سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» دستگاه های بافندگی فرش ماشینی شرکت شونهر

دستگاه های بافندگی فرش ماشینی شونهر آلمان

شرکت شونهر آلمان ، برترین تولید کننده انواع دستگاه های تولید فرش ماشینی است که توانسته است سهم عظیمی از بازار ایران را به دلیل واردات بسیار دستگاه های بافت ، به دست آورد . دستگاه های این شرکت ، تولید کننده انواع فرش های ریز بافت و فرش های فانتزی و مدرن است . یکی از دستگاه هایی که توسط کمپانی شونهر تولید می شود ، Alpha 500 XHDC است که فرش های ماشینی 1200 شانه ریز بافت و باکیفیت را تولید می کند . تولیدات اول این کمپانی آلفا 320 ، 360 و 400 بود که آلفای 500 ، آخرین نمونه از ماشین HHDC است و توانایی تولید ریز بافت ترین و جدیدترین فرش های ماشینی را دارد . این کمپانی تولید کننده دستگاه ADR نیز هست که برای تولید گلیم بافی و فریز بافی استفاده می شود که به دلیل ضعیف بودن این دستگاه ، فرش های با شانه و تراکم پایین را باید با این دستگاه تولید کرد . از دیگر دستگاه های این شرکت می توان به دستگاه HCP1 برای بافت فرش 700 شانه 8 رنگ ، دستگاه HCP2 برای تولید فرش 700 شانه 10 رنگ ، HLX ، CRX تولید کننده کریستال و 1500 شانه ، CTM تولید کننده شنل نام برد . این شرکت با تولید مجهزترین دستگاه های تولید ، توانسته است رهبری تولیدات ماشین آلات جهان را بر عهده بگیرد . اگر بخواهیم دستگاه های شرکت شونهر را با دستگاه های شرکت وندویل مقایسه کنیم باید بگوییم که فرش های تولید شده با دستگاه شونهر دارای کیفیت و دقت بالاتری می باشد و فرش های تولید شده با دستگاه وندویل ، دارای ریزبافتی و ظرافت بیشتری است . از ویژگی های بارز این دستگاه ها ، سرعت بالا  در تولید فرش است . پس باید تولید کننده الیافی که برای بافت استفاده می کند مستحکم و قوی باشد تا در حین بافت ، الیاف پاره نشود .
واردات دستگاه های شونهر به ایران
بیشتر فرش های ماشینی توسط دستگاه شونهر و وندویل بلژیک تولید می شود . ایرانیان به دلیل عدم توانایی تولید این دستگاه های پیشرفته و به دلیل توان بالای تولیدات بهترین فرش ماشینی دستبافتگونه ، واردات این دستگاه های پیشرفته و مدرن را انجام می دهند تا با الیاف باکیفیت و طراحی بهترین طرح ها و نگاره ها بتوانند زیباترین و باکیفیت ترین فرش های ماشینی ایرانی را تولید کنند . با وجود اینکه با واردات این دستگاه های پیشرفته و مدرن ، کشور ما با خروج ارز از کشور روبرو می شود ولی ایران برای زنده نگه داشتن حیات صنعت و برای تحول در تولید فرش ماشینی باید به واردات دستگاه شونهر از آلمان ادامه دهد تا بتواند این صنعت فرش ماشینی را پر توان نگه دارد . بهترین تولید کنندگان در ایران برای ارائه فرش های باکیفیت و برای جذب مشتریان نیازمند خرید دستگاه شونهر از آلمان می باشند . اگر تولید کننده ای نتواند این دستگاه ها را خریداری  کند ، بالطبع مشتریان خود را به دلیل عرضه فرش های بی کیفیت از دست می دهد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  صادرات فرش ماشینی ایرانی به سایر کشورها
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  بهترین فرش ماشینی از کدام شهر است ؟
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان