تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

ارسال عکس فرش منزل و تست دکوراسیون قبل از خرید فرش

تست دکوراسیون قبل از خرید فرش

امروزه توجه به دکوراسیون ، بسیار حایز اهمیت است و افراد به دنبال تطبیق فرش با دکوراسیون و فضای منزلشان هستند . زیبایی فرش در دکوراسیون برای همه واضح و مبرهن است و همه خریداران به دنبال زیباترین فرش ماشینی هستند . اما بسیاری از خریداران در این امر مهم می مانند که کدام رنگ فرش و یا کدام مدل فرش برای دکوراسیون منزلشان بهتر است . ناهماهنگی فرش در درکوراسیون ، بر روحیه افراد تاثیر بدی به جا می گذارد و جلوه بدی را به فضا می دهد . به همین دلیل است که توجه به زیبایی و تطبیق رنگ و مدل فرش با دکوراسیون ، بسیار حایز اهمیت است . برخی از افراد با مراجعه به فروشگاه های آنلاین ، انواع مدل های فرش ماشینی در رنگبندی های مختلف را می بینند و یا اینکه به کارخانه های فرش ماشینی مراجعه می کنند و به صورت فرضی ، بهترین مدل را در تطبیق با دکوراسیون منزلشان انتخاب می کنند . در انتخاب مدل فرش ، خریداران باید بدانند که باید به رنگ پرده ها ، سادگی و یا شلوغ بودن آن ها ، رنگ و طرح مبل ها ، ابعاد اتاق و نحوه چیدمان وسایل منزل دقت کنند . نباید وسایل منزل و مبلمان و فرش ، یک طرح و یک رنگ باشند چون فضایی کسل کننده ایجاد می کند .
فروشگاه فرش کاشان که یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین فرش کاشان است ، تست دکوراسیون قبل از خرید فرش را برای مشتریان انجام می دهد . بدین صورت که مشتریان گرامی ، قبل از خرید ، از دکورسیون منزلشان عکس می گیرند و برای طراحان فروشگاه فرش کاشان ارسال می کنند و سپس بعد از بررسی ، بهترین رنگ و بهترین مدل به مشتری معرفی خواهد شد . ارسال عکس منزل و تست دکوراسیون قبل از خرید فرش ، یک فرصتی است طلایی برای خریداران تا بتوانند دکوراسیون منزلشان را به نحو احسنت زیبا کنند . این تست برای همه هموطنان رایگان می باشد .
کدام فرش برای منزلمان بهتر است ؟
بسیاری از خریداران ، با سلیقه خودشان می خواهند فرش منزلشان را انتخاب کنند . به همین منظور فروشگاه فرش کاشان ، موارد زیر را بیان می کند تا بتواند به خریداران قبل از خرید کمک کند :
- برای فضاهایی که دارای پرده های طرح دار و مبلمان طرح دار است ، بهتر است از فرش های ساده و خلوت تر استفاده کنید و در ضمن فضاهایی که پرده های ساده و مبلمان ساده دارند ، بهتر است از فرش های شلوغ با طرح های پیچیده استفاده شود .
- بهتر است رنگ مبل با پرده و فرش یکجور نباشد تا فضا ، یکنواخت نشود و دلزدگی ایجاد نشود .
- فرش های 1200 شانه و 1500 شانه و فرش های 1000 شانه بهتر است برای قسمت پذیرایی و مکان هایی که کمتر در معرض پاخور شدن و رفت و آمد هست ، استفاده شود ، چون ضخامت این محصولات کمتر و زیبایی آن ها بیشتر است . فرش های 700 شانه و 500 شانه برای مکان های پررفت و آمد و مکان هایی که در معرض پاخور شدن هستند مناسب است . ضخامت این محصولات بسیار عالی و زیبایی و ظرافت آن ها کمتر است .
- زیبایی فرش های آکریلیک نسبت به محصولات پلی استر و نایلونی بیشتر است . این محصولات بدون پرزدهی هستند و رنگ بندی شفاف و درخشانی دارند . علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که دارند دارای کیفیت و مقاومت عالی نیز می باشند . به همین دلیل بهتر است از فرش های آکریلیک استفاده شود .
طراحان فروشگاه فرش کاشان ، همه روزه برای مشاوره در زمینه خرید فرش مناسب برای دکوراسیون ، در خدمت هموطنان عزیز می باشند .
برای مشاوره با فروشگاه فرش کاشان با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :
واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی