تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

انواع رنگ های فرش ماشینی

رنگ فرش ماشینی

آیا به دنبال فرش های ماشینی با رنگ زیبا و خاص هستید ؟ متنوع ترین رنگ های فرش ماشینی در فروشگاه فرش کاشان موجود است .
در فرش های ماشینی تنوع رنگ هم به اندازه تنوع طرح مهم و اساسی است . حتی گاها می توان ادعا کرد که انتخاب رنگ از انتخاب طرح سخت تر و حساس تر می باشد . چراکه طرح هرچه باشد به اندازه رنگ در چشم بیننده جلوه نمی نماید و این رنگ فرش هاست که با دلبری و جذابیت خود می تواند فضای دکوراسیون را تغییر دهد . در واقع تم و پایه دکوراسیون را رنگ فرش های ماشینی شکل می دهند.
خوشبختانه بازار فرش و قالی ایران خصوصا فرش های شهر کاشان و فروشگاه فرش کاشان توانسته اند در زمینه رنگ فرش ماشینی و ... به خوبی عمل کرده و تنوع بی نظیری داشته باشند . در حال حاضر تمامی رنگ های اصلی و مهم در فرش های تولید شده در کارخانه فرش کاشان بکار گرفته می شوند .
 در انتخاب رنگ فرش موارد زیادی دخیل بوده که در صدر آن ها سلیقه صاحب خانه و سایر اجزاء دکوراسیون خصوصا رنگ مبلمان و پرده ها و کف پوش قرار گرفته است . نمی توان گفت رنگ زمینه فرش ماشینی باید در تضاد یا تفاهم با رنگ پرده و مبلمان و ... باشد اما می توان گفت وجود هارمونی و هماهنگی بین رنگ اجزاء دکوراسیون تعیین کننده زیبایی خانه خواهد بود .
هنگامی که ویژگی فرش های ماشینی را مورد بررسی قرار می دهیم ، علاوه بر رنگ زمینه از رنگ های اصلی بکار رفته در بافت صحبت می شود . رنگ های اصلی بکار رفته در بافت در فرش ها با شانه و تراکم مختلف متفاوت می باشد و جالب آن است که بدانیم بالا رفتن شانه و تراکم با تعداد و تنوع زیاد رنگ های اصلی زمینه رابطه مستقیم دارد .
رنگ سال فرش های ماشینی
صنعت مد و فشن مانند تمام زمینه ها ، در فرش های ماشینی هم رخنه کرده است . رنگ فرش سال رنگی است که در سال خرید مد شده و تعداد فروش زیادی به خود می گیرد . چند سالی فرش رنگ کرم ، چند سالی فرش رنگ سرمه ای ، چند سالی فرش رنگ گردویی و ... به عنوان رنگ سال شناخته شده اند .
از آنجایی که قرار است فرش های ماشینی خریداری شده تا چندین و چند سال در خانه ما پاخورده و مورد استفاده قرار گیرند بهتر است هنگام خرید از مدرن ترین و به روز ترین مدل ها انتخاب شوند . هرچند اگر رنگ سال با رنگ دکوراسیون و سلیقه صاحب خانه هماهنگ نباشد به هیچ وجه توصیه خرید رنگ فرش سال صورت نخواهد گرفت . چراکه اولا عدم هماهنگ بین رنگ سال و رنگ دکوراسیون ، فضا را نافرم جلوه داده و موجب خواهد شد دکوراسیون آنطور که باید و شاید زیبا نباشد . از طرف دیگر عدم مطابقت رنگ فرش که مساحت زیادی از خانه را هم می پوشاند ، در دراز مدت بر روان بیننده تأثیر خواهد گذاشت و موجب به هم ریختگی اعصاب و تصویر سازی های غلط در ذهن وی خواهد شد . پس قبل از توجه به رنگ فرش سال ، به دکوراسیون و سلیقه خود توجه نمایید .
تنوع رنگ فرش های ماشینی
طراحان کاشانی از هنرمندان زبر دست و خبره هستند . بیشترین تنوع رنگ در بازار فرش کاشان به چشم می خورد و در بین برندهای کاشانی یکی از جذاب ترین و پر طرفدار ترین تولید کنندگان ، کارخانه فرش کاشان است . با وجود آنکه کارخانه فرش کاشان ، فرش های خود را به تمامی شهر های ایران و سراسر دنیا ارسال می کند اما باز هم نمی توان با اعتماد فروشگاهی را نام برد که تمامی رنگ ها و طرح های فرش کاشان را در خود داشته باشد .
اگر قصد دارید از بین تمامی طرح ها و رنگ ها انتخاب کنید و برایتان خوشایند است که هنگام خرید به روز ترین مدل ها را در اختیار داشته باشید ، باید از روش های خرید مستقیم استفاده کنید . روش های خرید مستقیم روش هایی هستند که بین تولید کننده و خریدار بدون هیچ واسطه ای شکل می گیرند . خرید مستقیم از درب کارخانه ، خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، خرید از نمایشگاه های برگزار شده و برند هایی که در نمایشگاه حضور دارند ، دیدن محصولات در کانال تلگرام فرش کاشان از روش های خرید مستقیم هستند که تمامی رنگ ها و فرش ها را در خود جای داده اند .
خرید فرش ماشینی با متنوع ترین رنگ ها
برای خرید مستقیم که به قصد انتخاب از بین تمامی رنگ ها و طرح ها صورت می گیرد ، کافی است به کمک یکی از روش های گفته شده با تولید کننده ارتباط بر قرار نماییم .
خرید حضوری از کارخانه : روش خرید مطلوب است چرا که هم دارای قیمت ارزان است ، هم از بین محصولات ارائه شده از سوی کارخانه فرش کاشان انتخاب خواهیم نمود ، هم اصالت محصول تضمین شده است و از همه مهم تر می توانیم هنگام خرید ، فرش را لمس کرده و لذت خرید سنتی را نیز چشید . ولی در این نوع خرید ، امکان دیدن تمامی رنگ های فرش در یک مراجعه حضوری امکان پذیر نیست . فروشگاه فرش کاشان به دلیل تنوع بالا در رنگ فرش ، تمامی رنگ ها را در وب سایت فرش کاشان به نمایش گذاشته است تا خریداران بتوانند زیباترین رنگ متناسب با دکوراسیون خود را انتخاب کنند .
خرید اینترنتی فرش : خرید اینترنتی بهترین روش برای دیدن انواع رنگ های فرش ماشینی و طرح ها است . خوبی و برتری روش خرید اینترنتی از فروشگاه فرش کاشان از آن جهت است که در هر زمان و مکانی می توانید با اتصال به اینترنت و وارد کردن لینک فروشگاه به عنوان آدرس اینترنتی آن به فروشگاه راه یافته و بدون حضور هیچ مشتری دیگری تا هر زمان که می خواهید در فروشگاه بمانید .
انتخاب از بین تعداد رنگ و همچنین مقایسه همزمان انواع رنگ ها و طرح های فرش ماشینی در کنار دیگر ویژگی ها مانند قیمت و کیفیت و ... تنها و تنها در فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر است . ناگفته نماند خدماتی که در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ارائه می شود بسیار زیاد  است . خدماتی تخصص مربوط به شبکه ها و فروشگاه های اینترنتی از جمله رفت و آمد به فروشگاه بدون صرف هزینه ، سوال و مشورت با پشتیبان آنلاین فروشگاه به عنوان متخصص بازار فرش و قالی و .... .
برای دیدن انواع رنگ های فرش ماشینی وارد فروشگاه اینترنتی شوید که زیر نظر تولید کننده فرش کاشان اداره می شود تا از اصالت محصولات اطمینان داشته باشید . در قیمت محصولات انواع فرش ها در شانه و تراکم مختلف و سبک های طراحی متفاوت معرفی شده اند . هر دسته شامل رنگ زمینه جذاب است . بر اساس شانه و تراکم و طرح و رنگ ، فرش را انتخاب کنید  . برای مثال :
فرش ماشینی 1500 شانه طرح هوروش در رنگ های گردویی ، سرمه ای و کرم .
فرش ماشینی 1500 شانه طرح نیوشا در رنگ زمینه سرمه ای ، یاسی و فیلی .
فرش ماشینی 1500 شانه طرح گل خشتی در رنگ زمینه سرمه ای و کرم .
فرش ماشینی 1500 شانه طرح قاجاری در رنگ زمینه روناسی ، کرم و سرمه ای .
فرش ماشيني 1200 شانه طرح افشان لوتوس در رنگ زمینه فیلی .
فرش ماشيني 1200 شانه طرح افشان زنبق در رنگ زمینه آبی ، کرم ، فیلی و سرمه ای .
فرش ماشيني 1200 شانه طرح افشان در رنگ زمینه آبی ، کرم ، سرمه ای و فیلی .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی