تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

بازدید حضوری از کارخانه فرش کاشان

خرید حضوری فرش از کارخانه فرش کاشان

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که علت حضور در کارخانه و بازدید حضوری از کارخانه فرش ، چه می تواند باشد ؟ برخی از افراد هستند برای خرید دوست دارند به منبع اصلی آن مراجعه کنند و بدون هیچ گونه فاصله ای ، از تولید به مصرف خرید خود را انجام دهند . البته شاید هر محصولی این امکان را نداشته باشد که افراد را به کارخانه راه داده و خرید مستقیم داشته باشند . اما در مورد فرش ماشینی این امکان وجود دارد که افراد بتوانند به کارخانه مراجعه کرده و خرید خود را حضوری انجام دهند .
ولی آیا به سختی آن می ارزد ؟ مراجعه به شهرک های صنعتی و خرید یک یا دو یا چند تخته فرش آیا کار سختی نیست ؟ چرا از راه هایی شبیه خرید حضوری اما به مراتب آسان تر خرید خود را انجام نمی دهید ؟
خرید فرش کاشان
خرید فرش ماشینی ، که معروف ترین آنها خرید فرش کاشان است ، به روش های مختلف انجام می گیرد . خرید حضوری از کارخانه فرش کاشان ، خرید اینترنتی فرش کاشان ، خرید فرش از نمایشگاه ها و فروشگاه های در سطح شهر .
اما هر کدام از این طرق به چه روشی انجام می گیرد و کدام یک از آنها بهترین روش است ؟
در اینجا روش های مختلف خرید فرش را برای شما توضیح می دهیم تا متوجه بهترین روش بشوید ، و مزایای آن روش را متوجه شوید و پی ببرید که کدام روش برای شما مناسب تر است ؟
خرید فرش به روش مستقیم
در این روش شما می توانید فرش مطلوب با برند مورد نظر خود را با مراجعه به کارخانه ی فرش ، انتخاب کرده و خریداری نمایید . برخی از کارخانجات این امکان را برای مشتریان خود قائل شده اند که خریدار فرش به کارخانه و محل بافت فرش ماشینی ، مراجعه کرده و هر تعداد تخته فرش که می خواهد خریداری کند . این روش شاید برای افرادی که نزدیک محل کارخانه یا شهر کاشان زندگی می کنند ، روش مطلوبی باشد و بتوانند با مشاهده روش بافت فرش شان و کارخانه ی فرش با قیمت مناسب ، درب کارخانه فرش خود را خریداری کنند . اما آیا این روش برای کسانی که دور از شهر کاشان زندگی می کنند و امکان و انرژی و وقت لازم برای سفر و خرید فرش ندارند ، مناسب است ؟
شاید آنها بخواهند محصولشان را از کاشان با قیمت مناسب تهیه کنند اما از نظر مسافت امکان سفر به این شهر و سردرگم شدن در شهرک صنعتی این شهر را نداشته باشند . پس چرا این گروه را با خرید فرش ماشینی از کارخانه به روشی ساده تر آشنا نکنیم ؟
خرید فرش از کارخانه به صورت اینترنتی
عده ای که به روش خرید اینترنتی اعتماد ندارند ، شاید اگر قبول کنند که این روش از خرید و فروش ، جزیی اجتناب ناپذیر از کسب و کار امروزی گشته شاید نظرشان تغییر کند .
خرید و فروش به صورت اینترنتی مزایا و معایبی دارد که در اینجا در مورد آنها صحبت خواهیم کرد . خرید فرش ماشینی کاشان امروزه از هر نقطه ای از جهان و ایران امکان پذیر شده است. کسی که میل به خرید فرش ماشینی کاشان به قیمت کارخانه دارد ، می تواند به راحتی بدون واسطه و صرف انرژی و وقت با واحد فروش کارخانه ی مربوطه ارتباط داشته باشد و به صورت اینترنتی از طریق فروشگاه اینترنتی کارخانه ی مورد نظر فرش انتخابی خود را خریداری نماید .
امروزه با به وجود آمدن فروشگاه های اینترنتی ، کارخانه داران و تولید کنندگان فرش ماشینی کاشان ، دست واسطه ها را کوتاه کرده و خود مستقیما از طریق اینترنت اقدام به فروش فرش به قیمت درب کارخانه نموده اند .
مقاله مربوطه : راهنمای خرید اینترنتی فرش کاشان
حال شما بگویید ، خرید از واسطه ها ، با قیمت بالاتر ، بهتر است یا اینکه از طریق اینترنت به خرید فرش از کارخانه مربوطه بپردازیم ؟
خرید از طریق اینترنت مستقیما از واحد فروش فرش ماشینی با بازدید حضوری از کارخانه فرش کاشان تفاوتی ندارد و شما می توانید بهترین فرش های ماشینی را درب منزل خود دریافت کنید ، تنها اگر کارخانه ی مورد نظر خود را انتخاب کرده و از درگاه اینترنتی آن فرش خود را انتخاب کرده و انرژی و زمان زیادی مصرف نکنید .

خرید حضوری و تفاوت آن با خرید فرش از کارخانه
شما می توانید از فروشگاه های فرش ماشینی نیز خرید خود را انجام دهید . زیرا برخی از افراد هستند که نمی توانند به خرید های اینترنتی اعتماد کنند، و ترجیح می دهند فرش را با چشمان خود دیده و با دستان خود لمس کنند ، و سپس اقدام به خرید نمایند .
به این دست از خریداران نیز حق می دهیم شاید ، در مواردی به صورت اینترنتی خرید کرده اند و مورد بد اقبالی قرار گرفته اند و محصولی که به دست شان رسیده ، به صورت بی کیفیت تر و گران تر از خرید آن جنس در بازار در اختیارشان قرار گرفته است .
اما در مورد فرش ماشینی کاشان باید به این نکته اشاره کرد که ، کاشان معتبر ترین و با کیفیت ترین فرش در جهان شناخته شده است . و علت این امر صداقت تولیدکنندگان فرش ماشینی کاشان در کسب و کارشان است. اولین و بهترین فرشی که افراد جهان تقاضا می کنند ، فرش ماشینی کاشان است و خرید خود را به صورت اینترنتی انجام می دهند ، چه چیزی این امر را سبب می شود ؟
بیشترین واحد تولید فرش ماشینی در جهان ، کاشان است که انواع فرش ماشینی را در این شهر تولید می کنند و برای اینکه در رقابت با سایر تولید کنندگان وفروش بیشتر موفق باشند و تولید شان سرپا بماند ، مجبور به ارائه ی فرش های با کیفیت با قیمت مناسب هستند .
پس با قائل شدن امکانات و فروش های ویژه سعی در جلب مشتری دارند  و هیچ تولید کننده ی معتبری نیست که بخواهد در ازای فروش بیشتر فرش ، عمر تولید خود را به اتمام برساند و وجهه و برند خود را خراب کند .
پس به شما توصیه می شود در صورتی که نتوانستید به صورت بازدید حضوری از کارخانه فرش کاشان به خرید فرش خود بپردازید ، به صورت اینترنتی به همان صورت اما از طریق مجازی و غیر حضوری خرید خود را انجام داده و فرش خود را با قیمتی مناسب تر ، یا همان قیمت درب کارخانه ، درب منزل خود تحویل بگیرید .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی