و خوش درخشیدن سلیقه تان فرشی زیبا برای پذیراییتان انتخاب کنید و دکوراسیون خود را به گونه ای متفاوت تکمیل کنید . نمونه هایی از سبک های دکوراسیون که در منازل به چشم می خورد عبارت است از ؛
•    سبک دکوراسیون کلاسیک
•    سبک دکوراسیون مدرن
•    سبک دکوراسیون امروزی
•    سبک دکوراسیون مینیمال
•    سبک دکوراسیون صنعتی
•    سبک دکوراسیون سنتی غربی
•    سبک دکوراسیون سنتی خاورمیانه
•    سبک دکوراسیون فرانسوی و ...
شما باید متناسب با سبک حاکم در منزلتان بتوانید فرش پذیرایی مناسب که از طرحی زیبا و رنگ بندی متناسب با فضا برخوردار است و همین طور مدل و شکل هندسی آن را برگزینید که در ادامه کمی بیشتر با این موارد آشنا می شویم .

جدید ترین طرح های فرش پذیرایی
شرکت فرش کاشان متناسب با نیاز مشتریانش و درخواست هایی که از سمت آنان داشته است تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا بتواند فرش های ماشینی خود را در عین حفظ کردن اصالت هنر ایرانی با استفاده از جدیدترین فناوری تولید نماید . شما می توانید در فروشگاه آنلاین فرش کاشان انواع فرش ماشینی با طرح های سنتی و همین طور فرش های ماشینی با طرح های مدرن را مشاهده نمایید .
شما می توانید متناسب با کلاسیک بودن ، مدرن بودن ، تلفیقی بودن و ... سبک دکوراسیون منزلتان فرش زیبای پذیرایی را با طرحی خاص و متفاوت انتخاب نمایید .
هم چنین شما باید به رنگ بندی فرش خود نیز دقت نمایید زیرا در صورتی که بین رنگ بندی فرش پذیرایی و سایر وسایل دکوراسیون هماهنگی وجود نداشته باشد ، بیننده سریعا خسته شده و جلوه ای متفاوت ندارد .

مدل های فرش پذیرایی
شما با توجه به این مسئله که تنوع در فرش های ماشینی بسیار بالا بوده و همین طور متفاوت بودن سبک دکوراسیون می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید . در ادامه با چندین مدل از فرش های ماشینی آشنا می شویم ؛

•    فرش ماشینی سنتی
یکی از بزرگترین دسته فرش ها ، فرش های ماشینی هستند که انتخابی مناسب برای پذیرایی محسوب می شوند . فرش های ماشینی به دلیل تولید به وسیله دستگاه های بافت و استفاده از متریال اولیه مصنوعی از قیمتی پایین تر نسبت به فرش های دستبافت برخوردار است . این دسته از محصولات در ابعاد و طرح های متفاوتی تولید می شود تا متناسب با مکان مورد نظر خوش بدرخشد . بیان این نکته لازم است که دست شما در انتخاب فرش های ماشینی بسیار باز بوده زیرا تنوع در آن بسیار بالا است .
+ برای خرید فرش ماشینی سنتی کاشان روی آن کلیک نمایید .

•    فرش گرد
اغلب شما فرش های مورد استفاده در پذیرایی را به شکل های فرش مستطیل و نهایتا فرش مربع دیده اید . فرش گرد یا همان فرش دایره ای شکل در سایز های بزرگ که بتوان مبلمان را بر روی آن قرار داد ، این مدل فرش پذیرایی فضایی متفاوت را ایجاد کرده و جلوه ای خاص را به منزلتان می بخشد . البته در این قسمت باید دقت کنید ، برای انتخاب و خرید فرش گرد برای پذیرایی ، متراژ منزل شما باید بزرگ و وسیع باشد تا نمود زیبایی داشته باشد .

•    فرش مدرن
امروزه اغلب افراد به دنبال مد هستند و مشاهده می کنیم که از دکوراسیون های قدیمی و کلاسیک فاصله می گیرند . بهترین انتخاب فرش زیبا برای پذیرایی این افراد در جهت تکمیل دکوراسیون منزلشان ، فرش های مدرن می باشد . بیشترین مشخصه ای که در فرش های مدرن افراد را به خود جذب می نماید ، طرح های متفاوت آن است که این تفاوت ممکن است در ترکیب رنگ بندی ، فرم کلی فرش و یا طرح های نقش زده در زمینه آن به چشم بخورد . برای اینکه فرش های مدرن در پذیرایی نمودی زیبا داشته باشد بهتر است از مبلمان مدرن و یا کلاسیک ساده استفاده نمایید .
+ برای مشاهده و دسترسی آسان به فرش مدرن فروشگاه آنلاین فرش کاشان کلیک کنید .

•    فرش هندسی
به گونه ای از فرش های هندسی که دارای طرح های هندسی است ، فرش هندسی گفته می شود که اغلب برای دکوراسیون های مدرن و امروزی انتخاب می شود . البته باید متناسب با دکوراسیون داخلی طرح فرش هندسی انتخاب شود به گونه ای که بتوان هارمونی خاص را با سایر وسایل منزل ایجاد نموده و جلوه ای متفاوت را در فضا ایجاد نماید . در صورتی که طرح های فرش هندسی به صورت خطوط صاف و یا موازی باشد فضای منزل را بزرگتر نشان می دهد و در صورتی که هندسی نقشه شلوغ و در هم تنیده باشد فضا را تحت اثیر خود قرار می دهد . به همین منظور بهتر است مبلمان خود را ساده انتخاب کرده و از حداقل لوازم تزیینی و دکوری استفاده نمایید .

•    فرش ساده
با توجه به این موضوع که افرادی متعقدند زیبایی در سادگی است ، ممکن است برای تکمیل دکوراسیون منزلشان نیز به دنبال فرش ساده برای پذیرایی باشند . این مدل فرش پذیرایی می تواند تک رنگ باشد و یا حتی از طرح و نقوش کمی برخوردار باشد . ساده بودن فرش ، دست شما را در انتخاب مبلمان منزلتان باز خواهد گذاشت و شما باید بتوانید با انتخابی صحیح هارمونی و هماهنگی خاصی را بین این دو ایجاد نمایید .

•    گلیم فرش و گبه
از دیگر تولیدات داخلی بسیار زیبا ، گلیم و فرش گبه است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است . در صورتی که متراژ منزل شما پایین است و نشیمن و پذیرایی یکی بوده و مبل های مدرن در منزلتان دارید بهتر استاز سبک های تلفیقی استفاده نمایید . بهترین انتخاب برای شما گلیم یا گبه خواهد بود که می توانید فضایی ایده آل را ایجاد نمایید .
+ برای مشاهده طرح های گلیم فرش کاشان روی آن کلیک نمایید .

چند نکته که قبل از خرید فرش پذیرایی باید بدانید ...
فرش پذیرایی به این دلیل از اهمیت خاصی برخوردار است که نشان دهنده سلیقه شما بوده و در منزل شما نقطه ای که در ابتدا به چشم می خورد . شما می توانید برای دقت در انتخاب این کالا نکاتی را مدنظر قرار دهید ؛
•    یکی از مهم ترین نکات ، ابعاد فرش ماشینی است که شما باید متناسب با متراژ خانه و محیط انتخاب نمایید . امروزه پوشاندن تمام پذیرایی با فرش حس ناخوشایندی به افراد داده به همین خاصر باید اصولی را در این باره رعایت نمایید .
+ برای مطالعه اطلاعات بیشتر در این زمینه ، مقاله به طریقه ست کردن رنگ فرش با دکوراسیون داخلی منازل مراجعه کنید .

•    نکته بعدی دقت کردن در نحوه چینش و ست کردن مبلمان با فرش پذیرایی است که مدیریت فرش کاشان علاوه بر خدمات صادقانه ای که به هم وطنانش ارائه می دهد ، در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان خدمات رسانی آنلاین نیز داشته و سعی دارد با ارائه مقالات علمی تخصصی در این باره در راستای افزایش آگاهی مشتریان و کاربرانش رضایت آنان را جلب و نیازشان را به صورت کامل برطرف سازد .
+ شما می توانید با مراجعه به مقاله طریقه ست کردن فرش ماشینی با دکوراسیون و مبلمان منزل اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی