سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» ارسال عکس فرش منزل و تست دکوراسیون قبل از خرید فرش

تست دکوراسیون قبل از خرید فرش

امروزه توجه به دکوراسیون ، بسیار حایز اهمیت است و افراد به دنبال تطبیق فرش با دکوراسیون و فضای منزلشان هستند . زیبایی فرش در دکوراسیون برای همه واضح و مبرهن است و همه خریداران به دنبال زیباترین فرش ماشینی هستند . اما بسیاری از خریداران در این امر مهم می مانند که کدام رنگ فرش و یا کدام مدل فرش برای دکوراسیون منزلشان بهتر است . ناهماهنگی فرش در درکوراسیون ، بر روحیه افراد تاثیر بدی به جا می گذارد و جلوه بدی را به فضا می دهد . به همین دلیل است که توجه به زیبایی و تطبیق رنگ و مدل فرش با دکوراسیون ، بسیار حایز اهمیت است . برخی از افراد با مراجعه به فروشگاه های آنلاین ، انواع مدل های فرش ماشینی در رنگبندی های مختلف را می بینند و یا اینکه به کارخانه های فرش ماشینی مراجعه می کنند و به صورت فرضی ، بهترین مدل را در تطبیق با دکوراسیون منزلشان انتخاب می کنند . در انتخاب مدل فرش ، خریداران باید بدانند که باید به رنگ پرده ها ، سادگی و یا شلوغ بودن آن ها ، رنگ و طرح مبل ها ، ابعاد اتاق و نحوه چیدمان وسایل منزل دقت کنند . نباید وسایل منزل و مبلمان و فرش ، یک طرح و یک رنگ باشند چون فضایی کسل کننده ایجاد می کند .
فروشگاه فرش کاشان که یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین فرش کاشان است ، تست دکوراسیون قبل از خرید فرش را برای مشتریان انجام می دهد . بدین صورت که مشتریان گرامی ، قبل از خرید ، از دکورسیون منزلشان عکس می گیرند و برای طراحان فروشگاه فرش کاشان ارسال می کنند و سپس بعد از بررسی ، بهترین رنگ و بهترین مدل به مشتری معرفی خواهد شد . ارسال عکس منزل و تست دکوراسیون قبل از خرید فرش ، یک فرصتی است طلایی برای خریداران تا بتوانند دکوراسیون منزلشان را به نحو احسنت زیبا کنند . این تست برای همه هموطنان رایگان می باشد .
کدام فرش برای منزلمان بهتر است ؟
بسیاری از خریداران ، با سلیقه خودشان می خواهند فرش منزلشان را انتخاب کنند . به همین منظور فروشگاه فرش کاشان ، موارد زیر را بیان می کند تا بتواند به خریداران قبل از خرید کمک کند :
- برای فضاهایی که دارای پرده های طرح دار و مبلمان طرح دار است ، بهتر است از فرش های ساده و خلوت تر استفاده کنید و در ضمن فضاهایی که پرده های ساده و مبلمان ساده دارند ، بهتر است از فرش های شلوغ با طرح های پیچیده استفاده شود .
- بهتر است رنگ مبل با پرده و فرش یکجور نباشد تا فضا ، یکنواخت نشود و دلزدگی ایجاد نشود .
- فرش های 1200 شانه و 1500 شانه و فرش های 1000 شانه بهتر است برای قسمت پذیرایی و مکان هایی که کمتر در معرض پاخور شدن و رفت و آمد هست ، استفاده شود ، چون ضخامت این محصولات کمتر و زیبایی آن ها بیشتر است . فرش های 700 شانه و 500 شانه برای مکان های پررفت و آمد و مکان هایی که در معرض پاخور شدن هستند مناسب است . ضخامت این محصولات بسیار عالی و زیبایی و ظرافت آن ها کمتر است .
- زیبایی فرش های آکریلیک نسبت به محصولات پلی استر و نایلونی بیشتر است . این محصولات بدون پرزدهی هستند و رنگ بندی شفاف و درخشانی دارند . علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که دارند دارای کیفیت و مقاومت عالی نیز می باشند . به همین دلیل بهتر است از فرش های آکریلیک استفاده شود .
طراحان فروشگاه فرش کاشان ، همه روزه برای مشاوره در زمینه خرید فرش مناسب برای دکوراسیون ، در خدمت هموطنان عزیز می باشند .
برای مشاوره با فروشگاه فرش کاشان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :
واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  چگونه فرش ماشینی خراب می شود؟
•  آنچه باید در مورد خرید فرش ماشینی ارزان بدانید
•  هنگام خرید فرش ماشینی کارشناس باشید
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان