تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

اطلاعاتی راجب فرش و کف پوش

پهن کردن فرش روی کف پوش

خانه های ما به واسطه داشتن یک تخته فرش ماشینی یا دستبافت به حد زیادی تغییر کرده و در واقع فرش به عنوان بهترین کف پوش ، بیشترین تأثیر را در زیبایی و تحول دکوراسیون دارد . مشخص است که فرش های دستبافت نسبت به فرش های ماشینی ارزش هنری و معنوی بالاتری دارند اما در بازار فرش و قالی میزان مبادله فرش های ماشینی نسبت به فرش های دستبافت پیشی گرفته است و این دلیلی جز مطلوب تر بوده فرش های دستبافت از بعد قیمت و راحتی دسترسی ندارد . فرش های ماشینی زیبایی مناسبی دارند و می توانند تا حد مطلوبی جایگزین فرش های دستبافت باشند . این محصولات به حدی برای خانه های ایرانی جا افتاده و عنصر اصلی محسوب می شوند که خانه بدون فرش ماشینی به هیچ وجه قابل تصور نخواهد بود .
هرچند در خانه های جدید و معماری های آپارتمانی ساخت خانه ، از کف پوش های ساختمانی نظیر سرامیک ، پارکت و ... استفاده می شود اما همچنان اعتقاد بر این است که باید فرش و کف پوش بافنی مناسبی روی این نوع سرامیک یا .... پهن شود . برای داشتن فضایی جذاب و دلنشین نحوه پهن شدن فرش روی کف پوش اهمیت دارد . برای آنکه هم از لحاظ دوام و ماندگاری محصول و هم از لحاظ زیبایی و چشم نوازی بتوان فضایی ایده آل فراهم آورد لازم است به مواردی از این دست توجه نمود .
مقاله حاضر و مقالات دیگر منتشر شده اند تا در انتخاب بهتر به مشتریان کمک کرده و در بالا بردن آگاهی خریداران چه در زمینه اطلاعات فنی و چه در زمینه انتخاب های اصولی کمک کننده باشند . دنیای بزرگ فرش و قالی پر است از کف پوش هایی که بنا بر داشتن رنگ و لعاب خریداران را جذب کرده و اگر خریدار بدون توجه به المان های زیبا شناسی و ویژگی های محیطی خانه دست به انتخاب بزند ، احتمال عدم رضایت و خرید محصولی نا شایست بالا می رود . فرش های ماشینی بنا بر کاربرد و محیطی که قرار است در آن قرار بگیرند دارای رنگ ، طرح ، نقش مایه ، سایز ، شانه و تراکم و ... متفاوتی خواهند بود . به یاد داشته باشید که داشتن اطلاعات قبل از خرید فرش مناسب حال خریدار خواهد بود پس اگر خواهان داشتن فرش ماشینی مناسب از جنبه های مختلف هستید مطالعه مقاله حاضر را از دست ندهید .
کف پوش
از گذشته های دور پهن کردن کف پوش باب بوده است . می توان گفت استفاده از کف پوش از آن هنگام آغاز شد که انسان ها یکجا نشین شده و از محیط و فضایی سر بسته تحت عنوان خانه یاد کردند . فرش های ماشینی آخرید ورژن از انواع کف پوش هایی است که در طول زمان رفته رفته شناسایی و مورد استفاده واقع شده است .
اولین عناصری که برای پهن شدن در کف خانه مورد استفاده قرار می گرفت ، شاخ و برگ درختان و مدتی بعد پشم و پوست حیوانات بود . کم کم انسان ها آموختند که اگر چشم حیوانات را به نخ تبدیل کرده و در غالب بافته هایی منسجم مورد استفاده قرار دهند ، بهتر خواهد بود . در این هنگام اولین جرقه های بافت فرش زده شد . در آن هنگام دستگاه ها و ابزار هایی که برای تبدیل پشم به نخ و اصطلاحا ریسیدن نخ مورد استفاده قرار گرفت ، بسیار ساده بود و همین سادگی موجب می شد تا فرآیند ریسندگی بسیار زمان بر باشد . دستگاه های ریسندگی مانند هر دستگاه و ابزار دیگر در طول زمان تکامل یافت و در حال حاضر از پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده می شود . دار قالی و سایر ابزارآلاتی که به بافت کمک می کند هم با تکنولوژی روز دنیا همگام شده و در حال حاضر تمامی دستگاه های بافت فرش ماشینی در کشور های اروپایی ساخته و وارد ایران ، ترکیه ، قزاقستان ، هند و سایر کشور هایی می شود که در تولید فرش های ماشینی دستی در آتش دارند .
در این بین فرشهای دستبافت نسبت به سایر کف پوش ها ارزش ، قیمت ، دوام و زیبایی بیشتری دارد اما تعداد مبادلات و طرفداران فرش های ماشینی بسیار بیشتر از فرش های دستبافت است چراکه فرش های تولید شده به واسطه دست هنرمندان به حدی با ارزش و گران قیمت است که در توان خرید همگان نبوده و عمدتا به عنوان کالایی لوکس برای تکمیل زیبایی دکوراسیون خانه مورد استفاده قرار می گیرد .
پهن کردن فرش ماشینی روی کف پوش
در وهله اول باید توجه نمود که انتخاب فرش ماشینی چه از لحاظ برند و تولید کننده و چه از لحاظ فروشگاه و فروشنده در تعیین میزان مطلوبیت خریداران تأثیر بسزایی دارد . آمار و ارقام در این زمینه نشان می دهد که خریداران از فروشگاه های اینترنتی میزان رضایت خاطر بیشتری داشته و انتخاب های صورت گرفته از فروشگاه هایی که زیر نظر تولید کننده مدیریت می شود و اصطلاحا عرضه یا فروش مستقیم نام دارد ، به مراتب مطلوب تر از خرید از فروشندگان بی تجربه و بی تخصصی است که صرف داشتن درآمد به بازار های فرش و قالی روی آورده اند . چرا که در فروشگاه های اینترنتی و سایر روش های خرید مستقیم به راحتی می توان از مشاورین و متخصصی آنلاین و حاضر در فروشگاه کمک گرفت .
برای آنکه فرش مناسبی جهت پهن کردن روی کف پوش انتخاب نمایید توجه به موارد زیر حائز اهمیت خواهد بود :
1- علاوه بر آنکه لازم است رنگ و نقش مایه های فرش با مبلمان و پرده ها ست باشد ، لزوم توجه به هماهنگ بودن فرش با کف پوش نیز قابل توجه است . فرش های ماشینی فرش کاشان در انواع طرح ها و رنگ ها در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان موجود هستند ، از این رو خرید هر محصولی از این فروشگاه امکان پذیر خواهد بود و بالاترین حد تنوع از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان قابل انتظار است .
2- زیبایی فرش های ماشینی زمانی دو چندان می شود که فاصله ای بین لبه فرش تا دیوار وجود داشته باشد و اندکی از کف پوش ین دیوار و لبه فرش خودنمایی کند . ناگفته نماند که این زیبایی و زینت در دکوراسیون زمانی بوجود می آید که رنگ و طرح فرش های ماشینی و کف پوش مد نظر قرار گرفته باشد .
3- عموما در خانه های قدیمی کف پوش خانه از جنس موزاییک است و صاحب خانه ها برای مشخص نبودن کف پوش از موکت استفاده می کرده اند . حال آنکه در طراحی دکوراسیون خانه ، پهن کردن فرش ماشینی روی کف پوشی از جنس موکت دشوار تر از هماهنگ کردن سایر کف پوش ها خواهد بود .
4-  داشتن کیفیت مناسب و بافت مطلوب ویژگی مهم دیگری است که در پهن کردن فرش ماشینی روی کف پوش مد نظر قرار می گیرد . عمده کف پوش ها خصوصا اگر از جنس مصالح ساختمانی باشند ، سطحی سیقلی دارند و هنگامی که کف پوش روی آن ها قرار می گیرد دچار سرخوردگی و جابجایی می شوند . از این رو کارخانه های نوآور مانند کارخانه فرش کاشان در بافت محصولات خود این نکته را مد نظر قرار داده و با بکارگیری روش هایی خاص تا حد زیادی به رفع مشکل سرخوردگی فرش های ماشینی بر روی کف پوش های سرامیکی و ... شده اند . به یاد داشته باشید که ابزار های مختلفی از جمله چسب یا ترمز فرش و ... نیز برای عدم سر خوردگی و فیکس شدن فرش بر روی کف پوش قابل استفاده است .
خرید فرش از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان
برای آنکه بتوانید زیبایی و جذابیت فضای خانه را هنگام پهن شدن فرش بر روی کف پوش های مختلفی به وضوح جلوه دهید ، توجه به موارد گفته شده لازم و ضروری است اما از طرفی دیگر خرید فرش از فروشگاه و برند معتبر نیز از دغدغه های اصلی خریدارانی است که به بعد دوام ، کیفیت و مطلوب بودن خرید خود اهمیت می دهند . از این رو ما به شما خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان را توصیه می کنیم . توصیه ما از چند جنبه یا دیدگاه مختلف حایز اهمیت است . از طرفی می دانیم که فروشگاه های اینترنتی بیشترین مزیت را در خرید به دنبال دارند . از جمله آنکه فرش های خریداری شده از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان با گارانتی معتبر همراه بوده و المان هایی مانند ارسال رایگان محصول درب منزل مشتری ، خرید و انتخاب از بین تمامی طرح ها و رنگ های برند فرش کاشان بدون نیاز به جابجایی و ... مواردی هستند که تنها در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان یافت می شوند . همچنین به علت عرضه مستقیم و بی واسطه و مجازی بودن فروشگاه قیمت محصولات بسیار ارزان تر از فروشگاه های فیزیکی بوده و بسیاری از هزینه های سربار در این روش از بین خواهد رفت .
 از سوی دیگر کیفیت بی نظیر و دوام بالای فرش های کاشان به نمادی از قدرت و توانمندی این تولید کننده مبدل گشته است . زیبایی و خلاقیت و نوآوری در کنار کیفیت جلب توجه مشتریان را بالا برده و فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به یکی از بهترین فروشگاه ها از نظر کیفیت ، زیبایی و قیمت مناسب شهرت یافته است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی