تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فرش برای خانه های با متراژ کم

خرید فرش آپارتمانی

در خانه تمامی ایرانی ها استفاده از فرش مناسب دارای اهمیت بسیار زیادی است . انتخاب درست فرش برای منزل زیبایی و تناسب فوق العادی را به دکوراسیون خانه ارائه می کند . یکی از مهم ترین نکات در انتخاب فرش برای خانه های با متراژ کم سایز و رنگ مناسب می باشد . که ما قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم تا شما بتوانید با رعایت کردن این نکات بهترین فرش را از نظر سایز و رنگبندی  انتخاب کنید . سایز در فرش دست بافت و فرش ماشینی دارای تفاوت های می باشد .
نکاتی در انتخاب سایز مناسب فرش برای دکوراسیون
همانگونه که می دانید سایز یکی از مهم ترین نکات در انتخاب فرش مناسب برای دکوراسیون می باشد . این مورد در اکثر مواقع توسط افراد با اشتباه همراه می شود . اکثر افراد موقع خرید ، فرشی را انتخاب می کنند و بعد از خرید متوجه می شوند که سایز فرش بزرگ و یا کوچک است و یا مناسب آن محیطی که انتخاب کرده اند نیست . سایز فرش برای مکان های مختلف خانه مانند پذیرایی ، آشپزخانه ، اتاق خواب و غیره متفاوت می باشد که در ادامه به آن می پردازیم .
استفاده از فرش های فانتزی با ابعاد کمتر از 6 متر برای منازل آپارتمانی کوچک بسیار مناسب است . فرش های فانتزی از قبیل شنل ، گبه ، شگی جز محصولاتی هستند مدرن با طرح های ساده و شیک که بسیار سبک می باشند .
سایز فرش مناسب برای پذیرایی منازل آپارتمانی
برای پذیرایی هایی که دارای ابعاد کوچک و یا متوسط می باشند انتخاب فرش با سایز بزرگ و همچنین رنگ متناسب با پرده و مبل یک انتخاب صحیح است . البته لازم است که بدانید بزرگی فرش نباید بیش از حد زیاد باشد و باید به اندازه ای باشد که صندلی و کاناپه در لبه  فرش قرار گیرد . برای درک بهتر یکی از اشتباهات مهم که در اکثر منازل اتفاق می افتد را با یک مثال توضیح می دهیم برای مثال یک فرش 24 متری برای یک اتاق 24 متری مناسب نمی باشد زیرا سایز فرش و اندازه اتاق یکی است . باید اندازه فرشی را که برای محیط انتخاب می کنید کوچکتر از ابعاد آن محیط باشد می توانید بر روی فرش وسایلی مانند گلدان ، میز تلویزیون و مجسمه را قرار داد اما قرار گرفتن مبلمان به صورت کامل بر روی فرش کار درستی نیست .
برای محیط های بزرگ و غیر آپارتمانی مانند محیط های کوچک فرش های با ابعاد بزرگ انتخاب صحیح و مناسبی می باشد . در محیط های بزرگ باید سایز فرش به گونه ای باشد که پایه های جلوی مبل بر روی لبه فرش قرار بگیرد . و این کار باعث پیوند مبل و فرش می شود و همچنین از جا به جا شدن فرش جلوگیری می شود و از همه مهم تر زیبایی فوق العادی را به دکوراسیون خانه می دهد .
نکاتی در رابط با انتخاب رنگبندی فرش آپارتمانی
از نکات مهم دیگر در انتخاب فرش مناسب برای دکوراسیون ، انتخاب فرش با رنگ مناسب است . برای انتخاب بهتر فرش باید رنگبندی  آن را متناسب با رنگ مبلمان ، پرده و سایر وسایل منزل باشد . در منازل آپارتمانی و خانه هایی با متراژ کم ، رنگ فرش تاثیر بسیاری روی دکوراسیون دارد . برای انتخاب رنگ فرش منازل آپارتمانی باید به این نکته توجه کرد که اگر متراژ خانه کم است از فرش های ساده تر با نقشه و نگاره های خلوت تر با رنگ های روشن تر استفاده کرد . اگر متراژ آپارتمان زیاد است می توان از رنگ های تیره تر یا فرش های شلوغ با طرح و نگاره های پر استفاده کرد . معمولا نظر کارشناسان برای خانه های با متراژ کم استفاده از فرش رنگ روشن از قبیل کرم ، گلبهی ، فیلی است و  فرش طرح افشان طرحی است که برای منازل آپارتمانی مناسب است و فضا را بزرگتر از آنچه هست نشان می دهد .
اگر قصد دارید برای مبلمان و فرش های خود از دو رنگ استفاده کنید باید این موارد را در نظر بگیرید که فرشی که انتخاب می کنید دارای رنگ تیره تری نسبت به مبلمان ها باشد . در ادامه باز به انتخاب تناسب رنگ مبلمان و فرش می پردازیم .
رنگ فرش مناسب برای مبلمان بنفش :
مبلمان با رنگ بنفش دارای زیبایی فوق العادی است این رنگ یک رنگ سلطنتی می باشد . برای این که فرش مناسبی را با چنین مبلمانی ست کنید می توانید فرشی را انتخاب کنید که در آن از دو رنگ یاسی و کرم استفاده شده باشد . و همچنین دارای طرح و نقشه ساده ای باشد . تا بتواند زیبایی را به دکوراسیون خانه یتان منتقل کنید . پس می توانیم نتیجه بگیریم  برای منازلی با مبلمان بنفش فرش های ساده ای که دارای دو رنگ کرم و یاسی هستند مناسب است .
رنگ فرش مناسب برای مبلمان با رنگ شاد :
برای انتخاب فرش برای مبلمان با رنگ شاد باید کوچکی و یا بزرگی محیط را در نظر گرفت . اگر بخواهیم برای خانه ای با فضای کوچک و مبلمان رنگ شاد فرشی را انتخاب کنیم بهترین گزینه ، فرش های با رنگ روشن است مانند خاکستری . این رنگ بندی علاوه بر زیبای باعث می شود که محیط بزرگتر به نظر برسد . برای خانه های با فضای بزرگ و مبلمان رنگ شاد اگر خانه دارای نور کافی است فرشی را انتخاب کنید که در آن از رنگ های مبلمان و یا رنگ های مکمل آن ها استفاده شده باشد این انتخاب یک انتخاب عالی است .
رنگ فرش مناسب برای مبلمانی با رنگ زرد و سبز :
برای مبلمانی با رنگ زرد و سبز بهتر است فرشی را انتخاب کنید که دارای رنگ های خنثی است مانند رنگ های بلوطی ، بژ ، کرم و غیره . همچنین بهتر است که فرش دارای طرح و نقشه ساده باشد تا شلوغ .

نکته مهم در منازل آپارتمانی : استفاده از پادری های ماشینی در بدو ورود منازل آپارتمانی توصیه می شود . چون در آپارتمان ها راهرو ورودی وجود ندارد و افراد به محض وارد شدن در آپارتمان ، با اتاق نشیمن و یا اتاق پذیرایی روبرو می شوند که استفاده از پادری ماشینی با خاب مناسب می تواند مقداری از آلودگی پای افراد کم کند .

شما می توانید برای خرید فرش مناسب برای منازل کوچک خود  و خرید فرش های آپارتمانی ، به فروشگاه گروه تجاری فرش کاشان مراجعه کنید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی