سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» تناسب رنگ فرش با مبلمان

چگونه رنگ فرش را با رنگ مبل ست کنیم

همه افراد به دیزاین و دکواسیون منزل خود دقت می کنند و راه های مختلفی برای زیباتر نشان دادن منزلشان انتخاب می کنند . یکی از این روش ها ست کردن فرش با یکی از وسایل در دکوراسیون می باشد مانند مبل ها ، پرده ها و ... ما در این مقاله قصد داریم که شما را در ست کردن فرش با رنگ مبلمان راهنمایی کنیم تا در زیباتر نشان داده منزل شما سهیم باشیم .

اوصول و نکات ست کردن فرش با مبل
هر دو به یک رنگ انتخاب شوند :
آسان ترین راه و روش برای ست کردن انتخاب فرش و مبل به رنگ یکسان می باشد برای مثال اگه فرش شما کرم رنگ است بهتر است که رنگ مبلتان را به همان رنگ با کمی اخلاف در تیرگی خریداری کنید و نکته ای باید توجه کنید باید سایر وسایل به یک رنگ دیگر باشد تا فضای خونه بی روح و کسل کننده نشود .
دو رنگ مختلف به کار بگیرید :
فرش هایی که دارای چند رنگ مختلف می باشد را انتخای کنید زیرا با انتخاب این فرش شما دستتان در انتخاب مبل باز است و شما می توانید رنگ مبلتان را را از یکی از رنگ های فرشتان انتخاب کنید . یکی دیگر از ویژگی های این فرش ها استفاده از رنگ های زیبا و متنوع می باشد . بنابراین شما با انتخاب یکی از رنگ های آن دیگر نگران انتخاب مبل نخواهید بود .

ست کردن فرش با مبل باید چگونه باشد ؟
رنگ ها هم خوان را انتخاب کنید :
همیشه هم نیاز نیست که رنگ مبل و فرش شما یکسان باشد شما می توانید از دو رنگ متفاوت که هیچ ارتباطی باهم ندارند انتخاب کنید . البته باید این دو رنگ باهم ست شوند و قابلیت همخوانی بایکدیگر را داشته باشند . رنگ های زیادی وجود دارد که زمانی که در کنار یکدیگر قرار بگیرند ترکیب زیبایی را ایجاد کنند .
رنگ کوسن ها را با فرش ست کنید :
در بسیاری از موارد می توان بین مبل و رنگ فرش تناسب ایجاد کرد به بیان دیگر شما می توانید که رنگ فرشتان را با کوسن های مبلتان ست کنید . اگر تحت هیچ شرایطی شما نمی توانید فرش را با رنگ مبل ست کنید بهتر آن را با کوسن ها ست کنید با این کار مشکل شما برطرف می شود .

ست فرش با مبل با این روش ها
بدنه مبل را با فرش ست کنید :
لوزوما همیشه نباید فرش را با پارچه روی مبل ست کرد بلکه شما می توانید بر روی کناره های مبل  تمرکز کنید . یعنی شما رنگ فرشتان را با دسته ها و پایه های مبل هماهنگ کنید . بعضی از مبل ها دارای روکش می باشد که می توان از آن ها برای ایجاد تناسب با فرش استفاده کرد .
ست کردن مبل و فرش بر اساس طرح ها :
تکنیک دیگر برای ست کردن این است که به سراغ طرح های فرش رفته و طرح پارچه و مدل مبل خود را هماهنگ با فرش خریداری کنید . با این کار دیگر لازم نیست شما برای فرش یا مبل خود رنگ خاصی را در نظر بگیرید .
اگر ابتدا مبلمان را تهیه کرده اید و می خواهید فرشتان را با آن ست کنید نکات زیر را در نظر بگیرید :
در ابتدا به بافت بدنه و پارچه مبل دقت کنید . اگر مبل شما دارای طرح یا یک بافت واضح می باشد موکت یا فرش خود را مناسب با همان طرح و نقش ها خریداری کنید . برای مبل های بافت یا نقش مشخص از فرش های ساده استفاده کنید .
برای مبل های بافت ساده ، از فرش هایی با طرح های شلوغ بهره بگیرید . همچین می توانید برای مبل های ساده از فرش هایی با طرح های ساه و خلوت استفاده کنید .
سبک مبلمان و فرشتان را با هم هماهنگ کنید . مبل های سلطنتی و استیل با فرش های سنتی ایرانی همخوانی بیشتری دارد و مبل های راحتی و کاناپه با فرش های مدرن و فانتزی ست می شود . اگر مبلمان شما سفید دیوارها را رنگ نکنید و اگر مبلمان شما قهوه ای یا نسکافه ای است رنگ دیواره ها را به کرم تغییر دهید  .
شرکت فرش کاشان تمامی محصولات خود را با بالاترین کیفیت در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد تنوع رنگی و طرح در این مجموعه بسیار بالا می باشد به طوری که این شرکت توانایی پاسخگویی به تمامی سلیقه ها و نیاز ها را دارا می باشد . جهت خرید فرش های درجه یک به وبسایت فرش کاشان مراجه کنید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راه های شناخت بهترین فرش آکریلیک
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان