سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» هماهنگ کردن دکوراسیون با فرش

هماهنگ کردن رنگ فرش با دکور منزل

ست کردن و هماهنگ کردن فرش با دکوراسیون منزل یکی از مهم ترین عواملی است که می تواند روی زیبا تر شدن خانه شما تاثیر بگذارد . اگر در هنگام ست کردن فرش منزل خود با وسایلی که در خانه شما وجود دارد به نکاتی دقت کنید ، می توانید یک زیبایی تکرار نشدنی را به خانه و خانواده خود هدیه کنید ، همچنین به خاص تر شدن خانه خود کمک بسیار زیادی کرده اید . هنگامی که می خواهیم دکور منزل خود را تنظیم کنیم به اولین چیزی که فکر می کنیم بدون شک ست کردن فرش با سایر وسایل می باشد ، چرا که فرش یکی از مهم ترین وسایلی است که می تواند جلوه بسیار زیادی داشته باشد و به خوبی در بین تمامی وسایل موجود در خانه به چشم می آید . هنگامی که در مورد ست کردن و هماهنگی بین دکوراسیون منزل با فرش حرف می زنیم یعنی باید به مواردی مانند ، رنگ فرش ، رنگ مبلمان ، رنگ دیوار ها ، رنگ پرده ها و ... توجه داشته باشیم تا بتوانیم درست تر عمل کنیم . در بین تمامی موارد ذکر شده مهم ترین چیزی که در ابتدا به چشم می خورد ، ست کردن رنگ فرش با دکوراسیون منزل می باشد ، چرا که رنگ فرش به نحوی تامین کننده شادی و انرژی در خانه می باشد .

راهنمای انتخاب بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون
همان طور که در ابتدای ان مقاله اشاره کردیم رنگ فرش در دکوراسیون تاثیر زیادی روی زیبایی خانه شما خواهد گذشت . پس در هنگام خرید فرش بهتر است به دکوراسیون منزل خود توجه کنید و فرشی را خریداری کنید که هم از نظر رنگ و هم از نظر طرح و نقش با دکور منزل شما هم خوانی داشته باشد . این روزها دکوراسیون های منازل به شکل مدرن و کلاسیک چیدمان می شوند . برخی از فرش های رنگ های روشن و گاها برخی از فرش های رنگ های تیره به این دکوراسیون های مدرن نمی آید و به راحتی ست نمی شود . اگر شما مشتریان عزیز در ست کردنم و هماهنگ کردن فرش با دکوراسیون منزل خود به خصوص رنگ فرش مشکل دارید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا از مشاوران و کارشناسان و همچنین طراحان دکوراسیون های داخلی کمک بگیرید . قطعا آن ها می توانند بهترین ها را به شما پیشنهاد کنند .
در هماهنگ کردن دکوراسیون با فرش ، رنگ را به خوبی در نظر داشته باشد . معمولا فرش های تیره در دکوراسیون های روشن جلوه بسیار زیادی دارد و این باعث می شود تا فرش خیلی خوب به چشم آید . در ادامه این مقاله می توانید بیشتر با نحوه ست کردن رنگ فرش با دکوراسیون منزل آشنا شوید . 

انتخاب رنگ فرش برای زیبا تر شدن دکوراسیون
همان طور که می دانید رنگ ها می توانند تاثیرات زیادی روی روحیه و احساسات ما داشته باشند ، پس انتخاب درست رنگ ها برای دکوراسیون منزل به راحتی یک فضای خاص و آرامش بخش را به وجود می آورد . انتخاب رنگ فرش به عوامل زیادی از جمله نوع زندگی ، سلیقه ، مکان و فضای مورد نظر ، فرهنگ و ... بستگی دارد . با توجه به این که رنگ فرش اهمیت زیادی در دکوراسیون منزل دارد پس باید به خوبی آن را از نظر روانشناسی در نظر داشته باشیم . شما می توانید برای انتخاب رنگ فرش ، رنگ های تیره ، روشن و یا خنثی را در نظر بگیرید که هر کدام از آن ها به گونه ای با دکوراسیون ست و هماهنگ می شوند .

ست کردن فرش لاکی و پرنقش با چه دکوراسیونی ؟
معمولا فرش های به رنگ تیره مانند ، فرش رنگ لاکی و یا زرشکی ، فرش هایی هستند که دارای نقش و طرح شلوغی اند . به دلیل این که این نوع فرش ها نقش شلوغی دارند نباید از آن ها در فضاها و مکان های تیره استفاده کنیم . چرا که نمای چندان جالبی ندارد . اگر دکوراسیون منزل شما رنگی روشن دارد ، برای نمونه کرم می باشد بهتر است از فرش های به رنگ شاد استفاده کنیم این رنگ ها می توانند در کنار هم زیبایی خاص و منحصر به فردی داشته باشند . در دکوراسیون بهتر است فرش خود را به رنگ تیره که همان لاکی و زرشکی می باشد استفاده کنید و سایر وسایل را مانند مبلمان ، کاغذ دیواری ها و پرده ها را به رنگ کاملا روشن مانند کرم انتخاب کنید . اگر فکر می کنید خانه شما زیادی بی روح خواهد شد می توانید از اکسسوری هایی مانند آباژور ، کوسن و ... با رنگ های شاد و پر انرژی استفاده کنید . فرش های با رنگ تیره ( لاکی ، زرشکی ) می توانند بهترین مکمل ها برای دکوراسیون های روشن باشند .

ست کردن فرش های روشن و خلوت با چه دکوراسیونی ؟
از آن جایی که فرش های تیره با یک نوع دکوراسیونی هم خوانی دارد ، پس فرش های روشن هم تنها با برخی از دکوراسیون ها هم خوانی خواهد داشت . در ست کردن رنگ فرش با دکور منزل حتما باید بخشی از وسایل رنگ تیره تر و یا روشن تر داشته باشد تا بتواند مکمل خوبی به حساب بیاید و رنگ های دیگر را خنثی کند . اگر در منزل خود از فرش های روشن ( کرم ) استفاده می کنید دیگر نمی توانید سایر وسایل دکور خود را ( مبل ، پرده ، اکسسوری ها و ... ) به رنگ روشن انتخاب کنید ، چرا که خانه شما حسابی بی روح خواهد شد و بعد از مدتی خسته کننده . دکوراسیون های نسبتا تیره مانند دکور سبز ، بنفش ، زرشکی آبی می توانند بهترین گزینه و انتخاب برای فرش های کرم و روشن باشند . این رنگ های مناسب ترین مکمل های رنگ هستند که می توانند زیبایی خانه شما را بیش از پیش نمایان کنند .

خرید فرش های متنوع در جدید ترین رنگ و طرح از شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان فرش های خود را به قیمت درب کارخانه در اختیار مشتریان و خریداران خود قرار می دهد و شما می توانید با توجه به سلیقه خود رنگ فرش مورد نظر خود را انتخاب و به راحتی با دکوراسیون منزل خود هماهنگ کنید .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش ماشینی پلی پروپیلن
•  راهنمای خرید امن فرش دستباف
•  مقایسه فرش پلی استر فیلامنت و فرش اکریلیک
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان