تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

خرید بهترین رنگ فرش ماشینی برای دکوراسیون

خرید بهترین رنگ فرش ماشینی

گروه تجاری فرش کاشان ، شما را در خرید بهترین رنگ فرش ماشینی برای دکوراسیون همراهی می کند . این گروه ، ضمن به نمایش گذاشتن جدیدترین طرح ها و رنگ های فرش ماشینی کاشان ، مطالبی ارزشمند در اختیار خریداران می گذارد تا افراد بتوانند بهترین رنگ و طرح را انتخاب کنند .
اولین فرش های ماشینی در رنگ بندی های محدود و عمدتا در رنگ زمینه گلی ، لاکی و قرمز روناسی بافته می شده اند اما رفته رفته تنوع رنگی فرش ها به عنوان یکی از دستاوردهای ناب در صنعت فرش و قالی موجب شده تا انواع رنگ بندی ها در نگاره و رنگ های زمینه وارد بازار شوند .
با وجود آنکه فرش های ماشینی کاشان در سراسر دنیا شناخته شده هستند اما کم نیستند تعداد کارخانه هایی که اقدام به تولید فرش های ماشینی نموده اند اما در رقابت با فرش های کاشان بازار را از دست داده اند . در بررسی فرش های ماشینی کاشان یکی از موارد مهم و اساسی مطرح شده تنوع ظاهری بالایی است که درکنار کیفیت بالا به فروش بیشتر و شهرت جهانی کمک کرده است .
در نوشتار حاضر سعی کرده ایم که با راهنمایی در راستای انتخاب بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون خریداران را در انتخاب بهتر و هماهنگ با دکوراسین خانه همراهی نماییم .
انتخاب بهتری فرش ماشینی و نکات دکوراسیونی
تأثیر فرش بر دکوراسیون خانه بر کسی پوشیده نیست . فرش های ماشینی کاشان در خانه هر ایرانی به عنوان یکی از عناصر اصلی و مهم دکوراسیون شناخته می شوند . لوکس و جذاب بودن فرش های کاشان خصوصا محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان به فروش می رسند ، موجبات معتبر شدن این محصولات را به عنوان بهترین کف پوش برای دکوراسیون خانه های ایرانی فراهم آورده است . دکوراسیون داخلی خانه در حال حاضر بر خلاف چندین سال قبل مهم و حائز اهمیت تلقی می شود . هرچند تا چند سال قبل استفاده از کف پوش با رنگ زمینه محدود و طرح های مطرح و تکراری نکته منفی به شمار نمی رفت اما امروزه طراحان دکوراسیون و صاحب خانه های خوش سلیقه به تجربه تأثیر رنگ و نقش کف پوش را در روان بیننده ، ظاهر دکوراسیون ، جذاب بودن خانه و حتی ایجاد خطای دید نشان داده اند . جالب است بدانید در اکثر طرح ها و نگاره هایی که در بازرا فرش و قالی دیده می شود ، تغییر رنگ زمینه یا تغییر رنگ نگاره های درشت و اصلی چنان تحولی در بافته ایجاد می کند که گویی طرح تغییر یافته و با نگاه اول تفاوت اساسی بین دو فرشی دارای یک نگاره مشخص دیده می شود .
در تجسم خانه شیک اولین موردی که به ذهن می رسد دکوراسیون کلاسیک و زیبایی می باشد که در آن تمام عناصر هماهنگ و همگون باشند و این هماهنگی بیش از هر چیز در رنگ متبلور خواهد شد .
انتخاب رنگ فرش ماشینی در اولویت است
جمله معروفی وجود دارد که می گوید :"روح یك خانه فرش است . " این گفته کوتاه حاکی از تأثیر فرش بر دکوراسیون خانه می باشد و در واقع پایه و اساس هر خانه را در طراحی فرش و کف پوش مورد استفاده می داند به گونه ای که انتخاب بهترین رنگ فرش ، فضای خانه را متحول می کند .
در راهنمای انتخاب بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون اولین گام انتخاب رنگ و طرح فرش قبل از خرید هر وسیله دیگری است . گاها به دلیل دشواری انتخاب یا عدم آگاهی خرید فرش به مرحله آخر موکول شده و در آن هنگام است که انتخاب طرح و رنگی که با مبلمان و پرده و .. هماهنگ باشد دشوار تر از هر زمانی خواهد بود . در حالی که اگر ابتدا فرش را انتخاب کنیم دستمان در خرید باز خواهد بود و تمرکز انتخاب بر سلیقه و اصول زیبایی شناسی خواهد بود .
رنگ و خطای دید
مورد دیگر در راهنمای انتخاب بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون ، اهمیت و فضا سازی با رنگ های مختلف است . کف یکی از ابعاد خانه است که چون در مرکز دید است ، بیش از هر بعد دیگری به چشم می آید . هنگام انتخاب رنگ برای این بعد مشخص فضای اتاق و میزان نور گیری مد نظر خواهد بود . چراکه تأثیر رنگ بر این دو مهم شناخته شده است . برای فضاهای کوچک و اتاق های شلوغ و پر وسیله بهترین رنگ فرش ماشینی ، رنگ های روشن و لایت است که با نگاره های خلوت پوشیده شده است همچنین فرش رنگ زمینه روشن به علت بازتاب عالی نور برای فضاهای کم نور مناسب تر خواهند بود . در حالت مقابل فضاهایی را داریم که دارای نور کافی بوده و متراژ بزرگی از خانه را به خود اختصاص می دهند ، عالی ترین رنگ فرش ماشینی برای دکوراسیون چنین فضایی ، سورمه ای ، سبز و سایر رنگ های تیره هستند .
جالب است بدانید رنگ زمینه خنثی مانند فرش گردویی ، فرش فیلی و .. هم به عنوان بهترین رنگ برای دکوراسیون طرفداران خاص خود را دارند ، چراکه ست شدن رنگ های خنثی با دکوراسیون راحت تر و کم دردسرتر است .
گردش رنگ فرش ماشینی
هنگام انتخاب بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون ، گردش رنگ در کل فضای خانه را مد نظر قرار دهید . همواره از ست بودن و هماهنگ بودن رنگ ها صحبت می شود اما نباید این مورد با هم رنگ بودن اشتباه گرفته شود . سعی کنید هنگام انتخاب رنگ قالی برای دکوراسیون از رنگ های گرم در کنار رنگ های سرد استفاده نمایید و این گردش در کل خانه و بصورت یکسان رعایت شود . واقع شدن رنگ های گرم در کنار هم یا رنگ های سرد در کنار هم در دراز مدت چشم را خسته می کند . بهتر است در کنار هر رنگ از مکمل آن استفاده نمایید و برای مثال برای پرده و مبلمان با رنگ روشن بهترین رنگ فرش ، تیره خواهد بود .
رنگ مد فرش سال برای دکوراسیون
مد و رنگ غالب در فرش های ماشینی همانند سایر عناصر و وسایل نفوذ داشته است . هراز گاهی رنگ خاصی در رده بالایی فروش قرار می گیرد و رنگ مد را به خود اختصاص می دهد . رنگ زمینه های سبز ، سورمه ای ، کرم و ... رنگ هایی بوده اند که در سال های گذشته طرفداران خاصی را به خود جلب کرده اند . هرچند مد در انتخاب تأثیر گذار است اما حرف اول و آخر را سلیقه و رجحان صاحب خانه می زند .
در سال های 1350 که اولین فرش های ماشینی تولید شدند ، رنگ غالب و شاید بهتر است بگوییم تنها رنگ موجود در بازار فرش رنگ قرمز بود . هرچند انتخاب رنگ قرمز به عنوان زمینه ، بسیار کم تر از گذشته شده است اما همچنان این رنگ به فضاي يك اتاق نشيمن گرما و سادگی می بخشد . رنگ قرمز ، برای دکوراسیون خانه نوعی نوستالژی است که ما را به خاطرات گذشته و خانه های سنتی می برد .  هنوز هم هستند خانه هایی که با فرش های قرمز رنگ ده های قبل مزین شده اند . رنگ قرمز گرما به همراه دارد و از این رو برای اتاق های روبه آفتاب و نور گیر مناسب نیست .
مدتی فرش های کرم ، بهترین رنگ فرش برای دکوراسیون بودند . رنگ چشم نوازی که به علت لایت بودن به هیچ وجه چشم را خسته نمی کند و آرامش به ارمغان می اورد . عمدتا محصولات کرم رنگ ، بهترین انتخاب رنگ فرش برای دکوراسیون منزل نوعروسان و خانه های کوچکی است که نیازمند بزرگ تر جلوه دادن هستند . ناگفته نماند که فرش های کرم برای آشپزخانه ، جلوی درب ورودی و اتاق کودکان مناسب نیست چراکه لکه و آلودگی بر روی این رنگ بیشتر از سایر رنگ ها نمایان خواهد بود .
مقاله مربوطه : فرش کرم در دکوراسیون
فرش های ترک موجود در بازار با برند فرش کاشان از الیافی بافته شده است که اصطلاحا چرک تاب بوده و کثیفی را کم تر از سایر الیاف ها نشان می دهد .
انتخاب فرش های سورمه ای ، به عنوان یکی از بهترین انتخاب های فرش ماشینی برای دکوراسیون هایی که نیازمند پر شدن فضا و گرما را دارند مناسب است . رنگ سورمه ای آرامش بخش است و بر سیستم اعصاب تأثیر می گذارد ، تحقیقات نشان می دهد دیدن رنگ سورمه به تجدید نیرو در بدن کمک می کند .
در مورد انتخاب رنگ سورمه ای باید بدانید که این رنگ قوی با ترکیب رنگ های خنثی و رنگ های روشن بسیار شگف انگیز خواهد بود .

گستردگی بازار فرش و قالی اقتضا می کند که هنگام خرید فرش ماشینی به روش های مختلف از خبرگان این حرفه کمک بگیریم و یکی از این روش ها خرید از فروشگاه های اینترنتی است که مشاورین آنلاین دارد . به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان رفته و در قسمت محصولات بر اساس رنگ زمینه مورد نظر از بین طرح های موجود محصولی باب منزل خود انتخاب کنید . فروشگاه اینترنتی فرش کاشان در طول شبانه روز در خدمت خریداران بوده و فاقد محدودیت های فیزیکی گوناگون از جمله زمان و مکان و ... می باشد . این فروشگاه در بالای صفحه اصلی وب سایت ، جستجو فرش بر اساس رنگ را گذاشته است تا خریدارانی که آیتم اصلی انتخابشان رنگ فرش می باشد بتوانند به راحتی به رنگ مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند . کافی است روی نوار جستجو کلیک کنید و رنگ مورد نظر خود را سرچ کنید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی