تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

چیدمان فرش های مستطیلی شکل در سالن پذیرایی مستطیل شکل

خرید فرش ماشینی برای پذیرایی مستطیل شکل

دکوراسیون خانه تأثیر بسزایی بر اعصاب و روان بیننده دارد . دکوراسیون های شلوغ و درهم که بصورت بی نظم و بدون هیچ قاعده ای چیده شده اند در بلند مدت ذهن و روان بیننده را آشفته نموده و دکوراسیون هایی که بر اساس اصول زیبایی شناسی و طبق قاعده نظم دهی شده اند تا حد زیادی آرامش را در روان بیننده به ارمغان می آورند . داشتن نظم و ترتیب تنها یکی از چندین بعدی است که در هنگام چیدمان وسایل باید مد نظر قرار گیرد . موارد مختلفی از جمله رنگ و هم خوانی طرح در وسایل ، اندازه مبلمان و فرش ها ، هماهنگی با سلیقه اعضا خانواده و ... در انتخاب و چیدمان دکوراسیون اهمیت دارند .
چیدمان فرش به علت آنکه فرش ها فضای زیادی از ابعاد کف خانه را به خود اختصاص می دهند مهم تلقی شده و در بسیاری از نوشته ها به چیدمان و اهمیت فرش در دکوراسیون خانه پرداخته شده است و جالب آنکه از بین تمامی فضاهای خانه ، چیدمان فرش در پذیرایی بیش از سایر فضاها مد نظر قرار گرفته است . پذیرایی قسمت مهمان نشین و لوکس خانه بوده و ایرانیان مهمان نواز نیز به جهت انجام وظیفه میزبانی در پی تدارک بهترین ها برای مهمان های خود هستند .  در فروشگاه ها شاهد ان هستیم که فرش های پذیرایی دسته خاصی از محصولات ماشینی کارخانه های نامی را به خود اختصاص داده اند و بدین جهت بر اهمیت و توجه بیشتر میزبان ها دامن زده اند .
چیدمان فرش های مستطیلی شکل در سالن پذیرایی مستطیل شکل
انتخاب فرش برای پذیرایی های مستطیل بیش از هر چیز دیگر بر ابعاد و نوع فضا بستگی دارد . فرش های دایره ای ، فرش های مستطیل ، فرش های مربع و ... از گونه های مختلف فرش های ماشینی هستند که برای پذیرایی انتخاب می شوند . برای پذیرایی مستطیل بسته به ابعاد و اندازه انتخاب فرش مستطیل و دایره ای مناسب می باشد . می توان از فرش دایره ای برای وسط پذیرایی و یا در قسمتی که مبلمان قرار گرفته است استفاده نمود و سایر فضا را با قالیچه های زیبا زینت بخشید .
فرش گرد برای پذیرایی های مستطیلی شکل
مورد دیگر رنگ و طرح است . اگر پذیرایی شما بزرگ است و از نور کافی برخوردار است ، فرش با رنگ زمینه تیره و اگر از نور کافی برخوردار نیست و کوچک است فرش با رنگ زمینه روشن بهتر می تواند جلوه دهنده باشد . چراکه رنگ های روشن فضا را بزرگ تر و بازتر از آنچه هست نشان می دهند . فرش های ترک فروشگاه فرش کاشان با داشتن طیف رنگی شاد و جذاب بسیار مورد پسند مشتریان قرار گرفته اند .
برای خرید فرش مناسب پذیرایی های مستطیل به فروشگاه اینترنتی فرش کاشان سری زده و در دسته فرش های پذیرایی از بین محصولات پر شانه و پر تراکم در طرح های جدید و زیبا محصولی باب سلیقه خود انتخاب نمایید . با خرید از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان اصالت فرش خریداری شده را تضمین کرده و با اطمینان از قیمت ارزان فرش خریدی با صرفه ، با کیفیت و زیبا به ارمغان آورید .
اهمیت فرش در دکوراسیون پذیرایی
هنگام ورود به خانه آنچه قبل از همه و البته بیش از همه توجه مخاطبین را جلب می کند ، کف پوش است . کف پوش به طول کامل یکی از سه بعد خانه ( کف ، دیوار و سقف ) را پوشش می دهد و به همین جهت در دید اول به نظر بیننده خواهد آمد . در کنار این رنگ آن تأثیر زیادی در کل فضا داشته و نقش و نگاره آن  تعیین کننده طرح سایر وسایل خواهد بود . فرش های ماشینی که در فروشگاه فرش کاشان در دسته فرش های ماشینی پذیرایی عرضه می شوند عمدتا در دو طرح سنتی و کلاسیک می باشند اما وجود طرح های فانتزی و مناسب بودن این طرح نوین برای پذیرایی قابل انکار نیست  هرچند کم تر از دو طرح سنتی و کلاسیک . برای داشتن دکوراسیون زیبا در فضای پذیرایی خود بهتر است در وهله اول فرشی مناسب انتخاب نمایید ، فرشی که در داشتن ویژگی های زیر وسواس گونه رفتار شده است :
1-  ابعاد مناسب : عموما فرش های مناسب پذیرایی ، فرش هایی هستند که اندکی با سایز فضا تفاوت داشته و کمی کوچکتر از ابعاد اتاق هستند . ممکن است صاحب خانه به علت عدم تناسب کف پوش با کوراسیون پذیرایی ترجیح دهد فرش کاملا فضا را پوشش دهد اما این موضوع از زیبایی خواهد کاست . اگر پذیرایی شما بزرگ است می توانید از چندین تخته فرش کوچک و یا قالیچه استفاده نمایید .
2- رنگ و لعاب : انتخاب فرش پذیرایی بر اساس آنچه مد نامیده می شود ، محبوبیت دارد . فرش های پذیرایی در رنگ های گردویی ، کرم ، سبز و حتی سورمه ای در سال های اخیر فروش بیشتری داشته اند . در بین محصولات فروشگاه فرش کاشان محصولاتی که دارای رنگ زمینه روشن هستند پر فروش تر بوده و خصوصا برای منازل آپارتمانی متقاضیان بیشتری را به خود جلب کرده است .
3- طرح و نگاره : طرح فرش های پذیرایی بسیار جذاب تر و گیرا تر از سایر محصولات می باشد . طرح هایی که با رنگ های کاملا هماهنگ و تنوع بالا زینت بخشیده شده و توان زیبا سازی دکوراسیون را چند برابر کرده .
4- شانه و تراکم : تعداد گره های عرضی و طولی را شانه و تراکم می نامند . تفاوت فرش هایی که شانه و  تراکم متفاوتی دارند بسیار زیاد است و مهم ترین آن زیبایی و ریز بافی فرش است . فرش های پر گره موجود در فروشگاه فرش کاشان انتخاب بهتری برای پذیرایی هستند چراکه ظریف تر ، زیبا تر و پر شباهت تر به فرش های دستبافت می باشند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی