تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

نمایندگی فرش کاشان در شهر تهران

نمایندگی فرش کاشان در تهران

فروشگاه فرش کاشان یکی از بزرگترین نمایندگی فرش کاشان در تهران را دارد . این کارخانه توانسته است نظر فروشندگان کلان شهرها را برای اخذ نمایندگی فرش کاشان به سوی خوذ جذب کند . این کارخانه علاوه بر اینکه در تولید محصولات خود یک سری اصولی را رعایت می کند تا فرش کاشان را با کیفیت و زیبایی تمام تولید کند ، به قیمت محصولات نیز توجه دارد و سعی می کند تا فرش کاشان را به قیمت درب کارخانه عرضه کند .
قیمت فرش های ماشینی امروزه برای خریداران بسیار مهم است . آن ها ترجیح می دهند که از کارخانه به صورت مستقیم خریداری کنند . این روش مستقیم می تواند به صورت حضور در کارخانه و یا خرید آنلاین باشد . خرید از نمایندگی فرش کاشان به منزله ، ارتباط با خود تولید کننده است . 
تولیدات فرش ماشینی کاشان روز به روز در حال افزایش است و خریداران همواره به دنبال خرید بهترین برند فرش کاشان هستند . برای همه آشکار است که فرش های ماشینی کاشان از نظر زیبایی و کیفیت بسان قالی های دستباف کاشان است . کیفیت بالا در کنار زیبایی طرح و نقشه و نگاره ، از ویژگی محصولات کاشان است . به همین دلیل برخی از کارخانه های معروف ، نمایندگی فروش فرش کاشان را در شهرهایی که تولیدات ماشینی به ندرت انجام می شود را دارند .
چرا کارخانه های فرش کاشان توانسته اند در به دست آوردن نمایندگی در شهرهای بزرگ از قبیل تهران موفق عمل کنند و چرا برخی از خریداران از کلان شهرها ، برای خرید فرش ماشینی به سراغ نمایندگی فرش کاشان در شهرهای خود می روند ؟
فرش ماشینی کاشان
تولید فرش در کاشان قدمت طولانی دارد . قالی های دستباف و به دنبال آن محصولات ماشینی با کیفیت و زیبا از دستاوردهای این شهرستان است . فرش های ماشینی کاشان دارای ویژگی هایی می باشند که آن را نسبت به تولیدات دیگر شهرها از جمله فرش مشهد ، فرش قم متمایز کرده است :
1 . طرح های فرش کاشان :
طرح لچک و ترنج ، طرح افشان ، طرح شکارگاه ، طرح اسلیمی از نمونه طرح های فرش کاشان است که برخی از طرح های این شهرستان در زمان های قدیم توسط نقشه کشان و طراحانی قالی های دستباف کشیده شده و تولید کنندگان آن ها را روی فرش های ماشینی کاشان پیاده کرده اند . بسیاری از خریداران ، طرح های سنتی و کلاسیک را برای دکوراسیون های سنتی و کلاسیک خود نمی پسندند ، آن ها طرح های مدرن و امروزی را خواستارند . تولید کنندگان این شهرستان ، علاوه بر تولید طرح های سنتی ، فرش های مدرن کاشان را نیز به صورت شانه و تراکم بالا تولید کرده اند .
2 . تولید فرش های دستبافتگونه :
طرح های قالی های کاشان ، زمانی زیبایی خود را با تمام وجود نشان می دهند که به صورت شانه و تراکم بالا بافته شوند . فرش های 1200 شانه تراکم 3600 کاشان ، فرش های 1500 شانه تراکم 4500 کاشان ، فرش های 1000 شانه تراکم 3000 کاشان نمونه هایی از تولیدات این شهرستان می باشد که به دلیل تعداد گره های بالا در طول و عرض قالی و به کار بردن طرح و نگاره های زیبا در آن ، بسان قالی های دستباف جلوه گری می کند .
3 . الیاف :
در گذشته قالی های دستباف کاشان ، با استفاده از پشم طبیعی بافته می شد الیافی که در تابستان سرد و در زمستان گرم بود . ولی این الیاف برای بافت محصولات شیمیایی مناسب نیستند تا اینکه تولید کنندگان به فکر استفاده از الیافی افتادند تا بتواند جایگزین خوبی به جای پشم طبیعی باشد . آکریلیک ، بهترین الیاف برای بافت محصولات ماشینی است . این الیاف ، قالی را مقاوم ، زیباتر می کند . تولید کنندگان کاشانی در بافت فرش های کاشان ، از الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده می کنند تا کیفیت محصولات کاشان را بالا برند .
4 . هیت ست شدن :
الیاف آکریلیک وقتی مقاوم و مستحکم می شوند که این الیاف قبل از بافت ، هیت ست شوند . مرحله هیت ست که قبل از بافت ایجاد می شود بدین صورت است که الیاف آکریلیک قبل از بافت ، از تونل بخار آب و گرما عبور می کنند و پرزهای آن گرفته می شود و نخ یکنواخت و یکدست می شود و برای بافت آماده می شود . تمامی فرش های کاشان توسط الیاف آکریلیک هیت ست بافته می شود .
آدرس کارخانه فرش کاشان :
برای گرفتن نمایندگی فرش کاشان در تهران و در دریگر کلان شهرها و شهرستان ها با واحد پشتیبانی فروشگاه فرش کاشان تماس بگیرید .

تلفن پشتیبانی و مشاوره برای گرفتن نمایندگی فرش کاشان در شهر تهران :

09133602885 - 09120265539 - 03155443195 - 03155443197

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی