سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» تبریک روز صنعت و معدن توسط کارخانه فرش کاشان

صنعت فرش کاشان و روز صنعت و معدن

فروشگاه فرش کاشان ، روز صنعت و معدن را به کلیه صنعتگران ، کارگران زحمتکش ، مهندسان صنعت تبریک می گوید . صنعت و معدن یکی از مهترین موتورهای محرکه اقتصاد است و تاریخ 10 تیر روز صنعت و معدن نامیده شده است . ایران به دلیل داشتن منابع و ذخایر سوختی جزء کشورهای غنی به شمار می رود . مردم ایران بر طبق نظرات تاریخ نگاران ، اولین کسانی بودند که مس را استخراج کردند حفاری های بسیار در معادن سرب و مس ایران دیده شده است .

 

البته شهر کاشان یکی از مهمترین شهرهای صنعتی ایران در طول تاریخ پر افتخار ایران عزیزمان بوده است و صنایع قوی و بسیار بزرگی از جمله صنعت فرش ماشینی در آن شکل گرفته که شهرت جهانی داشته و به عنوان پایتخت فرش جهان نیز معروف شده است.


کارخانه فرش کاشان ، سعادت و پیشرفت آینده کشور را در گرو فعالیت و حضور پررنگ صنعتگران ، مدیران و مهندسان می داند و به مناسبت این روز بزرگ در روز 10 تیر ماه که برای پرسنل کارخانه فرش کاشان یک روز خاص و ویژه است ، فرش های کاشان را با تخفیفی ویژه به فروش می رساند .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  6 گام انتخاب بهترین فرش ماشینی
•  مقایسه فرش پلی استر فیلامنت و فرش اکریلیک
•  بهترین فرش ماشینی از کدام شهر است ؟
•  صادرات فرش ماشینی ایرانی به سایر کشورها
•  چسب آهار و اهمیت آن در فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان