سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» چیدمان فرش های مستطیلی شکل در سالن پذیرایی مستطیل شکل

خرید فرش ماشینی برای پذیرایی مستطیل شکل

دکوراسیون خانه تأثیر بسزایی بر اعصاب و روان بیننده دارد . دکوراسیون های شلوغ و درهم که بصورت بی نظم و بدون هیچ قاعده ای چیده شده اند در بلند مدت ذهن و روان بیننده را آشفته نموده و دکوراسیون هایی که بر اساس اصول زیبایی شناسی و طبق قاعده نظم دهی شده اند تا حد زیادی آرامش را در روان بیننده به ارمغان می آورند . داشتن نظم و ترتیب تنها یکی از چندین بعدی است که در هنگام چیدمان وسایل باید مد نظر قرار گیرد . موارد مختلفی از جمله رنگ و هم خوانی طرح در وسایل ، اندازه مبلمان و فرش ها ، هماهنگی با سلیقه اعضا خانواده و ... در انتخاب و چیدمان دکوراسیون اهمیت دارند .
چیدمان فرش به علت آنکه فرش ها فضای زیادی از ابعاد کف خانه را به خود اختصاص می دهند مهم تلقی شده و در بسیاری از نوشته ها به چیدمان و اهمیت فرش در دکوراسیون خانه پرداخته شده است و جالب آنکه از بین تمامی فضاهای خانه ، چیدمان فرش در پذیرایی بیش از سایر فضاها مد نظر قرار گرفته است . پذیرایی قسمت مهمان نشین و لوکس خانه بوده و ایرانیان مهمان نواز نیز به جهت انجام وظیفه میزبانی در پی تدارک بهترین ها برای مهمان های خود هستند .  در فروشگاه ها شاهد ان هستیم که فرش های پذیرایی دسته خاصی از محصولات ماشینی کارخانه های نامی را به خود اختصاص داده اند و بدین جهت بر اهمیت و توجه بیشتر میزبان ها دامن زده اند .
چیدمان فرش های مستطیلی شکل در سالن پذیرایی مستطیل شکل
انتخاب فرش برای پذیرایی های مستطیل بیش از هر چیز دیگر بر ابعاد و نوع فضا بستگی دارد . فرش های دایره ای ، فرش های مستطیل ، فرش های مربع و ... از گونه های مختلف فرش های ماشینی هستند که برای پذیرایی انتخاب می شوند . برای پذیرایی مستطیل بسته به ابعاد و اندازه انتخاب فرش مستطیل و دایره ای مناسب می باشد . می توان از فرش دایره ای برای وسط پذیرایی و یا در قسمتی که مبلمان قرار گرفته است استفاده نمود و سایر فضا را با قالیچه های زیبا زینت بخشید .
فرش گرد برای پذیرایی های مستطیلی شکل
مورد دیگر رنگ و طرح است . اگر پذیرایی شما بزرگ است و از نور کافی برخوردار است ، فرش با رنگ زمینه تیره و اگر از نور کافی برخوردار نیست و کوچک است فرش با رنگ زمینه روشن بهتر می تواند جلوه دهنده باشد . چراکه رنگ های روشن فضا را بزرگ تر و بازتر از آنچه هست نشان می دهند . فرش های ترک فروشگاه فرش کاشان با داشتن طیف رنگی شاد و جذاب بسیار مورد پسند مشتریان قرار گرفته اند .
برای خرید فرش مناسب پذیرایی های مستطیل به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان سری زده و در دسته فرش های پذیرایی از بین محصولات پر شانه و پر تراکم در طرح های جدید و زیبا محصولی باب سلیقه خود انتخاب نمایید . با خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان اصالت فرش خریداری شده را تضمین کرده و با اطمینان از قیمت ارزان فرش خریدی با صرفه ، با کیفیت و زیبا به ارمغان آورید .
اهمیت فرش در دکوراسیون پذیرایی
هنگام ورود به خانه آنچه قبل از همه و البته بیش از همه توجه مخاطبین را جلب می کند ، کف پوش است . کف پوش به طول کامل یکی از سه بعد خانه ( کف ، دیوار و سقف ) را پوشش می دهد و به همین جهت در دید اول به نظر بیننده خواهد آمد . در کنار این رنگ آن تأثیر زیادی در کل فضا داشته و نقش و نگاره آن  تعیین کننده طرح سایر وسایل خواهد بود . فرش های ماشینی که در فروشگاه فرش کاشان در دسته فرش های ماشینی پذیرایی عرضه می شوند عمدتا در دو طرح سنتی و کلاسیک می باشند اما وجود طرح های فانتزی و مناسب بودن این طرح نوین برای پذیرایی قابل انکار نیست  هرچند کم تر از دو طرح سنتی و کلاسیک . برای داشتن دکوراسیون زیبا در فضای پذیرایی خود بهتر است در وهله اول فرشی مناسب انتخاب نمایید ، فرشی که در داشتن ویژگی های زیر وسواس گونه رفتار شده است :
1-  ابعاد مناسب : عموما فرش های مناسب پذیرایی ، فرش هایی هستند که اندکی با سایز فضا تفاوت داشته و کمی کوچکتر از ابعاد اتاق هستند . ممکن است صاحب خانه به علت عدم تناسب کف پوش با کوراسیون پذیرایی ترجیح دهد فرش کاملا فضا را پوشش دهد اما این موضوع از زیبایی خواهد کاست . اگر پذیرایی شما بزرگ است می توانید از چندین تخته فرش کوچک و یا قالیچه استفاده نمایید .
2- رنگ و لعاب : انتخاب فرش پذیرایی بر اساس آنچه مد نامیده می شود ، محبوبیت دارد . فرش های پذیرایی در رنگ های گردویی ، کرم ، سبز و حتی سورمه ای در سال های اخیر فروش بیشتری داشته اند . در بین محصولات فروشگاه فرش کاشان محصولاتی که دارای رنگ زمینه روشن هستند پر فروش تر بوده و خصوصا برای منازل آپارتمانی متقاضیان بیشتری را به خود جلب کرده است .
3- طرح و نگاره : طرح فرش های پذیرایی بسیار جذاب تر و گیرا تر از سایر محصولات می باشد . طرح هایی که با رنگ های کاملا هماهنگ و تنوع بالا زینت بخشیده شده و توان زیبا سازی دکوراسیون را چند برابر کرده .
4- شانه و تراکم : تعداد گره های عرضی و طولی را شانه و تراکم می نامند . تفاوت فرش هایی که شانه و  تراکم متفاوتی دارند بسیار زیاد است و مهم ترین آن زیبایی و ریز بافی فرش است . فرش های پر گره موجود در فروشگاه فرش کاشان انتخاب بهتری برای پذیرایی هستند چراکه ظریف تر ، زیبا تر و پر شباهت تر به فرش های دستبافت می باشند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش پلی استر
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  در فرش های ماشینی از چند رنگ استفاده می شود؟
•  خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان