تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

نمایندگی فرش کاشان در شهر اصفهان

خرید فرش کاشان در اصفهان

شهرستان کاشان مرکز تولید فرش های ماشینی و بافت قالی های دستباف است . با توسعه صنعت و تکنولوژی و مدرن شدن دستگاه های بافت ، تولید زیباترین فرش های دستبافتگونه باکیفیت در این منطقه زیاد شده است و نظر همگان را به خود جلب کرده است . به همین دلیل حتی شهرهایی هم که خود تولید کننده انواع فرش های ماشینی هستند ، برای خرید برخی از محصولات به سراغ کارخانه های فرش کاشان می روند .
 قدیمی ترین و با اصالت ترین فرش های دنیا که با الیاف ابریشم بافته شده بودند ، مربوط به کاشان بوده است .
از  آنجایی که این شهر در تولید نخ و الیاف بافندگی فعالیت داشته ، با به کارگیری بهترین الیاف در بافت فرش های ماشینی توانسته است کیفیت محصولات را بالا برد . طرح های بسیار زیبا و سنتی اصیل ایرانی یکی دیگر از دلایل محبوبیت فرش های کاشان می باشد . طرح هایی که طراحان کاشانی آن ها را پدید آوردند و این طراحان با خلق زیباترین نقشه ای اصیل توانسته اند نظرات دیگر کشورها را به خود جلب کنند . طرح ترنج مرکزی همراه با لچک ، طرح های افشان در مدل های گوناگون ، طرح خشتی ، طرح شکارگاه از جمله طرح های اصیل طراحان خوش ذوق این شهرستان است . این طرح ها و نگاره های ریز بافت وقتی خود نمایی می کنند که به صورت شانه و تراکم بالا بافته شوند . فرش های 1500 شانه کاشان که از  محصولات جدید شهرستان کاشان می باشد یکی از ریزبافت ترین محصولات کاشان است . تولید این محصولات با شانه و تراکم بالا نیازمند دستگاه های بسیار پیشرفته و الیاف بسیار ریز و نارک و مستحکم می باشد که تولید آن کار هر کارخانه ای نیست . قالی های دستباف و ماشینی کاشان در یونسکو به ثبت رسیده است  و تولیدات این منطقه شهرت جهانی دارد .
برخی از شهرها به اخذ نمایندگی فرش کاشان اقدام می کنند و با بهترین کارخانه های تولید کننده فرش ماشینی کاشان ، قرارداد می بندند و محصولات را با کمترین قیمت خریداری می کنند و با به دست آوردن حداقل سود ، به فروش می رسانند .
نمایندگی فرش کاشان در اصفهان
نمایندگی فرش کاشان در بیشتر شهرها وجود دارد . نمایندگی فرش کاشان در اصفهان که خود در بردارنده تولیدات بسیاری است به خاطر ویژگی های خاص فرش های کاشان و رزومه بسیار خوبی که کاشان در تولید قالی های ماشینی و دستباف دارد . طرح های فرش اصفهان بسیار زیباست و بیانگر هویت و ملیت ایرانی است ولی از آنجایی که کاشان دربردارنده بهترین الیاف ابریشم و آکریلیک و پلی استر می باشد ، توانسته است کیفیت فرش های ماشینی را بالا برد و فرش های ابریشم گونه ، فرش آکریلیک و فرش پلی استر و محصولاتی با دیگر الیاف ارزان قیمت تولید کند و نیاز تمامی مشتریان را رفع کند . کیفیت بالا در کنار زیبایی تام ، یکی از مهترین دلایل وجود نمایندگی فرش کاشان در اصفهان می باشد . بالا بردن تعداد رنگ محصولات کاشان ، سبب بالا بردن تطابق فرش با دکوراسیون شده است . فرش های 16 رنگ ، فرش ماشینی 14 رنگ از محصولات این شهرستان است . با توجه به توجه بسیار خریداران به هارمونی فرش با دکوراسیون ، خرید فرش های 14 رنگ کاشان و 16 رنگ ، زیاد شده است . مشتریان اصفهانی در کنار کیفیت به زیبایی نیز توجه دارند و به همین دلیل فروش فرش کاشان در اصفهان بیشتر از دیگر شهرهاست .
اخذ نمایندگی فرش کاشان در اصفهان
کارخانه فرش کاشان توانسته است با کلان شهرهایی از جمله اصفهان در زمینه فروش انواع فرش کاشان همکاری قوی و سازنده ای داشته باشد . تولیدات این کارخانه در کنار کیفیت بالا ، متنوع و گسترده است . جدیدترین و زیباترین فرش های با طرح های سنتی و مدرن از تولیدات این کارخانه می باشد . این کارخانه ، علاوه بر دادن نمایندگی به دیگر شهرها برای کسانی که می خواهند مستقیم از کارخانه فرش کاشان خرید کنند ، فروش اینترنتی فرش کاشان را قرار داده است . عمده فروشان فرش ، و کسانی که قصد گرفتن نمایندگی فرش کاشان را دارند می توانند با مراجعه به فروشگاه فرش کاشان ، از تمامی محصولات با جدیدترین طرح ها دیدن کنند .
وقتی مشاهده می کنیم که در شهرهای بزرگ و کوچک ایران ، نمایندگی فرش کاشان وجود دارد به خوبی این نکته را درک می کنیم که فرش ماشینی کاشان به دلیل کیفیت بالا و طرح و نگاره های زیبا که ذوق و هنر ایرانی را نشان می دهد توانسته است رضایت هموطنان عزیز ما را جلب کند .
وجود نمایندگی فرش کاشان به دیگر هموطنان کمک می کند تا با خرید فرش باکیفیت و زیبای کاشان ، خرسند شوند .
خرید فرش کاشان از  سایت فرش
بسیاری از  عزیزانی که در کلان شهرها و شهرستان ها زندگی می کنند ، خرید محصول را از کارخانه کاشان بر خرید از نمایندگی فرش کاشان در شهر خود ، ترجیح می دهند . کارخانه فرش کاشان ، بدین منظور فروش اینترنتی را دایر کرده است و محصول را درب منزل تحویل مشتری می دهد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی