تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

شرکت فرش محتشم

نام نویسنده: زینب انتخابی
شرکت فرش محتشم

معرفی فرش محتشم کاشان
انواع محصولات فرش محتشم
لیست قیمت فرش محتشم کاشان
خرید فرش محتشم از کارخانه

معرفی فرش محتشم کاشان

برند های مختلفی در شهر فرش کاشان مشغول به تولید و عرضه انواع فرش ماشینی هستند که برخی از آن ها به عنوان برترین های این عرصه شناخته می‌شوند و توانسته اند به نوعی آوازه ای را در سراسر ایران کسب نمایند که در معرفی یکی از آن ها که نام و آوازه‌ی جهانی دارد را می‌توان فرش محتشم معرفی نمود. در معرفی فرش محتشم کاشان همین بس که توانسته با ارائه بهترین ها بدین شهرت دست یابد؛ اما این تنها برای شناخت کارخانه فرش محتشم کافی نیست و بهتر است در باب تاریخچه این شرکت نیز اطلاعاتی را بیان نماییم که بدین شرح است:

شرکت فرش محتشم در شهریور ماه سال 1382 در زمینه طراحی و تولید انوع فرش ماشینی در راستای پیشبرد اهداف خود که آشنایی سلیقه ایرانی در عرصه جهانی و ایجاد کارآفرینی است، فعالیت خود را آغاز نمود. این کارخانه فرش با مساحتی غالب بر 55 هکتار وسعت، با تعداد 1100 نفر از زبده ترین متخصصان و جوانان ایرانی توانست با خلاقیت و نوآوری همراه با کیفیت به ارائه جدیدترین محصولات که هدف اصلی فرش محتشم است، دست یابد؛ به طوری که همین موضوع مبنای کسب استانداردISO 9001:2008 در سال 1392 برای این شرکت فرش گشت.
این کارخانه با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز جهان و استفاده از هنر ایرانی، یکی از کامل ترین مجموعه فرش ها را تولید می‌کند که با مراجعه به سایت فرش محتشم این موضوع به راحتی مشاهده می‌شود.

 

انواع محصولات فرش محتشم

همان طور که در معرفی شرکت فرش محتشم ماشینی در بالا بیان نموده ایم هدف اصلی این مجموعه ارائه جدیدترین محصولات با کیفیت بالاست که سبب شده تا  این کارخانه تولیدی فرش محتشم علاوه بر تولید محصولات متنوع هم چون فرش کلاسیک، کودک، فرش های مدرن و فانتزی، فرش پتینه یا کهنه نما، فرش کلاریس و... با مواد اولیه مرغوب شامل رنگ، نخ و الیاف که از خصوصیاتی چون عدم پرزدهی، ضدحساسیت، مقاوم در برابر با سایش و شستشو برخوردارند، تولید شوند و همین ویژگی های آن بوده که سبب شده به برندی محبوب در میان هموطنان تبدیل گردد.

درست است که کم و بیش با توضیح بیان شده در بالا با انواع محصولات فرش محتشم آشنا شده اید، اما همین انواع طرح های تولیدی خود به طور کلی در دو دسته بندی مجزا قرار داده می‌شوند و آن نیز بر اساس شکل و روش تولیدی این محصولات است که در این کارخانه فرش به دو شکل فرش چاپی و فرش بافتی دسته بندی می‌شود و امروزه نوع چاپی آن از آیتم های پرطرفدار است که در بازار فرش تنها توسط این شرکت و به عنوان اولین تولید کننده ارائه شده است.

 

فرش بافت

این سری از محصولات در اصل همان فرش های ماشینی هستند که بر اساس تراکم مشخص و با طرح و رنگی که از طریق کامپیوتر به دستگاه بافندگی داده می‌شود و قرارگیری تعداد پالت های رنگی که برای زیباتر نمودن نقش و نگار فرش در دستگاه فرش بافی قرار می‌گیرد، فرش بافت می‌گویند که معمولا نقش و رنگ آن مشخص و بر اساس الگوی معینی بوده که مورد تولید قرار می‌گیرد. این نمونه از محصولات معمولا در تمامی کارخانجات فرش بافی در تراکم های مختلف تولید می‌شود.

 

فرش محتشم کلاریس

از دسته بندی های دیگر فرش های ماشینی بر اساس شیوه و روش تولید در شرکت فرش محتشم کاشان را می‌توان فرش محتشم کلاریس معرفی نمود که از روش های چاپی تولید فرش است و امروزه توانسته به عنوان ترند روز دنیا معرفی گردد که بدون محدودیت در طرح و رنگ امکان تولید آن وجود دارد. این شیوه تولید فرش را می‌توان بدین گونه معرفی نمود که در ابتدا فرش خام مخصوص چاپ کلاریس با تراکم مشخص تولید می‌گردد و سپس به منظور پیاده‌سازی طرح و رنگ مورد نظر به دستگاه چاپ فرش منتقل می‌شود تا طراحی و رنگ به عمق فرش نفوذ نماید.

تولید این چنین محصولاتی در شرکت فرش محتشم به عنوان اولین مرکز تولیدی این سبک کارهاست که تولید گشته و روانه بازار می‌گردد. عدم وجود محدودیت در طرح و رنگ برای فرش کلاریس سبب شده تا علاوه بر طراحی های مدرن و فانتزی از نوع طرح های سنتی وار و کلاسیک نیز در این تولیدات استفاده شود، به طوری که هر سلیقه ای و فرهنگی از جامعه بتواند به این جدیدترین محصولات بازار که به نسبت نوع بافتی نیز قیمت مناسب تر در کنار تنوع بالاتری از طرح و رنگ را دارند، دست یابد.

 

لیست قیمت فرش محتشم کاشان

در کنار اهداف بیان شده در بالا که مجموعه فرش محتشم برای ارائه محصولات خود در بازار در نظر گرفته است، در راستای به وجود آوردن امکان خرید برای هموطنان در میان تنوع محصولاتی خود، بزرگترین هدف خود بعد از مسائل بیان شده را ارائه بهترین قیمت فرش محتشم در نظر گرفته است تا به نوعی تمامی اقشار جامعه بدون دغدغه از قیمت با وجود نوسانات اقتصادی حال حاضر بتوانند به این چنین محصولاتی دست یابند. درست است که برندینگ شدن یک شرکت به طبع تفاوت و اختلاف قیمتی را به نسبت سایر تولیدکنندگان برای فرش های ماشینی در پی دارد؛ ولی این موضوع در شرکت فرش محتشم به نوعی کمتر به چشم می‌خورد و همین موضوع پیشتاز بودن محصولات این شرکت را در بین هموطنان در پی دارد.

البته باید به غیر از برندینگ بودن فرش به دیگر عوامل مؤثر بر قیمت شامل تراکم، نوع شیوه و تولید فرش که به صورت بافتی است یا فرش چاپی، نوع جنس متریال مصرفی و حتی نحوه فروش و... که تاثیرگذار بر قیمت فرش ها هستند نیز توجه داشته باشید؛ به طور مثال لیست قیمت فرش محتشم کاشان نشان از این دارد که قیمت فرش محتشم کلاریس به نسبت نمونه های بافتی قیمتی کمتر دارد و اختلاف قیمت بین خود این محصولات مربوط به تراکم این بافته هاست؛ به طوری که قیمت فرش محتشم کاشان ۱۵۰۰ شانه به نسبت تراکم های فرش 1200 شانه بیشتر است.
البته باید بدانید که نوع فروش مستقیم و بدون واسطه در نظر گرفته شده در کارخانه فرش محتشم برای هموطنان خود سبب شده تا شما بتوانید این سری از محصولات را با قیمت تولیدی و درب کارخانه تهیه نمایید و به نوعی بهترین قیمت را از سوی این برند فرش کاشان تهیه نمایید.

 

خرید فرش محتشم از کارخانه

به منظور جلب رضایت و کاهش هزینه های خرید و دسترسی به بهترین برند در شهر فرش کاشان یعنی برند فرش محتشم، این مجموعه امکان خرید فرش محتشم از کارخانه را برای علاقه مندان به این محصولات فراهم آورده است اما نه شکل و شیوه خرید حضوری بلکه خرید اینترنتی فرش محتشم کاشان که صرف کمترین زمان و هزینه را برای هموطنان در پی دارد و شما به راحتی امکان مشاهده و مقایسه محصولات را برای انتخاب دارید. در این راستا نیز کارخانه تولیدی فرش محتشم کاشان برای رضایت و اعتماد مشتریان در کنار هر محصول خود گارانتی کیفیت را در نظر گرفته است.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی