تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

شرکت فرش شاهرخ کاشان

نام نویسنده: فرش کاشان
شرکت فرش شاهرخ کاشان

تاریخچه شرکت فرش شاهرخ
معرفی فرش شاهرخ کاشان
تولیدات شرکت فرش شاهرخ کاشان
قیمت فرش ماشینی شاهرخ کاشان
خرید فرش شاهرخ کاشان قیمت مناسب

تاریخچه شرکت فرش شاهرخ

در رابطه با تاریخچه شرکت فرش شاهرخ می‌توان اینطور گفت که شرکت تولیدی فرش شاهرخ کاشان با سابقه‌ای نزدیک به نیم قرن تجربه در صنعت فرش ماشینی، ریسندگی و تکمیل و ساخت ماشین آلات بافندگی با کسب تجارب زیاد، اقدام به تولید فرش ماشینی درجه یک و باکیفیت، طراحی و رنگ بندی جذاب نموده است. این شرکت با استفاده از مدرن ترین دستگاه‌های روز دنیا و بهره‌گیری از مواد اولیه بسیار مرغوب با پالت‌های رنگی مناسب و استفاده از هنر واحد طراحی مستقل خود از پیشتازان تولید فرش ماشینی درجه یک به شمار می‌رود.

شرکت فرش شاهرخ برای اولین بار در سال 1361 با تولید ماشین آلات بافندگی ماکویی و با نام کاشان فولاد فعالیت خود را در این زمینه شروع و پس از آن با تاسیس واحد بافندگی، رنگرزی و تکمیل تا به امروزبه فعالیت خود ادامه داده است. واحد ریسندگی شرکت فرش شاهرخ کاشان در سال 1382 با برند تجاری نخ یاسمن به عنوان اولین واحد مجزا راه‌اندازی شد و در سال 1388 با خریداری دستگاه‌های بافنده شونهر آلمان برای اولین بار به تولید فرش 700 شانه 8 رنگ پرداخت.

 

معرفی فرش شاهرخ کاشان

جهت معرفی فرش شاهرخ کاشان می‌توان به اهداف والای این شرکت در راستای مشتری مداری اشاره داشت که با این هدف به ارائه محصولات به اکثر شهرهای داخلی و صادرات به کشورهای خارجی آسیایی چون کویت، قطر، عمان، عراق، دبی و چین، برخی از کشورهای اروپایی و آفریقایی پرداخته است. این شرکت با بهره‌مندی از بهترین نیروهای متخصص و منابع انسانی و مستقرسازی سیستم مدیریت کیفی، مفتخر به کسب انواع گواهینامه‌ها و افتخارات بین المللی ISO 9001 ،ISO 45001 ،ISO 14001 و ISO 10004 استاندارد ایران گشته است. این شرکت به جهت به کارگیری از بهترین متریال مصرفی مرغوب و برخورداری از واحد کنترل کیفی متخصص و مجهز دارای نشان ملی استاندارد ایران بوده که در تضمین استانداردهای فرش شاهرخ مؤثر بوده است و همچنین این مجموعه تولیدی با شرکت سالیانه در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی توانسته رضایت مشتریان خود را به دست‌آورد. از اهداف بنیادی کارخانه فرش ماشینی شاهرخ کاشان می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • توسعه پایدار و متوازن در راستای تحقق اهداف چشم انداز فرش شاهرخ
  • تنوع مدل و طرح در تولید و ارائه محصولات
  • تعدیل قیمت و کاهش هزینه‌های مشتری
  • تسهیل سازی تسویه فاکتور و ارسال محصول

 

تولیدات شرکت فرش شاهرخ کاشان

با راه‌اندازی واحد بافندگی این مجموعه تولیدی به عنوان یکی از اولین، بزرگ‌ترین و معتبرترین برندهای فرش کاشان، در ابتدا تولید فرش 700 شانه با هشت و ده رنگبندی متنوع صورت گرفت. در ادامه با ورود ماشین آلات جدید و به‌روز‌تری محصولات با تراکم بالاتری نیز به تولیدات این شرکت معتبر فرش افزوده شد که در زیر به معرفی هر یک پرداخته شده است.

فرش 700 شانه شاهرخ کاشان

از اولین تولیدات این شرکت که با استفاده از دستگاه بافت شونهر آلمان در تعداد پالت رنگی 8 و 10 تایی ارائه شد. فرش 700 شانه شاهرخ کاشان به جهت مورد استقبال واقع شدن، در تنوع بالایی از طرح و رنگ فرش شاهرخ فیلی، طوسی، نقره ای و غیره به جهت مرتفع سازی نیاز و سیلقه‌های مختلف افراد از جمله سبک‌های ترنج دار مانند فرش شاهرخ طرح حوض نقره و فرش شاهرخ طرح هالیدی و سبک بدون ترنج فرش شاهرخ طرح افشان و فرش شاهرخ کیمیای سعادت و سبک خشتی تولید و به بازار با کیفیتی عالی و درجه یک عرضه شد.

فرش 1000 شانه شاهرخ کاشان

در قدم بعدی با ورود ماشین آلات بافندگی پیشرفته و به روز به این شرکت تولیدی، فرش 1000 شانه شاهرخ کاشان نیز ارائه شد که از ظرافت بالاتر و ریزبافتی شبیه به قالی‌های دستبافت برخوردار بوده و بدین علت با عنوان فرش دستباف گونه بسیار مورد استقبال علاقمندان به چنین محصولاتی قرار گرفت که در دو مدل ساده و گل برجسته ارائه شد.

فرش شاهرخ ۱۲۰۰ شانه

بهره‌مندی این شرکت معتبر فرش از جدیدترین ماشین آلات بافندگی و با ایجاد تغییراتی در آن امکان تولید محصولات لوکسی چون فرش شاهرخ ۱۲۰۰ شانه کاشان نیز بدان افزوده شد که به عنوان فرش ریزبافت و ظریف از طرفداران زیادی برخوردار گشت و بدین علت انواع مدل‌های ساده و گل برجسته از این فرش لوکس نیز در هشت رنگبندی واقعی ارائه شد.

فرش 1500 شانه شاهرخ کاشان

فرش 1500 شانه شاهرخ کاشان به عنوان یکی از بالاترین تراکم‌های فرش ماشینی شناخته می‌شود که این شرکت با خریداری دستگاه بافنده آن از شرکت وندویل بلژیک امکان تولید آن را نیز به سایر محصولات خود افزود. این محصول به علت ریزبافت بودن تنها به صورت گل برجسته تولید می‌گردد که این شرکت در رقابت با کارخانه‌های نام‌آور در این زمینه، از بهترین متریال مصرفی در تولید این محصول ظریف استفاده نموده است.

فرش 1700 شانه شاهرخ کاشان

فرش 1700 شانه شاهرخ کاشان از ظریف‌ترین و ریز بافت‌ترین محصولات فرش کاشان است که برای اولین بار توسط این شرکت با استفاده از به‌روزترین تکنولوژی بافت دنیا یعنی  HCI و به کارگیری از متریال مصرفی درجه یک، رنگ‌های واقعی و متنوع به دست هنرمندانه طراحان تولید و ارائه شد که این زمینه‌ای شد برای شهرت چندین باره این شرکت معتبر فرش.

 

قیمت فرش ماشینی شاهرخ کاشان

یکی از اهداف بزرگ این مجموعه تولیدی معتبر ارائه بهترین قیمت فرش ماشینی شاهرخ کاشان در بین سایر برندهای فرش کاشان است که با به‌کارگیری از تمام هوش و ذکاوت کارشناسان خود در این زمینه و اندیشیدن تمهیداتی، توانسته به بهترین در ارائه بهترین قیمت‌ها نیز پیشتاز باشد. این شرکت با تلفیق هنر و تکنولوژی توانسته به ارائه محصولاتی مرغوب و در عین حال مناسب به لحاظ هزینه بپردازد. تمامی قیمت‌ها در این شرکت بر اساس تراکم و ساده یا برجستگی مدل ارائه شده که به نوعی قیمت تولیدی و بدون واسطه برای آنها در نظر گرفته شده است.

 

خرید فرش شاهرخ کاشان قیمت مناسب

در راستای جلب رضایت مندی و کاهش هزینه‌های خریداران امکان خرید فرش شاهرخ کاشان قیمت مناسب از درب کارخانه به صورت مستقیم برای مشتریان به صورت غیر حضوری فراهم است. در کنار آن به روزترین و جدیدترین محصولات فرش شاهرخ کاشان با قیمت از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشان قابل مشاهده است. شرکت فرش کاشان محصولات خود را همراه با ضمانت نامه 36 ماهه در باب مشکلاتی چون تغییر رنگ و بروز انواع عیوب احتمالی در شستشو با 14 روز مهلت تعویض ارائه می‌دهد.

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی