تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

طریقه ست کردن رنگ فرش ماشینی با دکوراسیون و مبلمان منزل

ست کردن رنگ فرش با دکوراسیون منازل و مبلمان

طریقه ست کردن رنگ فرش ماشینی با دکوراسیون و مبلمان منزل
خانه محلی است جهت کسب آرامش ، راحتی و دور هم جمع شدن های گاه و بی گاه اعضا خانواده . این مکان بی شک باید مکانی باشد با بهترین امکانات ، زیباترین فضاها و آرامبخش ترین دکوراسیون . ملزوماتی در هر خانه و منزلی برای حداقل زندگی وجود دارد که یکی از آن ها فرش و قالی است و فرش ها از مهم ترین موارد هر خانه به حساب می آیند و از همه مهم تر این است که فرش علاوه بر کاربردهای حداقلی برای زندگی که شامل پوشاندن کف خانه و حفاظت در برابر سرما و گرما و سطح سخت زمین می باشد ، کاربرد های دیگری از جمله تزئین دکور ، زیبا کردن فضا ، بوجود آوردن حس آرامش در خانه و ... را هم بر عهده دارد اما این موارد نیازمند انتخابی صحیح در فرش ماشینی است . اگر فرش صحیح انتخاب شود تمام کارکردهای بالا را داشته و اگر بر اساس اصول و قواعد نباشد تاثیر منفی بر روح و روان بیننده و دکوراسیون خواهد داشت .
این اصول و قواعد شامل موارد مختلفی ست که در مجموع به آن ها طریقه ست کردن فرش ماشینی با دکوراسیون و مبلمان منزل گفته می شود . ست کردن می تواند به رنگ ، طرح ، ابعاد و سایر جنبه ها مربوط شود . اگر به بازار فرش و قالی سری بزنیم با تعدد و تنوعی در مورد محصولات مواجه می شویم که سختی انتخاب را چند برابر خواهد کرد اما این سختی و دشواری انتخاب تنها مربوط به زمانی ست که بدون شناخت و با عدم آگاهی وارد بازار شده و اقدام به خرید نماییم . دنیای بزرگ فرش های ماشینی نیازمند شناخت هستند و بی گدار به آب زدن جهت خرید کالا احتمال خرید نا مطلوب را زیاد می کند .
طریقه ست کردن رنگ ، فرش ، ابعاد و ... فرش ماشینی با دکوراسیون و مبلمان منزل هنری ست که اگر بکار گرفته شود فضا را به طرز عجیبی دگرگون خواهد نمود . نکته اصلی در این ست کردن توجه به آیتم هایی ست که در ادامه مقاله به آن ها اشاره خواهیم نمود . مقاله حاضر در رابطه با طریقه ست کردن فرش ماشینی با دکوراسیون و مبلمان منزل با تمرکز بر ست نمودن رنگ فرش می باشد . اگر تا کنون فرش مناسبی برای خانه خود پیدا نکرده اید یا در پی خرید زیبا ترین و برازنده ترین محصول هستید کافی ست با بکارگیری نکاتی که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد ، محصولات ماشینی را برانداز کرده و به فرش دلخواه خود دسترسی پیدا کنید .

طریقه ست کردن رنگ فرش ماشینی با دکوراسیون
معمولا در مکان هایی مانند اتاق خواب ها ، راهرو ها و ... رنگ و طرح فرش به اندازه فضاهایی مانند پذیرایی و هال و ... اهمیت ندارد . ست کردن فرش دکوراسیون با وسایل پذیرایی و زیبا سازی پذیرایی از مهم ترین موارد در زیبا نشان دادن فضای خانه و لوکس به نظر رسیدن در نگاه مهمان ها می باشد . پذیرایی قلب دکور است و هر اندازه بیشتر در هنگام انتخاب وسایل چنین فضایی وسواس به خرج دهیم ، بازدهی بیشتری در جذابیت فضا خواهیم گرفت .
ست کردن رنگ فرش ماشینی با پرده ، مبلمان و کف پوش دکوراسیون پذیرایی ، با یخچال ، رنگ کابینت ها و کف پوش آشپزخانه ، با رنگ چوب تخت خواب و کمد و رنگ پرده ها در اتاق خواب و تابلو های نصب شده بر دیوار راهرو ها امری ست اولیه در طریقه ست کردن رنگ فرش ماشینی با دکوراسیون منزل . با نگاهی به دو خط بالا در می یابیم ست کردن فرش باید با وسایلی انجام شود که حجم بزرگی داشته و به فرش نزدیک هستند . حال معنای ست کردن چیست ؟
ست کردن به هیچ وجه معنای یکسانی رنگ ها را به دنبال ندارد . بلکه استفاده از این واژه به معنای انتخاب رنگ هایی ست که هارمون بوده و در هماهنگی کامل با یکدیگر هستند . فرش ماشینی وقتی رنگی ست پرده و مبلمان پیدا می کند که با قرار گرفتن در کنار ان ها زیبا به نظر برسد . مبلمان نزدیک ترین عنصر به فرش ها هستند پس در ست شدن رنگ و طرح این دو دقت کافی را بکار ببرید .
طریقه ست کردن رنگ فرش ماشینی با دکوراسیون و مبلمان منزل می تواند طیف رنگی گسترده ای به خود بگیرد ، اما اگر رنگ و طرح چند وسیله مشخص باشد ، باید آن رنگ را بیس یا مبنا قرار داده و انتخاب سایر وسایل بر اساس همان رنگ شکل گیرد . برای مثال اگر مبلمانی به رنگ کرم با طرح و نقشه هایی روی پارچه مبلمان داشته باشیم باید در انتخاب رنگ  و طرح فرش آن ها را مد نظر قرار داد . ست کردن سایر وسایل با فرش ماشینی آسان تر از ست کردن طرح و رنگ فرش با سایر وسایل است اما عموما انتخاب فرش به آخرین خرید موکول شده و بدین ترتیب به انتخابی دشوار مبدل می گردد .
اگر مبلمان طرح دار باشد ، فرش باید با طرحی خلوت و غالبا رنگ روشن انتخاب شود و برعکس اگر مبلمان ساده و بدون طرح باشد ، دست خریداران در انتخاب طرح فرش باز تر بوده و می توانند هر طرحی را انتخاب کنند .

طریقه ست کردن ابعاد فرش ماشینی با دکوراسیون و مبلمان منزل
تعجبی ندارد اگر بگوییم لازم است ابعاد فرش هم با دکوراسیون و خصوصا مبلمان ست شوند . یکی از موارد نگهداری فرش های ماشینی آن است که از قرار دادن اشیاء سنگین ، کمد ، پایه مبل ، گلدان و ... بر روی فرش ها جلوگیری به عمل اید . پس باید هنگام خرید فرش انداه مبلمان را در نظر بگیریم و فرشی را انتخاب کنیم که بتوان مبلمان را دور آن چیدمان نمود و نهایت پایه های جلویی مبل بر روی فرش قرار بگیرند . هنگام خرید ابعاد فضا را اندازه بگیرید و با توجه به ابعاد اندازه گیری شده و سایر وسایل دکور سایز فرش را به نحوی انتخاب کنید که فرش در مرکز اتاق قرار گرفته و سایر وسایل به دور آن واقع شوند .

خرید فرش ماشینی هماهنگ با دکوراسیون منزل
روش های نوین خرید به روشی بهتر و مقروه به صرفه تر از روش های سنتی تبدیل شده و برای خرید فرش ماشینی می توان از دیجیتال مارکتینگ یا خرید اینترنتی فرش ، کانال های تلگرام و ... استفاده نمود . دیجیتال مارکتینگ یا فروشگاه های مجازی فضاهایی هستند در اینترنت که محصولات توسط تولید کننده عرضه شده و خریداران با دیدن ان ها و بررسی ویژگی ها فرش مورد نظر خود را انتخاب می کنند . در طریقه ست کردن رنگ فرش ماشینی با دکوراسیون و مبلمان دیدن تمامی طرح ها و رنگ ها امری ست که در بازار های فیزیکی غیر ممکن تلقی شده و نیازمند صرف زمان و هزینه زیاد خواهد بود . اما شما می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش متصل شده و در چند صفحه وب تمامی طرح ها و رنگ ها را از برند مورد نظر ببینید . فرش های ماشینی خوش رنگ و لعابی که با دکور و مبلمان و پرده ها ست شده و زیبایی خانه را چند برابر خواهند نمود .
می توانید در موتور جستجو رنگ ، طرح ، شانه و تراکم و ویژگی خاصی که به بهتر ست کردن رنگ فرش ماشینی با دکوراسیون و مبلمان منزل منجر می شود را وارد کنید و شاهد آن باشد که در عرض چند ثانیه تمامی فرش های موجود با ویژگی مورد نظر برایتان ارائه شود . حتی می توانید رنگ و طرح های مختلف را در دکورها مختلف بصورت آنلاین در فروشگاه اینترنتی مشاهده نموده و از بین موارد انتخاب کنید . همچنین پشتیبانی آنلاین در این فروشگاه ها 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما بوده و می توانند در انتخاب بهتر به یاری شما بشتابند .
همانطور که می دانیم رقابت در تولید محصولات با کیفیت و زیبا در بین تولید کنندگان کاشانی بالا بوده و هر تولید کننده به دنبال ان است که محصولاتی بهتر به بازار عرضه نماید و سهم بیشتری از بازار را در اختیار بگیرد از همین رو تنوع و تعدد کالاها بسیار بالا است . اما انتخاب برند از بین اینهمه برند ناب و درجه یک فرش که تحت عنوان برند های فرش کاشان شناخته می شوند امری ست نیازمند دقت . پرس و جو از افرادی که قبلا از محصولات برند استفاده نموده اند ، مقایسه ویژگی های محصولات و قیمت ها با سایر برند ها ، توجه به تعداد مشتریان برند و ... مواردی ست که می تواند ما را در انتخاب برند مناسب و خرید فرشی بهتر برای دکوراسیون منزل راهنمایی کند .
گروه تولید فرش و قالی فرش کاشان یکی از باسابقه ترین برند ها در زمینه تولید فرش و قالی است . برندی محبوب که در ارائه محصولات درجه یک عملکرد خوبی داشته و در طول سالیان فعالیت خود سهم زیادی از بازار های داخلی و خارجی را قبضه کرده است . به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان رفته و از بین محصولات بی نظیر آن فرشی با رنگ و طرح مناسب جهت ست شدن با دکوراسیون و مبلمان منزل خود خریداری نمایید .

مرکز تحقیق و توسعه گروه تجاری فرش کاشان

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی