تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش ماشینی و تحلیل نوسانات آن در سال 1397

قیمت فرش ماشینی و تحلیل نوسانات فرش ماشینی کاشان در سال 1397

این روزها در بازار فرش ماشینی چه می گذرد؟

گزارشی از آخرین قیمت انوع فرش ماشینی و دلایل نوسانات شدید فرش ماشینی در سال 1397؟

در این گزارش ضمن اشاره به مشکلاتی که انتخاب یک فرش ماشینی بی کیفیت و نامرغوب می تواند برای شما به همراه داشته باشد، به عوامل تعیین کننده و مهم قیمت فرش ماشینی خواهیم پرداخت.

امروزه با تغییر دکوراسیون منازل فرش های ماشینی به جزء جدا نشدنی منازل بسیاری از ایرانی ها تبدیل شده و فرش بیشترین تاثیر را در کوراسیون داخلی منازل ایفا می کند. اگر چه فرش های ماشینی نسبت به فرش های دستباف از قیمت بسیار پایین تری برخوردار هستند اما هنوز یک کالای هزینه بر ، لوکس و گران قیمت محسوب می شوند و همین موضوع باعث می شود که انتخاب یک فرش ماشینی زیبا که هم از کیفیت و دوام مناسبی برخوردار باشد و هم دارای قیمتی مناسب باشد از اهمیت خیلی بالایی در خرید فرش ماشینی برخوردار است.

با توجه به افزایش چشم گیرر و قابل توجه تولیدکنندگان فرش ماشینی علی الخصوص در شهر فرش کاشان در سال های اخیر و تبلیغات رسانه ای، یافتن فرشی که واقعا تمام خصوصیات و مشخصات یک فرش خوب را داشته باشد کار بسیار دشواری شده است ضمنا جالب است بدانید که فرش ماشینی آن دسته از کالاهایی است که ظاهرا نمی توان به کیفیت و دوام آن پی برد و تمامی فرش های ماشینی موجود در بازار فرش ایران شاید در چند ماه اول خریید پر زر و برق و زیبا باشند ولی بعد از چند ماه استفاده نرمی و لطافت خود را از دست بدهند و بعد از اولین بار شستشو به یک فرش بی رنگ و رو تبدیل شوند!

یکی از دلایلی که این فرش های بی کیفیت قیمت این روزهای مواد اولیه که با قیمت بالایی تهیه می شوند نام برد و باعث شده قیمت فرش ماشینی در سال 1397 به مقدار بی سابقه و چشمگیری بالا برود و بعضی از تولیدکنندگان مجبور به تولید فرش های بی کیفیت با قیمت مناسب تر بشوند.

موارد فوق الذکر باعث تولید فرش هایی شده که مشکلاتی از قبیل چسبیدن نخ به فرش ، چسبیدن مو به فرش ، ایجاد آلرژی و حساسیت در فرش ها و مشکلات تنفسی و غیره را ایجاد کنند و به سختی جاروکشی شده و فرش ها پس از شستشو اصطلاحا آب بروند و در زمستان سرد باشند و در تابستان گرم باشند.

یکی از عواملی که این روزها تاثیر بسزایی در بی کیفیتی و گرانی فرش های ماشینی شده است ، قیمت الیاف نخ به دلیل افزایش نرخ ارز برای واردات نخ از ترکیه و آلمان و دیگر کشورها می باشد و تاثیر بسیار زیادی در صادرات فرش ماشینی داشته و تاثیر بسیار منفی بر این موضوع داشته است.

این موارد باعث شده که خیلی از شرکت های کوچکتر تولید فرش ماشینی هم توانایی تولید نداشته باشند و اگر هم در حال تولید باشند توان ارائه تخفیف را به خریداران خرده و عمده خود نداشته باشند.

پس بهترین کار قبل از خرید فرش ماشینی با کیفیت این است که تحقیقات کافی در زمینه کیفیت و قیمت فرش داشته باشید و قبل از خرید فرش ماشینی از استعلام قیمت آن مطمئن شوید.

 

واحد تحقیق و توسعه فرش ماشینی کاشان

 

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی