سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» تاثیر فرش ماشینی در دکوراسیون داخلی منازل

فرش در دکوراسیون منزل

تا چندی پیش هرگاه از فرش های ماشینی صحبت می شد ، تصویری از کف پوشی محکم و مقاوم در برابر انواع آسیب ها و حفاظی برای خانه در نظر ما مجسم می شد اما در سال های اخیر کاربردی جذاب و جدید به کاربرد های فرش های ماشینی اضافه شده است . کاربردی که توسط تیم طراحی به تصویر کشیده شد ، توسط تولید کنندگان کف و به بهر برداری رسید و توسط طراحان دکور در معرض نمایش قرار داده شد . فرش های ماشینی علاوه بر پوشاندن کف خانه ها توانایی آن را دارند که به بهترین شکل ممکن دکور را تحت تأثیر قرار داده و زیبایی بی نظیری به فضای خانه ببخشند .
اگر از دکوراسین خانه خود خسته شده اید ، اگر حس می کنید اندکی تغییر در خانه می تواند شرایط را بهتر کند و اگر نیازمند تغییر و تحول هستید کافی است تنها فرش زیر پایتان را عوض کنید . تأثیر رنگ ، طرح و حتی ابعاد فرش های ماشینی به حدی زیاد است که پهن نمودن فرش های مختلف در دکوراسیون خانه شما تحولاتی شگفت و چشم گیر را به بار خواهد آورد .
شاید در مورد کیفیت و جنس فرش های ماشینی و کاربرد فنی این محصول بی نظیر زیاد خوانده باشد چراکه سال هاست از فرش های ماشینی برای پوشاندن کف خانه ها به عنوان عایق و ایجاد محلی نرم و گرم برای زندگی استفاده می شود اما در مورد انواع فرش های ماشینی و تأثیر آن ها بر دکوراسیون داخلی منازل آنطور که باید و شاید صحبت نشده است . هرچند این موضوع به میزان والایی به سلیقه صاحب خانه بستگی دارد اما اگر اصول زیبا شناسی در انتخاب فرش های ماشینی رایت نشود ، نمی توان انتظار زیبا شدن دکوراسیون خانه را داشت .
محبوبیت و استقبال مردم خصوصا ایرانیان از فرش های ماشینی به حدی است که به جرئت می توان گفت تمام فضاهای خانه ایرانیان نیازمند فرش هستند و چون فرش های ماشینی دارای قیمت بالایی بوده و از توان خرید بسیاری از مشتریان خارج هستند ، فرش های ماشینی به عنوان بهترین جایگزین برای فضاهای مختلف خانه خریداری می شوند .
با این توضیحات و دانستن اینکه که تاثیر فرش های ماشینی بر زیبایی خانه و دکوراسیون داخلی منازل قابل انکار نیست ، متن مقاله حاضر را به موضوع تاثیر فرش ماشینی در دکوراسیون داخلی منازل اختصاص داده ایم . در ادامه با ما همراه شوید تا علاوه بر آگاهی از اصول و نحوه خرید فرش زیبا ، در مورد تاثیر اشکال مختلف فرش بر دکوراسیون هم اطلاعاتی کسب نمایید .
تأثیر فرش بر دکوراسیون
هنگام ورود به بازار اولین چیزی که توجه ما را جلب می کند ، تنوع و تعدد محصولات است . در اولین تولیدات فرش های ماشینی تنها خروجی کارخانه فرش های 350 شانه ای بود در رنگ زمینه روناسی ، لاکی و یا قرمز اما در حال حاضر هزاران طرح و رنگ و مدل در بازار وجود دارد . دلیل اصلی این همه تنوع رقابت بازار هاست و معلول این تنوع چیزی جز توجه به زیبایی خانه و تحولات اساسی در دکوراسیون نخواهد بود .
نکته مهم آن است که تنوع مدل های مختلف تأثیر منفی بر خرید ما نگذارد . برند ها و کارخانه های نامی و درجه یک تنوع و تعدد بیشتری در طر ح ها و رنگ های محصولات خود دارند چراکه خلاقیت را یکی از اصل های رقابت دانسته و با تولید مدل های جدید توانسته اند گوی سبقت را از سایر تولید کنندگان بربایند .
برای خریدارانی که از نیاز مندی خود مطلع هستند و می دانند فرش با چه ویژگی های ظاهری برای دکوراسین منزلشان بهتر است ، فروشگاه های اینترنتی با تنوع بالا مناسب تر است اما اگر خریداری بدون علم و آگاهی از آنچه نیاز دارد وارد بازار شود ، تنوع و تعدد موجب سردرگمی وی خواهد شد و اینجاست که تنوع بار منفی به دنبال خواهد داشت .
حال در پاسخ به این سوال که چطور گرفتار بار منفی انتخاب نشویم و یارای انتخاب صحیح را داشته باشیم باید به نکات زیر تحت عنوان تأثیر انواع فرش های ماشینی بر دکوراسیون داخلی منازل توجه نمود :
1- فرش های ماشینی در رنگ زمینه و طرح و نگاره بسیار دست و دلباز هستند . از همین رو انواع رنگ ها چه در رنگ زمینه و چه در رنگ های اصلی بافت دیده می شود . بر اساس کاربرد و مکان قرار گرفتن فرش باید از بین رنگ های مختلف ، متناسب ترین را انتخاب نمود . در کلی ترین حالت می توان چنین گفت که فرش های رنگ روشن فضا را نورانی تر ، خلوت تر ، بزرگ تر و شاد تر نشان می دهند . فرش هایی که رنگ زمینه روشن دارند در دکوراسیون های جذاب خواهند بود که فضا زیاد بزرگ نیست و به علت نبود نور کافی نیازمند کف پوش با انعکاس قوی هستیم . بر عکس فرش هایی که رنگ زمینه تیره دارند ، فضا را گرم و صمیمی نموده و برای فضاهای بزرگ مناسب هستند . پهن شدن کف پوش تیره می تواند خلوتی فضا را در نگاره ها و رنگ خود محو نماید و خلوتی دکوراسیون را به گرما مبدل سازد .
برای جستجو فرش بر اساس رنگ و متناسب با دکوراسیون کلیک کنید .
2- تأثیر فرش های شلوغ و پر نگاره برای مکان های بزرگ و خلوت جذاب تر از فرش های خلوت خواهد بود . در انتخاب طرح شلوغ و یا خلوت حتما شانه و تراکم فرش را مد نظر قرار دهید . فرش با شانه و تراکم پایین به حد کافی ظرافت بافت ندارد که بتواند از پس طرح های شلوغ بر آید ، برعکس برای طرح های خلوت با نگاره های درشت نیازی به خرید فرش های لوکس با شانه و تراکم بالا نداریم و می توان در یک تخته فرش 500 شانه یا 700 شانه نیز همان زیبایی را بدست آورد .
3-از دیگر اشکال فرش های ماشینی و تاثیر بر دکوراسین باید به ابعاد و انتخاب صحیح سایز فرش توجه نمود . تا چند سال پیش که فلسفه تولید فرش پوشاندن کف خانه ها بود ، ابعاد فرش دقیقا با ابعاد اتاق منطبق بود اما در حال حاضر خرید فرش هایی که دارای ابعاد کوچک تری نسبت به ابعاد اتاق هستند فضا را زیبا تر نموده و تأثیر بیشتری بر دکوراسیون دارند . برای مثال اگر فضای 9 متری در اختیار دارید ، فرش 6 متری خریداری نمایید و در وسط فضا پهن کنید . برای تأثیر بیشتر اطراف را با وسایل زینتی زیبا جلوه دهید .
4- اشکال مختلف فرش های ماشینی و تأثیری که بر دکوراسیون دارند ، بیش از هر فضایی در پذیرایی مهم است . زیبایی دکوراسیون پذیرایی به عنوان قلب خانه و قسمت مهمان نشین منزل کاملا به فرش های ماشینی بستگی دارد . در فرش های خریداری شده برای پذیرایی جنس الیاف و نخ خاب مصرفی هم مهم خواهد بود . فرش های گل برجسته ، فرش هایی که در متن خود بافته های از جنس ابریشم دارند و ... از انواع مختلف فرش های مناسب برای پذیرایی هستند . انتخاب شانه و تراکم بالا زیبایی دکوراسیون پذیرایی چند برابر خواهد نمود . در هنگام خرید فرش های 1000 شانه ، 1200 شانه و 1500 شانه به یاد داشته باشید که این سه محصول در دسته فرش های لوکس قرار دارند و فرش های لوکس نسبت به فرش های 500 شانه و 700 شانه از ظرافت بافت بیشتر ، نازکی بیشتر ، آسیب پذیری و عدم مقاومت در برابر فشار و تردد و ... برخوردار هستند از همین رو هرگز خرید فرش های 1200 شانه و یا 1500 شانه را برای فضاهای پرتردد خانه مانند آشپزخانه ، هال و ... توصیه نمی کنیم .
5- هماهنگ بودن رنگ و طرح فرش ماشینی با رنگ و طرح مبلمان و پرده ها بیشترین تاثیر را در زیبایی دکوراسیون دارد . مبلمان ، فرش ماشینی و پرده کلی ترین وسایل هر دکور هستند که بیشترین تاثیر را بر عهده دارند . انتخاب صحیح این سه عنصر می تواند زیباترین فضا را در خانه شما به تصویر بکشد .
مقاله مربوطه : ست کردن فرش و مبل
مشخصا هنگام خرید فرش های ماشینی انتخاب از بین طرح های مختلف و متنوع ، مطلوب تر از انتخاب از بین چند طرح محدود است و مکانی بهتر از فروشگاه های اینترنتی از جهت تنوع و وجود تمامی طرح ها در بازار فرش و قالی به نظر نمی رسد . هنگام خرید فرش و تأثیر بی نظیر آن بر دکوراسیون در نظر داشته باشید که انتخاب برند و فروشگاه تا میزان زیادی مهم و در انتخاب بهتر موثر است .
تولید کننده ای را انتخاب نمایید که از لحاظ کیفیت و جنس الیاف خوش نام باشد و در زمینه طراحی و نقشه کشی از طراحان زبر دست استفاده نماید . تولید کنندگان کاشانی در طراحی و تنوع مدل فرش های ماشینی نسبت به تولید کنندگان سایر شهر ها خبره تر هستند چراکه در هر کارخانه نیاز به وجود تیم طراحی را لازم می دانند . پس از انتخاب برند و پیدا کردن لینک یا آدرس فروشگاه اینترنتی ، وارد فروشگاه شده و متناسب با مکانی که فرش قرار است در آن قرار بگیرد از بین شانه و تراکم های مختلف انتخاب کنید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  راهنمای انتخاب بهترین شانه و تراکم برای فرش های ماشینی
•  صادرات فرش ماشینی ایرانی به سایر کشورها
•  همه چیز در مورد جنس نخ پود فرش
•  راهنمای خرید امن فرش دستباف

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان