سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» نخستین فرش صدفی جهان با نام فرش خلیج فارس

روز ملی خلیج فارس با فرش خلیج فارس

خلیج همیشه پارس

ای همیشه نیلگون، ای خلیج فارس / نام نامی ات هماره جاودانه است
نام نامی ات هماره بر زبان موج / جاودان ترین سرود عاشقانه است

در روز ملی خلیج فارس ، شاه عباس صفوی توانست با کمک انگلیسی ها در سال 1621 ، هرمز را از تصرف پرتغالی ها در آورد . اما در سال های اخیر ، دلیل اهمیت تاریخی این روز ، تصمیم شورای عالی انقلاب فرهنگی و دولت است . این تصمیم 10 اردیبهشت را به روز ملی خلیج فارس تبدیل کرده است . این خلیج بزرگ جهان ، به دلیل موقعیت جغرافیایی خود ، در طول تاریخ ، نامش سرافراز است و تمام مردم جهان این خلیج را با دریای پارس می شناسند .
اتحادیه عرب ، نام خلیج فارس را برای اعراب از سال 1364 ممنوع کرده است . در سال 1370 ، بخش عظیمی از جامعه فرهنگی و کوشندگان مسائل اجتماعی و فرهنگی به این موضوع پی بردند که رسانه های عربی نام خلیج فارس را به خلیج عرب تحریف کرده اند . به همین دلیل ، طرفداران این میراث گرانبها ، از سال 1380 ، دفاع از خلیج فارس را یکپارچه و منسجم کردند و راهکارهایی برای حافظت از نام خلیج فارس را انجام  دادند . اولین بار در اطلس مشهور جهانی به نام نشئال جئوگرافیک ، نام خلیج فارس قرار داده شد که مورد خشم و اعتراض فعالان اجتماعی فرهنگی قرار گرفت .
به مناسبت روز جهانی خلیج فارس ، فرش خاکی خلیج فارس با حضور وزیر اطلاعات در جزیره هرمز با به اهتزاز در آمدن پرچم جمهوری اسلامی و با محوریت خلیج همیشه فارس ، درمحل قلعه پرتقالی ها در روستای جاسک رونمایی شد . این فرش صدفی با استفاده از 12 رنگ طبیعی صدف و با مساحت بیش از 400 متر مربع با همکاری 25 هنرمند ساخته شد .
فروشگاه فرش کاشان به مناسبت این روز مهم و برای حمایت از گوهر گرانبهای خلیج همیشه فارس در تاریخ 10 اردیبهشت به تمامی پارسی زبانان ، فروش فرش کاشان را با تخفیفی استثنایی انجام می دهد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  هنگام خرید فرش ماشینی کارشناس باشید
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  بررسی درجه کیفیت فرش ماشینی
•  روش های از بین بردن جای مبلمان از روی فرش ماشینی
•  فرش چند متری بخرم ؟

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان