تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

فروشگاه اینترنتی فرش 700 شانه کاشان

فروشگاه اینترنتی فرش 700 شانه کاشان

امروزه تمامی فروشندگان فرش ، فرش های 700 شانه را در لیست محصولات خود قرار داده اند . فروشندگان با توجه به بودجه برخی از خریداران در ناتوانی در خرید فرش های 1200 شانه و 1500 شانه ، سعی کرده اند تا مدل های فرش 700 شانه را با طرح های بسیار زیبا و متنوع تولید کنند . محصولاتی که از نظر نخ و نوع بافت ، بسیار باکیفیت می باشند . حال بسیاری از افراد سوال می کنند که منظور از فرش های 700 شانه تراکم 2550 که در کنار عکس فرش ها در برخی از فروشگاه های اینترنتی فرش درج شده است چیست ؟ در پاسخ به این افراد باید گفت که منظور از شانه و تراکم همان تعداد گره در عرض و طول محصول است . شما یک متر مربع از عرض قالی را در نظر بگیرید . تعداد ریشه هایی که در یک متر از عرض فرش های 700 شانه وجود دارد ، 700 است و در یک متر مربع از طول قالی 2550 گره وجود دارد . هر اندازه تعداد این گره ها بیشتر باشد ، قالی منسجم تر ، ظریف تار و ریز بافت تر می شود . ارتفاع نخ خاب محصولات 700 شانه تقریبا 10 میلی است که هر چه شانه و تراکم فرش پایین باشد ، ضخامت این نخ بالاتر و هرچه شانه و تراکم فرش بالاتر باشد ، ضخامت نخ پایین تر می باشد . به هیمن دلیل است که کارشناسان برای افرادی که کمتر از مبل استفاده می کنند توصیه می کنند که فرش های ماشینی 700 شانه را تهیه کنند .
فروشگاه اینترنتی فرش 700 شانه
فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، فرش های 700 شانه را با قیمتی بسیار مناسب عرضه می کند .
قیمت فرش 700 شانه 8 رنگ 6 متری : 11800000
قیمت فرش 700 شانه 8 رنگ 9 متری : 18200000
قیمت فرش 70 شانه 12 متری 8 رنگ : 23500000

برای بررسی قیمت فرش 700 شانه 10 رنگ کلیک کنید .  
فروشگاه فرش کاشان ، یکی از متنوع ترین فروشگاه های عرضه کننده انواع فرش های 700 شانه کاشان است که به دلیل تقاضای بسیار خریداران از خرید فرش های 700 شانه به دلیل قیمت مناسب آن نسبت به دیگر محصولات ، سعی کرده است تا با بالابردن تعداد رنگ و همچنین تولید فرش های 700 شانه در طرح ها و نگاره های بسیار زیبا ، جدیدترین فرش های 700 شانه را در فروشگاه اینترنتی فرش کاشان ، به نمایش بگذارد . تفاوت فرش 700 شانه 12 رنگ با فرش 700 شانه 10 رنگ ، در تعداد رنگ و بالا بودن هارمونی آن با دکوراسیون و فضا است .
افراد با ورود به فروشگاه اینرتنتی فرش 700 شانه می توانند زیباترین فرش های ماشینی را با قیمتی مناسب خریداری کنند . کنار هم آوردن زیبایی ، کیفیت و قیمت مناسب ، کار هر تولید کننده ای نیست ولی فروشگاه فرش کاشان توانسته است به آسانی این آیتم های مهم را در کنار هم جمع کند و جدیدترین فرش های  700 شانه را تولید کند و با قیمت درب کارخانه و به صورت مستقیم به فروش برساند .
خرید فرش 700 شانه از فروشگاه اینترنتی فرش
تعداد فروشگاه های اینترنتی زیاد شده است . امروزه خریداران می توانند با دیدن عکس فرش 700 شانه و دادن اندک بیعانه ای محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرند و از دادن هزینه اضافی برای رفت و آمد و همچنین دادن پول های گزاف به برخی از فروشندگان که خود تولید کننده نیستند و فرش را با قیمت بالایی به دلیل دریافت سود کلان به فروش می رسانند در امان باشند . از فروشگاهی اینترنتی ، خرید کنید که عکس فرش به وضوح دیده شود و تمامی اطلاعات  و مشخصات فنی فرش ، در کنار آن درج شده باشد . بدین ترتیب ، مشتری بعد از خرید اینترنتی فرش 700 شانه می تواند این اطلاعات را با مشخصات روی برچسب فرش تطبیق دهد و در صورت مغایرت می تواند آن را به شرکت با هزینه فروشگاه ، بازگشت دهد . برخی از مشتریان هستند که خرید سنتی و حضور در کارخانه را ترجیح می دهند . فروشگاه فرش کاشان برای این دسته از خریداران ، شرایط را برای فروش حضوری نیز فراهم کرده است .
خصوصیات فرش های 700 شانه کاشان
برای همگان آشکار و مبرهن است که فرش هایی که در منطقه کاشان تولید می شود دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی است . اولین کارخانجات تولید فرش ماشینی در این شهر بوده است که با تولید فرش های 350 شانه فعالیت خود را آغاز کردند . با گذر زمان ، تولید کنندگان با استفاده از الیاف مرغوب تر و باکیفیت تر آکریلیک و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن ، محصولات با شانه و تراکم بالاتر تولید کردند که از میان تمامی محصولات ، فرش های 700 شانه کاشان ، تقاضا و فروش بیشتری داشته است . ضخامت بسیار عالی نخ خاب آن ، کیفیت بالا و قیمت مناسب آن ، از دلایل محبوبیت فرش های 700 شانه کاشان است . فرش های 700 شانه به دلیل کیفیت بالا مورد تقاضا قرار گرفته است . بسیاری از افراد بر این باورند که فرش های 700 شانه برای پذیرایی و فضاهای لوکس مناسب نیستند ولی فروشگاه فرش کاشان به دلیل تولید این محصولات با طرح و نگاره های بسیار زیبا و با استفاده از تعداد رنگ 10 رنگ و یا 12 رنگ ، فرش های 700 شانه زیبا و جدید را خلق کرده است که هم دارای زیبایی و جلوه و هم از ویژگی کیفیت و ضخامت استاندارد برخوردار است . این محصولات در ابعاد 6 متری ، 9 متری و 12 متری تولید می شود ولی فروشگاه فرش کاشان در کنار تولید محصولات با این ابعاد استاندارد ، قدرت تولید فرش های بزرگ پارچه 700 شانه و فرش های نامتقارن و غیر استاندارد را نیز دارد .
با توجه به موارد گفته شده ، عنوان کاشان در کنار فرش های 700 شانه ، نشانگر کیفیت ؛ زیبایی و اصالت است . حال اگر در  کنار این ویژگی ها ، قیمت ارزان نیز افزوده شود ، مشتری را از خرید خرسند می کند . با خرید اینترنتی فرش های 700 شانه از فروشگاه فرش کاشان ، مشتریان می توانند به آیتم های زیبایی ، کیفیت و ارزان قیمت بودن ، دسترسی پیدا کنند .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی