سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» معرفی شرکت های فرش ماشینی شهرک قطب راوند کاشان

شهرک صنعتی فرش ماشینی قطب راوندی کاشان

قدمت کاشان در تولید قالی های دستباف و به دنبال آن فرش های ماشینی ، برای همه واضح و مبرهن است . اولین کارخانه تولید فرش ماشینی در این شهر ، کارخانه مخمل و ابریشم بود . این کارخانه با ماشینی های قدیمی ژاکارد و با الیاف مصنوعی اقدام به تولید فرش های ماشینی می کرد . در سال 1350 شرکت فرش ماشینی راوند در شهرک صنعتی راوند بنا نهاده شد . این شرکت توسط خانواده لاجوردی تاسیس شد و فرش های ماشینی راوند را در سال 1353 وارد بازار فرش کرد .  این کارخانه یکی از بزرگترین کارخانه های ایران بوده است که فرش های 350 شانه تولید می کرد . با احداث این کارخانه  نیاز عده ای از مردم که قدرت خرید قالی های دستباف را نداشتند ، پاسخ داده شد . به دنبال آن کارخانه های دیگری احداث شدند و به تولید فرش ماشینی کاشان پرداختند .
شهرستان کاشان با داشتن چندین شهرک تولید فرش ماشینی از جمله شهرک قطب راوند ، شهرک صنعتی هلال ، شهرک سلیمان صباحی ، شهرک صنعتی امیر کبیر و شهرک صنعتی امیر المومنین ، به عنوان قطب بزرگ تولید فرش ماشینی در ایران معرفی شده است . در این شهرک ها بیش از 1000 کارخانه و کارگاه تولید فرش ماشینی کاشان وجود دارد که این کارخانه ها به عنوان بخش اساسی بازار فرش ایران به حساب می آیند و سهم عظیمی در صادرات فرش ماشینی کاشان و ارزآوری کشور دارند .
از میان این شهرک ها ، شهرک صنعتی راوند قدمت بیشتری دارد . بیشترین برندهای فرش ماشینی کاشان از شهرک قطب راوندی کاشان می باشد .
کارخانه های فرش ماشینی کاشان
کارخانه های فرش ماشینی کاشان که به تولید بهترین برند فرش مشغول هستند عبارتند از : فرش زمرد ، فرش یلدای کویر ، فرش جردن ، فرش کاخ ، فرش پایتخت ، فرش خاطره ، فرش نگین مشهد ، فرش ماشینی عالی مقام ،  فرش سورنا ، شرکت فرش ماشینی فرهی  و ..
برندهای بسیار زیادی در بازار فرش کاشان وجود دارد .
نکات مهم قبل از خرید فرش ماشینی کاشان
با توجه به رکورد بازار فرش ، برخی از شرکت ها اقدام به فروش فرش های تقلبی می کنند و محصولاتی را با مارک بهترین برند ، تحویل مشتری می دهند . توجه به برچسب پشت فرش الزامی است و این برچسب بیانگر اصالت فرش است که باید جزییات دقیق فرش را بیان کند .
خرید مستقیم از کارخانه فرش کاشان یکی از توصیه های ما قبل از خرید فرش می باشد . این خرید می تواند به صورت حضور در کارخانه باشد و یا به صورت خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان باشد . خرید از فروشگاه های در سطح شهر ، معتبر نیست و چه بسا فرش های بی کیفیت را با برچسب بهترین برند به فروش برسانند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  چه فرش ماشینی بخریم ؟
•  عوامل پرزدهی فرش اکریلیک
•  بهترین نوع نخ برای فرش ماشینی چه نخی می باشد ؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان