تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

هماهنگ کردن دکوراسیون با فرش

هماهنگ کردن رنگ فرش با دکور منزل

ست کردن و هماهنگ کردن فرش با دکوراسیون منزل یکی از مهم ترین عواملی است که می تواند روی زیبا تر شدن خانه شما تاثیر بگذارد . اگر در هنگام ست کردن فرش منزل خود با وسایلی که در خانه شما وجود دارد به نکاتی دقت کنید ، می توانید یک زیبایی تکرار نشدنی را به خانه و خانواده خود هدیه کنید ، همچنین به خاص تر شدن خانه خود کمک بسیار زیادی کرده اید . هنگامی که می خواهیم دکور منزل خود را تنظیم کنیم به اولین چیزی که فکر می کنیم بدون شک ست کردن فرش با سایر وسایل می باشد ، چرا که فرش یکی از مهم ترین وسایلی است که می تواند جلوه بسیار زیادی داشته باشد و به خوبی در بین تمامی وسایل موجود در خانه به چشم می آید . هنگامی که در مورد ست کردن و هماهنگی بین دکوراسیون منزل با فرش حرف می زنیم یعنی باید به مواردی مانند ، رنگ فرش ، رنگ مبلمان ، رنگ دیوار ها ، رنگ پرده ها و ... توجه داشته باشیم تا بتوانیم درست تر عمل کنیم . در بین تمامی موارد ذکر شده مهم ترین چیزی که در ابتدا به چشم می خورد ، ست کردن رنگ فرش با دکوراسیون منزل می باشد ، چرا که رنگ فرش به نحوی تامین کننده شادی و انرژی در خانه می باشد .

راهنمای انتخاب بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون
همان طور که در ابتدای ان مقاله اشاره کردیم رنگ فرش در دکوراسیون تاثیر زیادی روی زیبایی خانه شما خواهد گذشت . پس در هنگام خرید فرش بهتر است به دکوراسیون منزل خود توجه کنید و فرشی را خریداری کنید که هم از نظر رنگ و هم از نظر طرح و نقش با دکور منزل شما هم خوانی داشته باشد . این روزها دکوراسیون های منازل به شکل مدرن و کلاسیک چیدمان می شوند . برخی از فرش های رنگ های روشن و گاها برخی از فرش های رنگ های تیره به این دکوراسیون های مدرن نمی آید و به راحتی ست نمی شود . اگر شما مشتریان عزیز در ست کردنم و هماهنگ کردن فرش با دکوراسیون منزل خود به خصوص رنگ فرش مشکل دارید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا از مشاوران و کارشناسان و همچنین طراحان دکوراسیون های داخلی کمک بگیرید . قطعا آن ها می توانند بهترین ها را به شما پیشنهاد کنند .
در هماهنگ کردن دکوراسیون با فرش ، رنگ را به خوبی در نظر داشته باشد . معمولا فرش های تیره در دکوراسیون های روشن جلوه بسیار زیادی دارد و این باعث می شود تا فرش خیلی خوب به چشم آید . در ادامه این مقاله می توانید بیشتر با نحوه ست کردن رنگ فرش با دکوراسیون منزل آشنا شوید . 

انتخاب رنگ فرش برای زیبا تر شدن دکوراسیون
همان طور که می دانید رنگ ها می توانند تاثیرات زیادی روی روحیه و احساسات ما داشته باشند ، پس انتخاب درست رنگ ها برای دکوراسیون منزل به راحتی یک فضای خاص و آرامش بخش را به وجود می آورد . انتخاب رنگ فرش به عوامل زیادی از جمله نوع زندگی ، سلیقه ، مکان و فضای مورد نظر ، فرهنگ و ... بستگی دارد . با توجه به این که رنگ فرش اهمیت زیادی در دکوراسیون منزل دارد پس باید به خوبی آن را از نظر روانشناسی در نظر داشته باشیم . شما می توانید برای انتخاب رنگ فرش ، رنگ های تیره ، روشن و یا خنثی را در نظر بگیرید که هر کدام از آن ها به گونه ای با دکوراسیون ست و هماهنگ می شوند .

ست کردن فرش لاکی و پرنقش با چه دکوراسیونی ؟
معمولا فرش های به رنگ تیره مانند ، فرش رنگ لاکی و یا زرشکی ، فرش هایی هستند که دارای نقش و طرح شلوغی اند . به دلیل این که این نوع فرش ها نقش شلوغی دارند نباید از آن ها در فضاها و مکان های تیره استفاده کنیم . چرا که نمای چندان جالبی ندارد . اگر دکوراسیون منزل شما رنگی روشن دارد ، برای نمونه کرم می باشد بهتر است از فرش های به رنگ شاد استفاده کنیم این رنگ ها می توانند در کنار هم زیبایی خاص و منحصر به فردی داشته باشند . در دکوراسیون بهتر است فرش خود را به رنگ تیره که همان لاکی و زرشکی می باشد استفاده کنید و سایر وسایل را مانند مبلمان ، کاغذ دیواری ها و پرده ها را به رنگ کاملا روشن مانند کرم انتخاب کنید . اگر فکر می کنید خانه شما زیادی بی روح خواهد شد می توانید از اکسسوری هایی مانند آباژور ، کوسن و ... با رنگ های شاد و پر انرژی استفاده کنید . فرش های با رنگ تیره ( لاکی ، زرشکی ) می توانند بهترین مکمل ها برای دکوراسیون های روشن باشند .

ست کردن فرش های روشن و خلوت با چه دکوراسیونی ؟
از آن جایی که فرش های تیره با یک نوع دکوراسیونی هم خوانی دارد ، پس فرش های روشن هم تنها با برخی از دکوراسیون ها هم خوانی خواهد داشت . در ست کردن رنگ فرش با دکور منزل حتما باید بخشی از وسایل رنگ تیره تر و یا روشن تر داشته باشد تا بتواند مکمل خوبی به حساب بیاید و رنگ های دیگر را خنثی کند . اگر در منزل خود از فرش های روشن ( کرم ) استفاده می کنید دیگر نمی توانید سایر وسایل دکور خود را ( مبل ، پرده ، اکسسوری ها و ... ) به رنگ روشن انتخاب کنید ، چرا که خانه شما حسابی بی روح خواهد شد و بعد از مدتی خسته کننده . دکوراسیون های نسبتا تیره مانند دکور سبز ، بنفش ، زرشکی آبی می توانند بهترین گزینه و انتخاب برای فرش های کرم و روشن باشند . این رنگ های مناسب ترین مکمل های رنگ هستند که می توانند زیبایی خانه شما را بیش از پیش نمایان کنند .

خرید فرش های متنوع در جدید ترین رنگ و طرح از شرکت فرش کاشان
شرکت فرش کاشان فرش های خود را به قیمت درب کارخانه در اختیار مشتریان و خریداران خود قرار می دهد و شما می توانید با توجه به سلیقه خود رنگ فرش مورد نظر خود را انتخاب و به راحتی با دکوراسیون منزل خود هماهنگ کنید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی