تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

رنگ فرش سال 99 چیست ؟

رنگ فرش سال جدید 99

از آن جایی که از سال 2000 میلادی به بعد هر ساله یک رنگ خاص از طریق نظر سنجی های مردمی و از بین پیشنهادات موسسه پنتون در شهر کارلستات نیوجرسی آمریکا به عنوان رنگ سال انتخاب می شود که طیف وسیعی از طراحی تا صنایع و بازاریابی برندهای مختلفی مانند رنگ فرش سال جدید را تحت تاثیر قرار می دهد و رنگ سال 2020 اعلام شده توسط این شرکت رنگ آبی کلاسیک رنگی ما بین سرمه ای و آبی کاربنی است که رنگی ساده و در عین حال بسیار شیک و زیبا می باشد . این رنگ به عنوان یک رنگ آرامش بخش می باشد که با به کارگیری آن در دکوراسیون منزل می توان به نوعی موجب ایجاد فضایی آرام بخش و منظم در خانه و ایجاد تمرکز روی فکر افراد خانه شد . هم چنین تحقیقات نشان داده است که رنگ آبی تاثیر زیادی روی سلامتی افراد دارد .

رنگ فرش سال 99 چیست ؟

صنعت فرش بافی نیز همانند دیگر صنایع که موثر از طراحی داخلی می باشد ، از مد روز تبعیت می کند و سعی می شود همراه با آن پیش رود و به همین علت در سال های اخیر بازار آن بسیار پر رونق گشته است . رنگ فرش در دکوراسیون داخلی تاثیر بسیاری زیادی دارد ، تا جایی که می توان توسط رنگ فرش ، بزرگ نمایی یا ایجاد روشنایی و تناسب سازی در فضا را ایجاد نمود . آبی کاربنی که به عنوان رنگ سال 2020 میلادی انتخاب شده است ، به عنوان رنگ فرش سال جدید 99 شمسی نیز مورد تایید تولیدکنندگان این صنعت بزرگ قرار گرفته است و در تلاشند تا از این به بعد تمرکز خود را روی تولیداتی از این دست رنگ تیره گذاشته و طبق آن فرش رنگ آبی کاربنی که بسیار نزدیک به رنگ آبی کلاسیک می باشد و سرمه ای و حتی آبی روشن مانند فرش رنگ آبی اطلسی که از مجموعه خانواده فرش رنگ آبی است ، را تولید و روانه بازار نماید تا بتواند پاسخ گوی نیاز روز متقاضیان جهت خرید فرش رنگ سال 99 برای شروع سال جدید در عید نوروز باشد . تمامی رنگ های موجود در طبیعت از رنگ مکمل برخوردار می باشند و رنگ آبی کاربنی به عنوان رنگی تیره و بی روح و زیبا شناخته می شود که بهتر در ست نمودن با رنگ آبی کلاسیک از رنگ های روشن و شاد استفاده شود تا به لحاظ هارمونی با هم تناسب و هماهنگی داشته باشد .
فرش رنگ آبی فرش سال 99
تاثیر رنگ فرش آبی در دکوراسیون خانه
در ابتدا صنعت تولید فرش تولیدات خود را در رنگ هایی مانند کرم و لاکی تولید می نمود که با اهمیت پیدا کردن طراحی داخلی طبق مد ، در تولید این صنعت بزرگ هم سعی می شود از مدل ، طرح و جدیدترین رنگ فرش سال به کار گرفته شود و طبق آن به تولید فرش ماشینی رنگ آبی نیز پرداخته شد . فرش رنگ آبی بر خلاف تن مایه های قرمز و لاکی انبساط دهنده می باشد و با اثر آرامش بخشی قوی که روی سیستم عصبی دارد ،  باعث افزایش قدرت دفاعی در افراد می گردد و فضایی روح انگیز را در منازل ایجاد می نماید . این رنگ با تناژ کم یا به نوعی آبی روشن باعث ایجاد بزرگ نمایی و روشنایی در فضای خانه می شود که به همین علت آن را بسیار مناسب برای آپارتمان و یا خانه های کوچک و کم نور امروزی می دانیم . البته تراکم گره فرش نیز در ایجاد فضایی بزرگ تر یا کوچک تر تاثیر بسزایی دارد ، بدین معنا که اگر قصد خرید فرش برای پذیرایی کوچک خانه خود را دارید ، پیشنهاد می دهیم از جدیدترین و بالاترین شانه تراکم فرش ماشینی 1500 شانه طرح تریاندا با رنگ آبی فیروزه ای که دارای طرحی فانتزی هم می باشد و یا فرش ماشینی 1500 شانه طرح هایکا با رنگ زمینه فرش آبی فیروزه ای و فرش ماشینی 1500 شانه طرح آفرینش در زمینه فرش زمینه رنگ آبی خریداری و استفاده نمایید .
اما اگر دارای خانه ای با متراژی نسبتا بزرگ هستید و قصد ایجاد دکوراسیون و طراحی مدرن و کلاسیک در فضا را دارید ، پیشنهاد می دهیم از فرش رنگ آبی کاربنی که بسیار نزدیک به رنگ فرش سال ۹۹ می باشد ، خریداری نمایید . فرش رنگ تیره باعث تناسب سازی فضاهای وسیع و ایجاد نمایی کلاسیک در منازل می شود . مدل های پر فروش فرش ماشینی 700 شانه طرح هالیدی با رنگ فرش زمینه آبی کاربنی و یا فرش 700 شانه کاشان طرح حوض نقره با زمینه فرش رنگ آبی کاربنی که به دلیل تراکم گره پایین و ضخامت بیش تر روی تناسب سازی فضاهای بزرگ بسیار تاثیر دارد ، مناسب ترین گزینه برای خرید فرش پذیرایی و یا اتاق خواب بزرگ می باشد ، که افراد با مراجعه به فروشگاه فرش کاشان و با استفاده از امکان جست و جوی فرش بر اساس رنگ از گزینه های این سایت ، می توانند از مشاهده و خریداری محصول با رنگ مورد نظر خود بهره مند گردند .
رنگ زیبای آبی رنگ فرش سال
بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون کدام است ؟
رنگ به عنوان گزینه ای مهم و بسیار تاثیر گذار در دکوراسیون همواره مورد توجه طراحان داخلی قرار دارد که بر اساس توصیه های آن ها پیشنهاد می دهیم ، جهت انتخاب بهترین رنگ فرش خانه خود در ابتدا روحیه خود و خانواده تان را در نظر گرفته و اگر دارای روحیه ای هستید که زود چیزی خسته تان می کند و فرش به دلیل گران قیمت بودن ، به عنوان یک وسیله همیشگی در خانه محسوب می شود ، رنگ های روشن و دلباز را انتخاب نمایید ، اما اگر می خواهید فضایی گرم و دل چسب در خانه خود داشته باشید ، پیشنهاد ما به شما خرید فرش رنگ تیره می باشد که بهترین رنگ فرش سال جدید یعنی آبی کلاسیک که بسیار نزدیک به آبی کاربنی و آبی اطلسی است ، می باشد .
انتخاب بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون بستگی زیادی به فضای خانه شما دارد که کوچک یا بزرگ باشد و یا دارای نور کم و زیاد باشد و با در نظر گرفتن این معیارها می توانید بهترین رنگ فرش را انتخاب و خریداری نمایید . در طراحی داخلی پیشنهاد طراحان برای خرید فرش با بهترین و مناسب ترین رنگ این است که ، رنگ فرش بهتر است هماهنگ و تیره تر از دیوار و مبلمان و یا غالب دکوراسیون باشد . البته خرید فرش رنگ روشن باعث ایجاد فضای با کفپوشی روشن و دلباز می شود که با توجه به روحیه خود می توانید ، گزینه مناسب را انتخاب نمایید .
علاوه بر موارد بالا گزینه های دیگری هم روی انتخاب بهترین رنگ فرش برای آشپزخانه و یا بهترین رنگ فرش برای پذیرایی تاثیر زیادی دارد ، که در زیر عنوان نموده ایم :
-     انتخاب فرش رنگ تیره یا فرش رنگ آبی کاربنی برای منازل با جمعیت زیاد و یا کسانی که در خانه کودک خردسال دارند ، بسیار مناسب می باشد زیرا کمتر لک و کثیفی ها را نمایان می سازد .
-    انتخاب فرش رنگ روشن یا فرش رنگ آبی بهترین گزینه برای فرش نوعروس و دامادها که هنوز فرزندی ندارند ، می باشد . چرا که رنگ روشن باعث نمایان سازی تیرگی های لک و کثیفی ها می شود .

خرید رنگ فرش سال جدید
اگر به دنبال فروشگاه معتبری جهت خرید رنگ فرش مورد نظر خود هستید ، فروشگاه فرش کاشان بهترین و معتبر ترین مرکز فروش رنگ فرش در تنوع بالا و متناسب با انواع سلیقه ها و سبک دکوراسیون ها به صورت آنلاین می باشد که با مراجعه به سایت فرش کاشان می توانید علاوه بر فرش رنگ سال جدید ، از خرید رنگ فرش ماشینی مورد نیاز و مورد پسند خود به راحتی بهره مند گردید . مدیران متبحر این فروشگاه اینترنتی فرش با امکان سازی جستجوی فرش بر اساس رنگ بندی برای مشتریان خود ، دسترسی آن ها را به محصول مورد نظر خود بسیار تسریع بخشیده است . هم چنین خرید اینترنتی فرش به قیمت کارخانه همراه با گارانتی معتبر کیفیت و قیمت تضمین شده و تحویل رایگان فرش درب منزل از دیگر خدمات ارزنده شرکت فرش کاشان می باشد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی