تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

تورهای گردشگری کاشان و بازدید از کارخانه فرش کاشان

تور گردشگری کاشان و خرید فرش کاشان

یکی از جذاب ترین تورهای ایران ، تورهای گردشگری کاشان می باشد که بسیاری از افراد برای مسافرت و استراحت تور کاشان را انتخاب می کنند .  این شهر کهن و قدیمی مملو از جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد که هر ساله در برخی از ایام سال افراد را به خود جذب می کند . تور گردشگری گلابگیری کاشان که در اواسط اردیبهشت ماه انجام می شود بسیار دیدنی و جذاب است . مراسیم گلابگیری شگفتی خاصی دارد که هر ساله توریست های داخلی و خارجی را به سوی خود می کشاند . افراد برای دیدن از مراسیم گلابگیری ، قمصر و نیاسر را انتخاب می کنند . در اواسط اردیبهشت که مراسم گلابگیری در کاشان انجام می گیرد ، تورهای گردشگری فراوانی از نقاط مهم ایران به این شهر تاریخی می آیند . مسافران می توانند از دیگر جاذبه های گردشگری کاشان نیز دیدن کنند . یکی از جاذبه های تاریخی که توریست های خارجی را به خود جذب می کند بازار سنتی کاشان است . بازدید از تیمچه امین الدوله ، غرفه های  زیبای قالی های کاشان ، عتیقه فروشی ها ، آبنبارهای قدیمی و کهن دیدنی است و برای توریست ها خارجی جذاب است . از جمله قسمت جذاب بازار سنتی کاشان ، بازار مسگرها می باشد که غرفه های مسی فروشی ، بسیار دیدنی است .
یکی از جذاب ترین تورهای گردشگری کاشان ، تور گردشگری کویر مرنجاب می باشد که در شمال آران و بیدگل قرار دارد .  از جاذبه های کویر مرنجاب ، کاروانسرای مرنجاب ، ریگ بلند ، جزیره سرگردان ، کمپ متین آباد ، کوه کلنگ می باشد .
خانه عباسی ها ، خانه طباطبایی ها ، خانه بروجردی ها از خانه های تاریخی و منحصر به فرد کاشان می باشد که بسیار پربازدید است و نشان دهنده مهد تمدن ، فرهنگ و هنر ایرانی است .
باغ و حمام فین از مهمترین حمام های ایرانی است . مسجد آقابزرگ ، مسجد جامع ، هتل های سنتی ، شهر زیر زمینی نوش آباد از دیگر جاذبه های شهرستان کاشان است .
تورهای گردشگری کاشان و خرید فرش کاشان
بسیاری از این تورهای گردشگری ، در کنار سیاحت به تجارت نیز می پردازند و در سفر به کاشان که پایتخت فرش جهان است از کارخانه های فرش کاشان دیدن می کنند و خرید فرش کاشان را به صورت حضوری انجام می دهند . کاشان علاوه بر داشتن جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیار ، مهد تولید فرش جهان است و محبوبیت قالی های دستباف و فرش های ماشینی کاشان زبانزد همه جهانیان است .  طرح ها و نقشه های فرش های کاشان یکی از مهمترین دلایل محبوبیت آن ها شده است . کارخانه فرش کاشان بازدید رایگان از کارخانه بزرگ فرش کاشان را برای تورهای گردشگری کاشان فراهم کرده است . این تورهای گردشگری می توانند از محصولات کارخانه فرش کاشان دیدن کنند و کیفیت محصولات را از نزدیک ببینند و حتی برای دیدن هزاران طرح و مدل این کارخانه ، آدرس فروشگاه آنلاین فرش کاشان را در اختیار مسافران می گذارد . مسافران می توانند پس از بازگشت به شهر خود ، به فروشگاه آنلاین وارد شوند و مدل های متنوع فرش کاشان با جدیدترین طرح ها و نگاره ها را ببینند و سفارش آنلاین انجام دهند و از تحویل رایگان فرش درب منزل برخوردار شوند . دیدن تورهای گردشگری از کارخانه فرش کاشان به منزله بررسی کیفیت فرش های ماشینی است .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی