تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

بررسی انواع رنگ های زمینه فرش های ماشینی

رنگ های زمینه فرش های ماشینی

واضح و مبرهن است که فرش ماشینی یکی از موثر ترین عناصر دکوراسیون است  . فرش های ماشینی به خوبی توانسته اند که دکوراسیون را متحول نموده و انتخاب صحیح کف پوش از بعد رنگ و لعاب و ... می تواند زیبایی دکوراسیون را چند برابر کند . فرش های ماشینی بیش از هر وسیله دیگری نمود و جلوه گر دکوراسین خانه و هر فضایی هستند . هرچند که قبل از زیبایی و ظرافت و تأثیرات مهم ظاهری فرش های ماشینی  ، مورد مهم کاربرد این محصولات است . در طول سال های سال انواع مختلفی از کف پوش ها توسط انسان ها مورد ازمون و خطا قرار گرفته است و فرش های ماشینی بهتر از هر محصول دیگری در این آزمون و خطاها موفق عمل کرده  است . فرش هایی که از نظر قیمت مناسب بوده و کیفیت و دوامی چندین و چند ساله دارند . ناگفته نماند که در بازار فرش و قالی هم مانند هر بازار دیگری تقلب ، گران فروشی و ... وجود دارد و تمام مباحث ارائه شده در مقاله پیش رو در رابطه با محصولات با کیفیت و درجه یک کارخانه جات معتبر و نامی از جمله کارخانه فرش کاشان است . در کارخانه فرش کاشان بهترین محصولات با استفاده از مواد اولیه درجه یک و دستگاه های با تکنولوژی بالا و پیشرفته تولید می شود .
بازار فرش های ماشینی بسیار گسترده است و به علت پویایی بازار و توانمند بودن کارخانه هایی مانند کارخانه فرش کاشان روز به روز بر گستردگی و پویایی آن افزوده می شود . در نظر داشته باشید که توانایی تولید کننده از مهم ترین آیتم های پیشرفت فرش های ماشینی تا این حد بوده است . محصولات کارخانه فرش کاشان در موارد متعددی رشد و پیشرفت داشته است اما آنچه بیش از همه نمود داشته است و به ویژگی ظاهری فرش مربوط می باشد ، رنگ و لعاب محصولات است . اولین فرش های ماشینی در رنگ های زمینه محدود و طرح های ساده ای تولید و روانه بازار می شده اند اما در حال حاضر بررسی انواع رنگ های زمینه فرش های ماشینی از موضوعات مهم و مورد توجه هم از سوی تولید کنندگان و هم از سوی خریداران می باشد . اهمیت این مورد به حدی است که مقاله در دست به بررسی همین موضوع پرداخته است . فرش هایی به غایت زیبا و خوش رنگ که در فروشگاه فرش کاشان به فروش می رسد بهترین کف پوش برای خانه ایرانیان است ، امیدواریم پس از معرفی کامل محصول در این نوشتار و آشنایی خوانندگان با فرش های درجه یک و صادراتی فروشگاه فرش کاشان نسبت به خرید آگاهانه تر و رضایت بخش تر عمل نمایند چراکه خرید از برند هایی مانند فرش کاشان و سایر برند هایی که سهم بسزایی از بازار را در دست دارند به میزان زیادی مطلوب تر و به صرفه تر از سایر برند ها خواهد بود .
رنگ و طرح در فرش های ماشینی
رنگ های قرمز ، روناسی و لاکی از رنگ های زمینه ای هستند که در فرش های اولیه بافته شده در سال های 1350 رنگ اصلی بوده است اما مدتی بعد و با رونق گرفتن فرش های ماشینی تنوع رنگ زمینه گسترش یافت . رفته رفته رنگ زمینه فرش های ماشینی به حدی رواج یافت و مورد اهمیت قرار گرفت که هراز گاهی رنگی تحت عنوان رنگ زمینه مد در بازار فرش و قالی مطرح می شده است . فرش هایی که در کارخانه های نوآور کاشان تولید می شود تمام رنگ ها و طرح ها را پوشش می دهد . ادعای غلطی نخواهد بود اگر بگوییم فرش های موجود در فروشگاه فرش کاشان تمامی سلیقه ها را پوشش داده و طیف رنگی بسیار وسیعی را شامل می شود . فروشگاه فرش های ماشینی کاشان بدان علت گسترده و متنوع است که تولید کننده این برند با علم به اینکه رقابت در ظاهری محصول به اندازه رقابت در کیفیت و مواد اولیه اهمیت دارد ، مشغول فعالیت می باشد .
از نوآوری های مهم کارخانه های تولید فرش کاشان ، ارائه محصولات در شانه و تراکم های مختف است . بافت شانه و تراکم های مختلف تنها یک روی سکه است ، روی دیگر صحبت در رابطه با طرح و رنگ محصولات است . هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد ، بدین معنا خواهد بود که تعداد گره های طولی و عرضی بیشتر شده و بر در هم تنیدگی محصول اضافه می شود . فرش های ماشینی متراکم بهتر از فرش های ماشینی کم شانه و کم تراکم می توانند طرح های شلوغ و دارای نگاره های ریز را پوشش دهند . بافت طرح هایی که از نگاره های پر پیچ و خم تشکیل شده اند قطعا بر روی فرش هایی خواهد بود که دارای 1200 یا 1500 گره عرضی هستند چراکه فرش های 500 شانه و 700 شانه توانایی به نمایش گذاشتن چنین طرح هایی را ندارند . از این رو با بالا رفتن شانه و تراکم طرح ها و رنگ های هم دچار تغییراتی شده اند و بهتر و ظریف تر بافت می شوند .
بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون
هر چند سال بازار فرش و قالی ، رنگی را به عنوان رنگ مد انتخاب و معرفی می نمایند . معرفی رنگ مد و طرح های جدید خط مشی مناسبی به خریداران داده و برای بسیاری از افراد مثمر ثمر واقع می شود اما اصلی ترین دلیل انتخاب رنگ فرش های ماشینی سلیقه خریداران و هماهنگی با سایر وسایل و سبک معماری است . فرش های ماشینی موجود در فروشگاه فرش کاشان به حدی متنوع است که هر سلیقه ای را پوشش دهد .
ست شدن و هماهنگی الزاما به معنای همرنگ بودن نیست ، برای مثال رنگ های تیره و روشن با وجود یکسان نبودن ، اما ست های بسیار زیبایی را شکل می دهد . برای مثال می توان برای پرده های و مبلمان سفید یا کرم ، فرش سرمه ای یا فرش سبز تیره خرید . هنگام انتخاب رنگ فرش ماشینی علاوه بر هارمون بودن اجزاء دکوراسیون لازم است به مواردی مانند نور اتاق ، مساحت و ... دقت شود ، چراکه رنگ ها به میزان زیادی در بزرگ نشان داده شدن فضا و جذب و انعکاس نور موثر هستند . فرش های تیره برای فضاهای بزرگ و پر نور مناسب هستند و رنگ های روشن برای فضاهای کوچک ، شلوغ و کم نور .
همچنین برای مکان های پرتردد بهتر است از فرش با رنگ های تیره استفاده شود و فرش رنگ های روشن برای فضاهایی مناسب تر هستند که کم تر رفت و آمد دارند . در این بین ، فرش های ترک فروشگاه فرش کاشان استثنا می باشند ، چراکه ویژگی مهم این محصولات چرک تاب بودن و عدم نشان داده شدن لکه و آلودگی این فرش ها ست .
اگر در انتخاب رنگ فرش منزلتان با مشکل روبرو هستید بهتر است در ابتدا دو نوع رنگ تیره و روشن را در ذهن خود تجسم نمایید . در ذهن شما کدام رنگ برای فضا مناسب تر است ؟ تیره یا روشن ؟ سپس بصورت جزئی تر به قضیه نگاه کنید . در بین طیف رنگی تیره یا روشن کدام رنگ به سلیقه ، سبک معماری و دکوراسیون خانه نزدیک تر است ؟ با پاسخ به سوالات اینچنینی می توانید رهنمونی برای خرید فرش مورد علاقه خود باشید .
در یک جمله می دانیم که انتخاب رنگ و طرح فرش تا حد زیادی در زیبایی دکور خانه موثر است و در جبهه دیگر اگر این رنگ و طرح ناموزون انتخاب شود نه تنها زیبا نخواهد بود بلکه با تأثیر منفی فضا را زشت نشان خواهد داد .
مقاله های مربوطه :
فرش ترک در دکوراسیون ایرانی
بهترین رنگ فرش برای پذیرایی
فرش کرم در دکوراسیون
روش های ست کردن مبلمان با فرش


گردش رنگ فرش های ماشینی
گردش رنگ در کل فضا و در همه وسایل چه در فرش های ماشینی و چه در پرده و مبلمان از ضروریاتی است که به جذابیت فضا می افزاید . ایجاد زیبایی تا حد زیادی به گردش رنگ ها بستگی دارد . پهن کردن چند رنگ مختلف در کف خانه دکوراسیون را تا حد زیادی متحول می کند . گزینه مناسب برای بهتر شدن رنگ ها و هماهنگی زیبا تر استفاده از ست رنگی مناسب است .
برای خرید فرش در رنگ و طرح دلخواه بهترین فروشگاه ، فروشگاه اینترنتی فرش کاشان است . در دنیای بزرگ فرش های ماشینی انتخاب برند معتبر و نامی حائز اهمیت است . به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان رفته و در بین محصولات معتبر فرش مورد نظر خود را انتخاب کنید . در قسمت محصولات انواع مختلفی از رنگ ها و طرح ها وجود دارد . از خواص و فواید خرید فرش ماشینی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1-    خرید در تمام ساعات شبانه روز
2-    امکان حضور در فروشگاه از تمامی نقاط دنیا
3-    ارسال رایگان محصول به تمام نقاط کشور
4-    تنوع بسیار گسترده و طیف وسیع رنگ ها و طرح ها
5-    خرید به قیمت ارزان و کیفیت بالا
6-    و ... .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی