تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

اسامی کارخانه های فرش کاشان

کارخانه های فرش کاشان

اگر به دنبال فرش ماشینی کاشان با قیمت مناسب و با کیفیت و زیبایی بالا هستید ، کلیک کنید .
در حدود 50 سال پیش صنعت تولید فرش ماشینی در کاشان پا گرفت و در آن زمان تعداد معدودی کارخانه به تولید فرش ماشینی کاشان می پرداختند . رفته رفته تعداد این کارخانه ها ازدیاد پیدا کرد و در حال حاضر ، بیش از هزار مرکز تولید فرش در این شهرستان مشغول تولید هستند .
در پایتخت فرش ماشینی جهان ، کارخانه های تولید کننده توانسته اند باکیفیت ترین فرش های ماشینی را تولید کنند . توجه برخی از کارخانه ها به کیفیت و زیبایی ، سبب شده است تا محصولات آن کارخانه به بهترین برند فرش کاشان تبدیل شود . از جمله کارخانه های فرش کاشان که به تولید بهترین محصولات با برند معتبر می پردازند ، می توان به فرش محتشم کاشان ، قیطران ، فرش خوب ، فرش خاتم ، فرش جردن ، فرش آسایش ، فرش آویسا ، فرش سورنا ، فرش شاهکار صفویه ، فرش یلدای کویر ، فرش خاطره کاشان ، قالی نیاوران ، فرش اسپادانا ، فرش عالی  مقام ، فرش زمرد کاشان ،فرش عظیم زاده ، فرش پامچال ، فرش مهستان ، فرش اکباتان ، فرش پرهام ، فرش اعیان ، فرش شاهرخ ، فرش نگارستان ، فرش پازیریک ، فرش شکوفه شیرین ، فرش آرشام ، فرش مشهد ، فرش نگین مشهد اردهال ، فرش مشهد اردهال اشاره کرد .
دلیل برتری برخی از کارخانه های فرش کاشان
کارخانه های معتبر ، هموره در تلاش اند تا زیباترین فرش اصل کاشان را تولید و عرضه کنند . محصولاتی که جزء فرش های ممتاز است . از ویژگی های فرش های ممتاز کاشان که کارخانه های برتر در تولید به آن توجه می کنند به شرح زیر می باشد :
1 . ارائه زیباترین فرش ماشینی :
توجه به زیبایی ، یکی از آیتم های انتخابی خریداران است . ایرانیان از قدیم الایام طالب زیبایی بودند و همواره در تلاش اند تا دکوراسیون منزل خود را بی نظیر کنند . کارخانه هایی در امر فروش موفق اند که بتوانند فرش های زیبا با طر ح ها و نگاره های اصل ایرانی ارائه دهند . خریداران از خرید طرح های از مد افتاده و تکراری اجتناب می کنند و همواره به دنبال جدیدترین و به روزترین طرح های سال هستند .
2 . کیفیت فرش ماشینی :
بیشتر فرش های ماشینی کاشان با جدیدترین ماشین های بافت دنیا و با الیاف مرغوب و باکیفیت آکریلیک و به صورت شانه و تراکم بالا بافته می شوند . محصولاتی که با الیاف آکریلیک بافته می شوند بهترین فرش ماشینی کاشان به حساب می آیند . این محصولات بسیار نرم و لطیف بوده و بدون پرزدهی هستند . استفاده از الیاف باکیفیت ، فرش های باکیفیت را ارائه می دهد .
3 . تولید فرش های دستبافتگونه :
امروزه کارخانه ها با وارد کردن دستگاه های پیشرفته از شرکت وندویل و شونهر آلمان ، به تولید فرش های دستبافتگونه کاشان پرداختند . این محصولات به صورت فرش های 1500 شانه کاشان ، فرش های 1200 شانه کاشان ، فرش های 1000 شانه کاشان عرضه می شود . زیبایی طرح و نگاره این محصولات ، وصف ناپذیر است و طرح های آن از قالی های دستباف ، اقتباس گرفته شده است .
خرید فرش ماشینی کاشان از کارخانه فرش کاشان
به دلایل گفته شده ، فرش کاشان نسبت به فرش مشهد ، فرش قم ، فرش اصفهان ، فرش یزد و فرش تبریز برتری دارد . به همین دلیل است که سالانه میلیون ها خریدار برای خرید فرش کاشان به این شهر سفر می کنند . البته امروزه خرید محصولات کاشان ، به دلیل ایجاد فروشگا های آنلاین فرش کاشان ، آسان شده است . مشتری می تواند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی مورد نظر خود ، فرش به روز و جدید کاشان را انتخاب کند و در کمترین زمان و با صرف حداقل هزینه ، خرید خود را انجام دهد . کارخانه هایی که تولید کننده بهترین برند فرش هستند با ایجاد فروشگاه اینترنتی سعی می کنند از فروش محصولات تقلبی جلوگیری کنند . چون خرید از فروشگاه های اینترنتی ، به منزله ارتباط مستقیم با تولید کننده است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی