سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» تناسب رنگ فرش با پرده

ست کردن رنگ فرش با پرده

ست کردن فرش با پرده و یا مبلمان از جمله اصول و قوانینی است که برای زیبا تر شدن یک دکوراسیون اهمیت زیادی دارد . یکی از موارد مهمی که باید در هنگام خرید وسایل خانه به آن توجه کنیم ، چگونگی انتخاب رنگ وسایل و سازگاری آن ها با یک دیگر است . اگر قصد داشته باشیم که فرش را با سایر وسایل منزل ست کنیم باید به وسایلی که در نزدیکی آن قرار گرفته است دقت کنیم . ست کردن فرش با پرده خیلی مهم است چرا که پرده پوشاننده دیوار پنجره هستند و نمای بسیار زیبایی دارند و جذابیت خانه را دو برابر می کنند . معمولا ست کردن فرش با پرده و مبل یکی از دغدغه هایی است که با خانم های خانه دار همراه است . به دلیل این که تنوع رنگ و طرح در پرده و مبل زیاد می باشد پس ست کردن آن با فرش کمی سخت و دشوار است و همچنین دارای اصول و قوانینی است که به آن خواهیم پرداخت . مشتریانی که هیچ استعدادی در ست کردن فرش با پرده و یا مبل را ندارند به راحتی می توانند از کارشناسان دکوراسیون داخلی در این زمینه کمک بگیرند . قطعا آن ها می توانند بهترین پیشنهادات و نظرات را به شما بدهند .

ست کردن پرده با فرش در دکوراسیون منزل
همان طور که می دانید معمولا فرش ، پرده و مبل همیشه در کنار یک دیگر قرار دارند و هنگامی که در کنار یک دیگر قرار می گیرند و با هم سازگار می شوند دکوراسیون منزل را زیبا تر نشان می دهند . انتخاب رنگ فرش و پرده و همچنین مبل ، همه و همه به یک دیگر بستگی دارند . برای نمونه می توان گفت که اگر رنگ مبل شما روشن است ، بهتر است رنگ فرش و یا پرده خود را رنگی شاد در نظر بگیرید تا به دکوراسیون منزل شما روح ببخشد . به نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که حتما یکی از رنگ ها را متضاد انتخاب کنید تا بتواند دو رنگ دیگر را نقش کند و جذابیت بیشتری داشته باشد . برای مثال اگر از مبلمان با تناژ زرد و سبز استفاده می کنید ، بهتر است رنگ پرده را زرد در نظر بگیرید و فرش خود را یک رنگ کاملا متضاد استفاده کنید مثلا آبی روشن . این ترکیب رنگ می تواند جذابیت و زیبایی فوق العاده ای داشته باشد و برای دکوراسیون های مدرن و فانتزی بسیار مناسب است .
بعد از انتخاب رنگ مناسب برای پرده ، اولین چیزی که به چشم می آید فرش است . هر اندازه که در انتخاب رنگ پرده و فرش خود دقت کنید زیبایی دکوراسیون منزل شما کامل تر خواهد شد . سعی کنید از فرشی استفاده کنید که با پرده ها هم خوانی داشته باشد . مثلا اگر پرده های شما روشن است فرش خود را با رنگ تیره تر و یا سیر تر انتخاب کنید و یا اگر فرش شما با طرحی شلوغ بافته شده است ، پرده های خود را در رنگ روشن و در ساده ترین طرح خریداری کنید . توجه به این نکات می تواند خانه شما را زیبا تر نشان دهد .

ست کردن فرش های تیره رنگ با پرده های روشن
معمولا هر چیز را بخواهیم با یک دیگر ست کنیم بهتر است از رنگ های خنثی و یا مکمل آن استفاده کنیم . اگر شما فرش خود را در رنگ تیره استفاده کرده اید و می خواهید آن را با پرده های منزل خود ست کنید ، بهتر است پرده های خود را به رنگ روشن خریداری کنید . چرا که قرار گرفت فرش تیره در کنار پرده تیره هیچ گونه جذابیتی ندارد و اگر پرده روشن باشد ، رنگ فرش بهتر به چشم می آید و زیبایی خود را نشان می دهد . همچنان باعث می شود تا فضای خانه را بزرگ تر نشان دهد . یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنیم این است که برای سالن پذیرایی از پرده های ساده استفاده کنیم . چرا که سالن پذیرایی هنگامی که چیده می شود بسیار شلوغ به چشم می آید و ما اگر بخواهیم در کنار فرش های شلوغ از پرده های شلوغ و طرح دار هم استفاده کنیم زیبایی خاصی نخواهد داشت . به هر حال در انتخاب هر یک از وسایل منزل ، فرش و یا پرده یکی از آن ها باید ساده و تیره و دیگری روشن و شلوغ باشد و یا حتی به صورت ترکیبی .
فرش ترک زیبا در دکوراسیون
ست کردن فرش های ترک با پرده های شیک
این روزها فرش های ترک بیشتر برای دکوراسیون های مدرن و فانتزی استفاده می شود و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است . فرش های ترک نمونه ای از زیبا ترین و با کیفیت ترین فرش ها هستند و معمولا در رنگ های روشن تولید می شوند . فرش های ترک رنگ صورتی ، کرم و آبی آسمانی جزء پر فروش ترین فرش های ترک هستند .  معمولا فرش های ترک در رنگ روشن هستند ، پس برای ست کردن رنگ فرش ترک با پرده بهتر است از رنگ های شاد استفاده کنید تا دکوراسیون منزل شما بی روح نباشد . رنگ های شاد می توانند بهترین مکمل برای رنگ های روشن و کم رنگ باشند .
شرکت فرش کاشان تولید کننده فرش های ماشینی در متنوع ترین رنگ و طرح می باشد . شما می توانید فرش خود را به صورت اینترنتی از این شرکت سفارش دهید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  راهنمای خرید فرش به صورت آنلاین
•  روش های از بین بردن لکه های فرش بدون نیاز به قالیشویی
•  معیارهای قشنگ ترین فرش ماشینی
•  از بین بردن جای مبلمان و وسایل سنگین از روی فرش

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان