سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» رنگ فرش سال 99 چیست ؟

رنگ فرش سال جدید 99

از آن جایی که از سال 2000 میلادی به بعد هر ساله یک رنگ خاص از طریق نظر سنجی های مردمی و از بین پیشنهادات موسسه پنتون در شهر کارلستات نیوجرسی آمریکا به عنوان رنگ سال انتخاب می شود که طیف وسیعی از طراحی تا صنایع و بازاریابی برندهای مختلفی مانند رنگ فرش سال جدید را تحت تاثیر قرار می دهد و رنگ سال 2020 اعلام شده توسط این شرکت رنگ آبی کلاسیک رنگی ما بین سرمه ای و آبی کاربنی است که رنگی ساده و در عین حال بسیار شیک و زیبا می باشد . این رنگ به عنوان یک رنگ آرامش بخش می باشد که با به کارگیری آن در دکوراسیون منزل می توان به نوعی موجب ایجاد فضایی آرام بخش و منظم در خانه و ایجاد تمرکز روی فکر افراد خانه شد . هم چنین تحقیقات نشان داده است که رنگ آبی تاثیر زیادی روی سلامتی افراد دارد .

رنگ فرش سال 99 چیست ؟

صنعت فرش بافی نیز همانند دیگر صنایع که موثر از طراحی داخلی می باشد ، از مد روز تبعیت می کند و سعی می شود همراه با آن پیش رود و به همین علت در سال های اخیر بازار آن بسیار پر رونق گشته است . رنگ فرش در دکوراسیون داخلی تاثیر بسیاری زیادی دارد ، تا جایی که می توان توسط رنگ فرش ، بزرگ نمایی یا ایجاد روشنایی و تناسب سازی در فضا را ایجاد نمود . آبی کاربنی که به عنوان رنگ سال 2020 میلادی انتخاب شده است ، به عنوان رنگ فرش سال جدید 99 شمسی نیز مورد تایید تولیدکنندگان این صنعت بزرگ قرار گرفته است و در تلاشند تا از این به بعد تمرکز خود را روی تولیداتی از این دست رنگ تیره گذاشته و طبق آن فرش رنگ آبی کاربنی که بسیار نزدیک به رنگ آبی کلاسیک می باشد و سرمه ای و حتی آبی روشن مانند فرش رنگ آبی اطلسی که از مجموعه خانواده فرش رنگ آبی است ، را تولید و روانه بازار نماید تا بتواند پاسخ گوی نیاز روز متقاضیان جهت خرید فرش رنگ سال 99 برای شروع سال جدید در عید نوروز باشد . تمامی رنگ های موجود در طبیعت از رنگ مکمل برخوردار می باشند و رنگ آبی کاربنی به عنوان رنگی تیره و بی روح و زیبا شناخته می شود که بهتر در ست نمودن با رنگ آبی کلاسیک از رنگ های روشن و شاد استفاده شود تا به لحاظ هارمونی با هم تناسب و هماهنگی داشته باشد .
فرش رنگ آبی فرش سال 99
تاثیر رنگ فرش آبی در دکوراسیون خانه
در ابتدا صنعت تولید فرش تولیدات خود را در رنگ هایی مانند کرم و لاکی تولید می نمود که با اهمیت پیدا کردن طراحی داخلی طبق مد ، در تولید این صنعت بزرگ هم سعی می شود از مدل ، طرح و جدیدترین رنگ فرش سال به کار گرفته شود و طبق آن به تولید فرش ماشینی رنگ آبی نیز پرداخته شد . فرش رنگ آبی بر خلاف تن مایه های قرمز و لاکی انبساط دهنده می باشد و با اثر آرامش بخشی قوی که روی سیستم عصبی دارد ،  باعث افزایش قدرت دفاعی در افراد می گردد و فضایی روح انگیز را در منازل ایجاد می نماید . این رنگ با تناژ کم یا به نوعی آبی روشن باعث ایجاد بزرگ نمایی و روشنایی در فضای خانه می شود که به همین علت آن را بسیار مناسب برای آپارتمان و یا خانه های کوچک و کم نور امروزی می دانیم . البته تراکم گره فرش نیز در ایجاد فضایی بزرگ تر یا کوچک تر تاثیر بسزایی دارد ، بدین معنا که اگر قصد خرید فرش برای پذیرایی کوچک خانه خود را دارید ، پیشنهاد می دهیم از جدیدترین و بالاترین شانه تراکم فرش ماشینی 1500 شانه طرح تریاندا با رنگ آبی فیروزه ای که دارای طرحی فانتزی هم می باشد و یا فرش ماشینی 1500 شانه طرح هایکا با رنگ زمینه فرش آبی فیروزه ای و فرش ماشینی 1500 شانه طرح آفرینش در زمینه فرش زمینه رنگ آبی خریداری و استفاده نمایید .
اما اگر دارای خانه ای با متراژی نسبتا بزرگ هستید و قصد ایجاد دکوراسیون و طراحی مدرن و کلاسیک در فضا را دارید ، پیشنهاد می دهیم از فرش رنگ آبی کاربنی که بسیار نزدیک به رنگ فرش سال ۹۹ می باشد ، خریداری نمایید . فرش رنگ تیره باعث تناسب سازی فضاهای وسیع و ایجاد نمایی کلاسیک در منازل می شود . مدل های پر فروش فرش ماشینی 700 شانه طرح هالیدی با رنگ فرش زمینه آبی کاربنی و یا فرش 700 شانه کاشان طرح حوض نقره با زمینه فرش رنگ آبی کاربنی که به دلیل تراکم گره پایین و ضخامت بیش تر روی تناسب سازی فضاهای بزرگ بسیار تاثیر دارد ، مناسب ترین گزینه برای خرید فرش پذیرایی و یا اتاق خواب بزرگ می باشد ، که افراد با مراجعه به فروشگاه فرش کاشان و با استفاده از امکان جست و جوی فرش بر اساس رنگ از گزینه های این سایت ، می توانند از مشاهده و خریداری محصول با رنگ مورد نظر خود بهره مند گردند .
رنگ زیبای آبی رنگ فرش سال
بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون کدام است ؟
رنگ به عنوان گزینه ای مهم و بسیار تاثیر گذار در دکوراسیون همواره مورد توجه طراحان داخلی قرار دارد که بر اساس توصیه های آن ها پیشنهاد می دهیم ، جهت انتخاب بهترین رنگ فرش خانه خود در ابتدا روحیه خود و خانواده تان را در نظر گرفته و اگر دارای روحیه ای هستید که زود چیزی خسته تان می کند و فرش به دلیل گران قیمت بودن ، به عنوان یک وسیله همیشگی در خانه محسوب می شود ، رنگ های روشن و دلباز را انتخاب نمایید ، اما اگر می خواهید فضایی گرم و دل چسب در خانه خود داشته باشید ، پیشنهاد ما به شما خرید فرش رنگ تیره می باشد که بهترین رنگ فرش سال جدید یعنی آبی کلاسیک که بسیار نزدیک به آبی کاربنی و آبی اطلسی است ، می باشد .
انتخاب بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون بستگی زیادی به فضای خانه شما دارد که کوچک یا بزرگ باشد و یا دارای نور کم و زیاد باشد و با در نظر گرفتن این معیارها می توانید بهترین رنگ فرش را انتخاب و خریداری نمایید . در طراحی داخلی پیشنهاد طراحان برای خرید فرش با بهترین و مناسب ترین رنگ این است که ، رنگ فرش بهتر است هماهنگ و تیره تر از دیوار و مبلمان و یا غالب دکوراسیون باشد . البته خرید فرش رنگ روشن باعث ایجاد فضای با کفپوشی روشن و دلباز می شود که با توجه به روحیه خود می توانید ، گزینه مناسب را انتخاب نمایید .
علاوه بر موارد بالا گزینه های دیگری هم روی انتخاب بهترین رنگ فرش برای آشپزخانه و یا بهترین رنگ فرش برای پذیرایی تاثیر زیادی دارد ، که در زیر عنوان نموده ایم :
-     انتخاب فرش رنگ تیره یا فرش رنگ آبی کاربنی برای منازل با جمعیت زیاد و یا کسانی که در خانه کودک خردسال دارند ، بسیار مناسب می باشد زیرا کمتر لک و کثیفی ها را نمایان می سازد .
-    انتخاب فرش رنگ روشن یا فرش رنگ آبی بهترین گزینه برای فرش نوعروس و دامادها که هنوز فرزندی ندارند ، می باشد . چرا که رنگ روشن باعث نمایان سازی تیرگی های لک و کثیفی ها می شود .

خرید رنگ فرش سال جدید
اگر به دنبال فروشگاه معتبری جهت خرید رنگ فرش مورد نظر خود هستید ، فروشگاه فرش کاشان بهترین و معتبر ترین مرکز فروش رنگ فرش در تنوع بالا و متناسب با انواع سلیقه ها و سبک دکوراسیون ها به صورت آنلاین می باشد که با مراجعه به سایت فرش کاشان می توانید علاوه بر فرش رنگ سال جدید ، از خرید رنگ فرش ماشینی مورد نیاز و مورد پسند خود به راحتی بهره مند گردید . مدیران متبحر این فروشگاه اینترنتی فرش با امکان سازی جستجوی فرش بر اساس رنگ بندی برای مشتریان خود ، دسترسی آن ها را به محصول مورد نظر خود بسیار تسریع بخشیده است . هم چنین خرید اینترنتی فرش به قیمت کارخانه همراه با گارانتی معتبر کیفیت و قیمت تضمین شده و تحویل رایگان فرش درب منزل از دیگر خدمات ارزنده شرکت فرش کاشان می باشد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید اینترنتی فرش چگونه اعتماد کنیم ؟
•  خانه تکانی و نکاتی مهم برای تمیز کردن انواع فرش
•  همه چیز در مورد جنس نخ پود فرش
•  6 گام انتخاب بهترین فرش ماشینی
•  راهنمای خرید فرش به صورت آنلاین

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان