تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تناسب رنگ فرش با پرده

ست کردن رنگ فرش با پرده

ست کردن فرش با پرده و یا مبلمان از جمله اصول و قوانینی است که برای زیبا تر شدن یک دکوراسیون اهمیت زیادی دارد . یکی از موارد مهمی که باید در هنگام خرید وسایل خانه به آن توجه کنیم ، چگونگی انتخاب رنگ وسایل و سازگاری آن ها با یک دیگر است . اگر قصد داشته باشیم که فرش را با سایر وسایل منزل ست کنیم باید به وسایلی که در نزدیکی آن قرار گرفته است دقت کنیم . ست کردن فرش با پرده خیلی مهم است چرا که پرده پوشاننده دیوار پنجره هستند و نمای بسیار زیبایی دارند و جذابیت خانه را دو برابر می کنند . معمولا ست کردن فرش با پرده و مبل یکی از دغدغه هایی است که با خانم های خانه دار همراه است . به دلیل این که تنوع رنگ و طرح در پرده و مبل زیاد می باشد پس ست کردن آن با فرش کمی سخت و دشوار است و همچنین دارای اصول و قوانینی است که به آن خواهیم پرداخت . مشتریانی که هیچ استعدادی در ست کردن فرش با پرده و یا مبل را ندارند به راحتی می توانند از کارشناسان دکوراسیون داخلی در این زمینه کمک بگیرند . قطعا آن ها می توانند بهترین پیشنهادات و نظرات را به شما بدهند .

ست کردن پرده با فرش در دکوراسیون منزل
همان طور که می دانید معمولا فرش ، پرده و مبل همیشه در کنار یک دیگر قرار دارند و هنگامی که در کنار یک دیگر قرار می گیرند و با هم سازگار می شوند دکوراسیون منزل را زیبا تر نشان می دهند . انتخاب رنگ فرش و پرده و همچنین مبل ، همه و همه به یک دیگر بستگی دارند . برای نمونه می توان گفت که اگر رنگ مبل شما روشن است ، بهتر است رنگ فرش و یا پرده خود را رنگی شاد در نظر بگیرید تا به دکوراسیون منزل شما روح ببخشد . به نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که حتما یکی از رنگ ها را متضاد انتخاب کنید تا بتواند دو رنگ دیگر را نقش کند و جذابیت بیشتری داشته باشد . برای مثال اگر از مبلمان با تناژ زرد و سبز استفاده می کنید ، بهتر است رنگ پرده را زرد در نظر بگیرید و فرش خود را یک رنگ کاملا متضاد استفاده کنید مثلا آبی روشن . این ترکیب رنگ می تواند جذابیت و زیبایی فوق العاده ای داشته باشد و برای دکوراسیون های مدرن و فانتزی بسیار مناسب است .
بعد از انتخاب رنگ مناسب برای پرده ، اولین چیزی که به چشم می آید فرش است . هر اندازه که در انتخاب رنگ پرده و فرش خود دقت کنید زیبایی دکوراسیون منزل شما کامل تر خواهد شد . سعی کنید از فرشی استفاده کنید که با پرده ها هم خوانی داشته باشد . مثلا اگر پرده های شما روشن است فرش خود را با رنگ تیره تر و یا سیر تر انتخاب کنید و یا اگر فرش شما با طرحی شلوغ بافته شده است ، پرده های خود را در رنگ روشن و در ساده ترین طرح خریداری کنید . توجه به این نکات می تواند خانه شما را زیبا تر نشان دهد .

ست کردن فرش های تیره رنگ با پرده های روشن
معمولا هر چیز را بخواهیم با یک دیگر ست کنیم بهتر است از رنگ های خنثی و یا مکمل آن استفاده کنیم . اگر شما فرش خود را در رنگ تیره استفاده کرده اید و می خواهید آن را با پرده های منزل خود ست کنید ، بهتر است پرده های خود را به رنگ روشن خریداری کنید . چرا که قرار گرفت فرش تیره در کنار پرده تیره هیچ گونه جذابیتی ندارد و اگر پرده روشن باشد ، رنگ فرش بهتر به چشم می آید و زیبایی خود را نشان می دهد . همچنان باعث می شود تا فضای خانه را بزرگ تر نشان دهد . یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنیم این است که برای سالن پذیرایی از پرده های ساده استفاده کنیم . چرا که سالن پذیرایی هنگامی که چیده می شود بسیار شلوغ به چشم می آید و ما اگر بخواهیم در کنار فرش های شلوغ از پرده های شلوغ و طرح دار هم استفاده کنیم زیبایی خاصی نخواهد داشت . به هر حال در انتخاب هر یک از وسایل منزل ، فرش و یا پرده یکی از آن ها باید ساده و تیره و دیگری روشن و شلوغ باشد و یا حتی به صورت ترکیبی .
فرش ترک زیبا در دکوراسیون
ست کردن فرش های ترک با پرده های شیک
این روزها فرش های ترک بیشتر برای دکوراسیون های مدرن و فانتزی استفاده می شود و طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است . فرش های ترک نمونه ای از زیبا ترین و با کیفیت ترین فرش ها هستند و معمولا در رنگ های روشن تولید می شوند . فرش های ترک رنگ صورتی ، کرم و آبی آسمانی جزء پر فروش ترین فرش های ترک هستند .  معمولا فرش های ترک در رنگ روشن هستند ، پس برای ست کردن رنگ فرش ترک با پرده بهتر است از رنگ های شاد استفاده کنید تا دکوراسیون منزل شما بی روح نباشد . رنگ های شاد می توانند بهترین مکمل برای رنگ های روشن و کم رنگ باشند .
شرکت فرش کاشان تولید کننده فرش های ماشینی در متنوع ترین رنگ و طرح می باشد . شما می توانید فرش خود را به صورت اینترنتی از این شرکت سفارش دهید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی