سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» انواع رنگ های فرش ماشینی

رنگ فرش ماشینی

آیا به دنبال فرش های ماشینی با رنگ زیبا و خاص هستید ؟ متنوع ترین رنگ های فرش ماشینی در فروشگاه فرش کاشان موجود است .
در فرش های ماشینی تنوع رنگ هم به اندازه تنوع طرح مهم و اساسی است . حتی گاها می توان ادعا کرد که انتخاب رنگ از انتخاب طرح سخت تر و حساس تر می باشد . چراکه طرح هرچه باشد به اندازه رنگ در چشم بیننده جلوه نمی نماید و این رنگ فرش هاست که با دلبری و جذابیت خود می تواند فضای دکوراسیون را تغییر دهد . در واقع تم و پایه دکوراسیون را رنگ فرش های ماشینی شکل می دهند.
خوشبختانه بازار فرش و قالی ایران خصوصا فرش های شهر کاشان و فروشگاه فرش کاشان توانسته اند در زمینه رنگ فرش ماشینی و ... به خوبی عمل کرده و تنوع بی نظیری داشته باشند . در حال حاضر تمامی رنگ های اصلی و مهم در فرش های تولید شده در کارخانه فرش کاشان بکار گرفته می شوند .
 در انتخاب رنگ فرش موارد زیادی دخیل بوده که در صدر آن ها سلیقه صاحب خانه و سایر اجزاء دکوراسیون خصوصا رنگ مبلمان و پرده ها و کف پوش قرار گرفته است . نمی توان گفت رنگ زمینه فرش ماشینی باید در تضاد یا تفاهم با رنگ پرده و مبلمان و ... باشد اما می توان گفت وجود هارمونی و هماهنگی بین رنگ اجزاء دکوراسیون تعیین کننده زیبایی خانه خواهد بود .
هنگامی که ویژگی فرش های ماشینی را مورد بررسی قرار می دهیم ، علاوه بر رنگ زمینه از رنگ های اصلی بکار رفته در بافت صحبت می شود . رنگ های اصلی بکار رفته در بافت در فرش ها با شانه و تراکم مختلف متفاوت می باشد و جالب آن است که بدانیم بالا رفتن شانه و تراکم با تعداد و تنوع زیاد رنگ های اصلی زمینه رابطه مستقیم دارد .
رنگ سال فرش های ماشینی
صنعت مد و فشن مانند تمام زمینه ها ، در فرش های ماشینی هم رخنه کرده است . رنگ فرش سال رنگی است که در سال خرید مد شده و تعداد فروش زیادی به خود می گیرد . چند سالی فرش رنگ کرم ، چند سالی فرش رنگ سرمه ای ، چند سالی فرش رنگ گردویی و ... به عنوان رنگ سال شناخته شده اند .
از آنجایی که قرار است فرش های ماشینی خریداری شده تا چندین و چند سال در خانه ما پاخورده و مورد استفاده قرار گیرند بهتر است هنگام خرید از مدرن ترین و به روز ترین مدل ها انتخاب شوند . هرچند اگر رنگ سال با رنگ دکوراسیون و سلیقه صاحب خانه هماهنگ نباشد به هیچ وجه توصیه خرید رنگ فرش سال صورت نخواهد گرفت . چراکه اولا عدم هماهنگ بین رنگ سال و رنگ دکوراسیون ، فضا را نافرم جلوه داده و موجب خواهد شد دکوراسیون آنطور که باید و شاید زیبا نباشد . از طرف دیگر عدم مطابقت رنگ فرش که مساحت زیادی از خانه را هم می پوشاند ، در دراز مدت بر روان بیننده تأثیر خواهد گذاشت و موجب به هم ریختگی اعصاب و تصویر سازی های غلط در ذهن وی خواهد شد . پس قبل از توجه به رنگ فرش سال ، به دکوراسیون و سلیقه خود توجه نمایید .
تنوع رنگ فرش های ماشینی
طراحان کاشانی از هنرمندان زبر دست و خبره هستند . بیشترین تنوع رنگ در بازار فرش کاشان به چشم می خورد و در بین برندهای کاشانی یکی از جذاب ترین و پر طرفدار ترین تولید کنندگان ، کارخانه فرش کاشان است . با وجود آنکه کارخانه فرش کاشان ، فرش های خود را به تمامی شهر های ایران و سراسر دنیا ارسال می کند اما باز هم نمی توان با اعتماد فروشگاهی را نام برد که تمامی رنگ ها و طرح های فرش کاشان را در خود داشته باشد .
اگر قصد دارید از بین تمامی طرح ها و رنگ ها انتخاب کنید و برایتان خوشایند است که هنگام خرید به روز ترین مدل ها را در اختیار داشته باشید ، باید از روش های خرید مستقیم استفاده کنید . روش های خرید مستقیم روش هایی هستند که بین تولید کننده و خریدار بدون هیچ واسطه ای شکل می گیرند . خرید مستقیم از درب کارخانه ، خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، خرید از نمایشگاه های برگزار شده و برند هایی که در نمایشگاه حضور دارند ، دیدن محصولات در کانال تلگرام فرش کاشان از روش های خرید مستقیم هستند که تمامی رنگ ها و فرش ها را در خود جای داده اند .
خرید فرش ماشینی با متنوع ترین رنگ ها
برای خرید مستقیم که به قصد انتخاب از بین تمامی رنگ ها و طرح ها صورت می گیرد ، کافی است به کمک یکی از روش های گفته شده با تولید کننده ارتباط بر قرار نماییم .
خرید حضوری از کارخانه : روش خرید مطلوب است چرا که هم دارای قیمت ارزان است ، هم از بین محصولات ارائه شده از سوی کارخانه فرش کاشان انتخاب خواهیم نمود ، هم اصالت محصول تضمین شده است و از همه مهم تر می توانیم هنگام خرید ، فرش را لمس کرده و لذت خرید سنتی را نیز چشید . ولی در این نوع خرید ، امکان دیدن تمامی رنگ های فرش در یک مراجعه حضوری امکان پذیر نیست . فروشگاه فرش کاشان به دلیل تنوع بالا در رنگ فرش ، تمامی رنگ ها را در وب سایت فرش کاشان به نمایش گذاشته است تا خریداران بتوانند زیباترین رنگ متناسب با دکوراسیون خود را انتخاب کنند .
خرید اینترنتی فرش : خرید اینترنتی بهترین روش برای دیدن انواع رنگ های فرش ماشینی و طرح ها است . خوبی و برتری روش خرید اینترنتی از فروشگاه فرش کاشان از آن جهت است که در هر زمان و مکانی می توانید با اتصال به اینترنت و وارد کردن لینک فروشگاه به عنوان آدرس اینترنتی آن به فروشگاه راه یافته و بدون حضور هیچ مشتری دیگری تا هر زمان که می خواهید در فروشگاه بمانید .
انتخاب از بین تعداد رنگ و همچنین مقایسه همزمان انواع رنگ ها و طرح های فرش ماشینی در کنار دیگر ویژگی ها مانند قیمت و کیفیت و ... تنها و تنها در فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر است . ناگفته نماند خدماتی که در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ارائه می شود بسیار زیاد  است . خدماتی تخصص مربوط به شبکه ها و فروشگاه های اینترنتی از جمله رفت و آمد به فروشگاه بدون صرف هزینه ، سوال و مشورت با پشتیبان آنلاین فروشگاه به عنوان متخصص بازار فرش و قالی و .... .
برای دیدن انواع رنگ های فرش ماشینی وارد فروشگاه اینترنتی شوید که زیر نظر تولید کننده فرش کاشان اداره می شود تا از اصالت محصولات اطمینان داشته باشید . در قیمت محصولات انواع فرش ها در شانه و تراکم مختلف و سبک های طراحی متفاوت معرفی شده اند . هر دسته شامل رنگ زمینه جذاب است . بر اساس شانه و تراکم و طرح و رنگ ، فرش را انتخاب کنید  . برای مثال :
فرش ماشینی 1500 شانه طرح هوروش در رنگ های گردویی ، سرمه ای و کرم .
فرش ماشینی 1500 شانه طرح نیوشا در رنگ زمینه سرمه ای ، یاسی و فیلی .
فرش ماشینی 1500 شانه طرح گل خشتی در رنگ زمینه سرمه ای و کرم .
فرش ماشینی 1500 شانه طرح قاجاری در رنگ زمینه روناسی ، کرم و سرمه ای .
فرش ماشيني 1200 شانه طرح افشان لوتوس در رنگ زمینه فیلی .
فرش ماشيني 1200 شانه طرح افشان زنبق در رنگ زمینه آبی ، کرم ، فیلی و سرمه ای .
فرش ماشيني 1200 شانه طرح افشان در رنگ زمینه آبی ، کرم ، سرمه ای و فیلی .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  خانه تکانی و نکاتی مهم برای تمیز کردن انواع فرش
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟
•  هنگام خرید فرش ماشینی کارشناس باشید
•  مقایسه فرش پلی استر فیلامنت و فرش اکریلیک
•  فرش دستبافت کرک

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان