تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

معرفی شرکت های فرش ماشینی شهرک قطب راوند کاشان

شهرک صنعتی فرش ماشینی قطب راوندی کاشان

قدمت کاشان در تولید قالی های دستباف و به دنبال آن فرش های ماشینی ، برای همه واضح و مبرهن است . اولین کارخانه تولید فرش ماشینی در این شهر ، کارخانه مخمل و ابریشم بود . این کارخانه با ماشینی های قدیمی ژاکارد و با الیاف مصنوعی اقدام به تولید فرش های ماشینی می کرد . در سال 1350 شرکت فرش ماشینی راوند در شهرک صنعتی راوند بنا نهاده شد . این شرکت توسط خانواده لاجوردی تاسیس شد و فرش های ماشینی راوند را در سال 1353 وارد بازار فرش کرد .  این کارخانه یکی از بزرگترین کارخانه های ایران بوده است که فرش های 350 شانه تولید می کرد . با احداث این کارخانه  نیاز عده ای از مردم که قدرت خرید قالی های دستباف را نداشتند ، پاسخ داده شد . به دنبال آن کارخانه های دیگری احداث شدند و به تولید فرش ماشینی کاشان پرداختند .
شهرستان کاشان با داشتن چندین شهرک تولید فرش ماشینی از جمله شهرک قطب راوند ، شهرک صنعتی هلال ، شهرک سلیمان صباحی ، شهرک صنعتی امیر کبیر و شهرک صنعتی امیر المومنین ، به عنوان قطب بزرگ تولید فرش ماشینی در ایران معرفی شده است . در این شهرک ها بیش از 1000 کارخانه و کارگاه تولید فرش ماشینی کاشان وجود دارد که این کارخانه ها به عنوان بخش اساسی بازار فرش ایران به حساب می آیند و سهم عظیمی در صادرات فرش ماشینی کاشان و ارزآوری کشور دارند .
از میان این شهرک ها ، شهرک صنعتی راوند قدمت بیشتری دارد . بیشترین برندهای فرش ماشینی کاشان از شهرک قطب راوندی کاشان می باشد .
کارخانه های فرش ماشینی کاشان
کارخانه های فرش ماشینی کاشان که به تولید بهترین برند فرش مشغول هستند عبارتند از : فرش زمرد ، فرش یلدای کویر ، فرش جردن ، فرش کاخ ، فرش پایتخت ، فرش خاطره ، فرش نگین مشهد ، فرش ماشینی عالی مقام ،  فرش سورنا ، شرکت فرش ماشینی فرهی  و ..
برندهای بسیار زیادی در بازار فرش کاشان وجود دارد .
نکات مهم قبل از خرید فرش ماشینی کاشان
با توجه به رکورد بازار فرش ، برخی از شرکت ها اقدام به فروش فرش های تقلبی می کنند و محصولاتی را با مارک بهترین برند ، تحویل مشتری می دهند . توجه به برچسب پشت فرش الزامی است و این برچسب بیانگر اصالت فرش است که باید جزییات دقیق فرش را بیان کند .
خرید مستقیم از کارخانه فرش کاشان یکی از توصیه های ما قبل از خرید فرش می باشد . این خرید می تواند به صورت حضور در کارخانه باشد و یا به صورت خرید اینترنتی فرش ماشینی کاشان باشد . خرید از فروشگاه های در سطح شهر ، معتبر نیست و چه بسا فرش های بی کیفیت را با برچسب بهترین برند به فروش برسانند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی