سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» 12 هزار قالیباف زنجانی برای استان های دیگر فرش می بافند

قالی زنجان

دوازده هزارتا قالیباف هنرمند تابع زنجان توانستند قالی های ایرانی زیبا ببافند و با تولیدشان ، صادرات فرش ایرانی را به کشورهای دیگر افزایش دهند و 11 میلیون دلار را برای ایران رقم بزنند . این ارز آوری در این شرایط بحرانی که بازار فروش راکد است بسیار برای  کشور ایران سود آور بود . تولید فرش دستباف در زنجان با ابریشم ، پشم تولید می شود . رئیس اداره فرش سازمان صنعت ، معدن و تجارت این استان ، سید محسن جعفری می گوید «الان به مرحله‌ای رسیده‌ایم که به لحاظ قانونی زیرساخت‌های لازم برای برندسازی فرش دستباف زنجان آماده شده است.» او می گوید که هم اکنون در مرحله ای هستیم که باید زیر ساخت های لازم و کافی برای برندسازی قالی دستباف زنجان آماده شود . وی در ادامه می گوید بخش خصوصی باید اقدامات لازم را برای ثبت برند فرش دستباف زنجان انجام دهد . او ذکر می کند که استان زنجان ، پتانسیل بسیار بالایی در زمینه تولید قالی های دستباف دارد اما بازار یابی بسیار مهم است و افزایش مشتری برای فرش های دستباف زنجان می تواند استفاده از پتانسیل های فرش استان را زیاد کند .
زحمت از قالیبافان زنجانی‌ها و سود به کام دیگران
نقش ها و طرح هایی که در این استان توسط هنرمندان بافته می شود عبارت است از طرح بیدگنه ، طرح قلتوق ، طرح ماهی افشار ، شاه بلاغی ، طرح های بومی و محلی منطقه از  قبیل طرح بوغداکندی و طرح دهلاج است . طرح ماهی افشار ، تقاضای بیشتری نسبت به بقیه طرح ها دارد . طرح و نقشه و نگاره های قالی های دستباف زنجان از استان های دیگر تامین می شود و بدین صورت فرش هایی که در این استان بافته می شود به نام همان استان که طرح و نقشه از آن است به ثبت می رسد . فرماندار زنجان می گوید : قالی با برند زنجان بسیار کم است . فرش در زنجان بافته می شود اما با نام مناطقی که طرح و نقشه از آن است ثبت می شود و به بازار عرضه می شود .
رفع این مشکلات از سوی مسوولان به معنای افزایش صادرات غیر نفتی و ارز آوری برای کشور است .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  خانه تکانی و نکاتی مهم برای تمیز کردن انواع فرش
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان