سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» نمایندگی فرش کاشان در شهر تهران

نمایندگی فرش کاشان در تهران

فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگترین نمایندگی فرش کاشان در تهران را دارد . این کارخانه توانسته است نظر فروشندگان کلان شهرها را برای اخذ نمایندگی فرش کاشان به سوی خوذ جذب کند . این کارخانه علاوه بر اینکه در تولید محصولات خود یک سری اصولی را رعایت می کند تا فرش کاشان را با کیفیت و زیبایی تمام تولید کند ، به قیمت محصولات نیز توجه دارد و سعی می کند تا فرش کاشان را به قیمت درب کارخانه عرضه کند .
قیمت فرش های ماشینی امروزه برای خریداران بسیار مهم است . آن ها ترجیح می دهند که از کارخانه به صورت مستقیم خریداری کنند . این روش مستقیم می تواند به صورت حضور در کارخانه و یا خرید آنلاین باشد . خرید از نمایندگی فرش کاشان به منزله ، ارتباط با خود تولید کننده است . 
تولیدات فرش ماشینی کاشان روز به روز در حال افزایش است و خریداران همواره به دنبال خرید بهترین برند فرش کاشان هستند . برای همه آشکار است که فرش های ماشینی کاشان از نظر زیبایی و کیفیت بسان قالی های دستباف کاشان است . کیفیت بالا در کنار زیبایی طرح و نقشه و نگاره ، از ویژگی محصولات کاشان است . به همین دلیل برخی از کارخانه های معروف ، نمایندگی فروش فرش کاشان را در شهرهایی که تولیدات ماشینی به ندرت انجام می شود را دارند .
چرا کارخانه های فرش کاشان توانسته اند در به دست آوردن نمایندگی در شهرهای بزرگ از قبیل تهران موفق عمل کنند و چرا برخی از خریداران از کلان شهرها ، برای خرید فرش ماشینی به سراغ نمایندگی فرش کاشان در شهرهای خود می روند ؟
فرش ماشینی کاشان
تولید فرش در کاشان قدمت طولانی دارد . قالی های دستباف و به دنبال آن محصولات ماشینی با کیفیت و زیبا از دستاوردهای این شهرستان است . فرش های ماشینی کاشان دارای ویژگی هایی می باشند که آن را نسبت به تولیدات دیگر شهرها از جمله فرش مشهد ، فرش قم متمایز کرده است :
1 . طرح های فرش کاشان :
طرح لچک و ترنج ، طرح افشان ، طرح شکارگاه ، طرح اسلیمی از نمونه طرح های فرش کاشان است که برخی از طرح های این شهرستان در زمان های قدیم توسط نقشه کشان و طراحانی قالی های دستباف کشیده شده و تولید کنندگان آن ها را روی فرش های ماشینی کاشان پیاده کرده اند . بسیاری از خریداران ، طرح های سنتی و کلاسیک را برای دکوراسیون های سنتی و کلاسیک خود نمی پسندند ، آن ها طرح های مدرن و امروزی را خواستارند . تولید کنندگان این شهرستان ، علاوه بر تولید طرح های سنتی ، فرش های مدرن کاشان را نیز به صورت شانه و تراکم بالا تولید کرده اند .
2 . تولید فرش های دستبافتگونه :
طرح های قالی های کاشان ، زمانی زیبایی خود را با تمام وجود نشان می دهند که به صورت شانه و تراکم بالا بافته شوند . فرش های 1200 شانه تراکم 3600 کاشان ، فرش های 1500 شانه تراکم 4500 کاشان ، فرش های 1000 شانه تراکم 3000 کاشان نمونه هایی از تولیدات این شهرستان می باشد که به دلیل تعداد گره های بالا در طول و عرض قالی و به کار بردن طرح و نگاره های زیبا در آن ، بسان قالی های دستباف جلوه گری می کند .
3 . الیاف :
در گذشته قالی های دستباف کاشان ، با استفاده از پشم طبیعی بافته می شد الیافی که در تابستان سرد و در زمستان گرم بود . ولی این الیاف برای بافت محصولات شیمیایی مناسب نیستند تا اینکه تولید کنندگان به فکر استفاده از الیافی افتادند تا بتواند جایگزین خوبی به جای پشم طبیعی باشد . آکریلیک ، بهترین الیاف برای بافت محصولات ماشینی است . این الیاف ، قالی را مقاوم ، زیباتر می کند . تولید کنندگان کاشانی در بافت فرش های کاشان ، از الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده می کنند تا کیفیت محصولات کاشان را بالا برند .
4 . هیت ست شدن :
الیاف آکریلیک وقتی مقاوم و مستحکم می شوند که این الیاف قبل از بافت ، هیت ست شوند . مرحله هیت ست که قبل از بافت ایجاد می شود بدین صورت است که الیاف آکریلیک قبل از بافت ، از تونل بخار آب و گرما عبور می کنند و پرزهای آن گرفته می شود و نخ یکنواخت و یکدست می شود و برای بافت آماده می شود . تمامی فرش های کاشان توسط الیاف آکریلیک هیت ست بافته می شود .
آدرس کارخانه فرش کاشان :
برای گرفتن نمایندگی فرش کاشان در تهران و در دریگر کلان شهرها و شهرستان ها با واحد پشتیبانی فروشگاه فرش کاشان تماس بگیرید .

تلفن پشتیبانی و مشاوره برای گرفتن نمایندگی فرش کاشان در شهر تهران :

09133602885 - 09120265539 - 03155443195 - 03155443197

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  برطرف کردن گودی و شکستگی فرش بعد از شستن فرش
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  تاثیر بسته بندی فرش ماشینی در جابجایی و سلامت فرش خریداری شده
•  شیرینگ فرش
•  استفاده از مکانیزم و روشهای نوین نگهداری فرش در موزه فرش

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان