سفارش انواع فرش درجه یکصفحـه اصلـی کارخانه فرش ماشینی کاشان خرید بی واسطه فرش کاشانارتـبـاط بـا مـا جدیدترین فرش کاشان

» دستگاه های بافندگی فرش ماشینی شرکت وندویل

دستگاه بافت فرش ماشینی وندویل

دستگاه وندویل بلژیک ، یکی از پیشرفته ترین ماشین آلات فرش بافی در دنیا است که بیشتر فرش های ماشینی ایران توسط این دستگاه مدرن و مجهز ، تولید می شود . استفاده از دستگاه وندویل در بافت فرش ماشینی در کنار استفاده از الیاف مرغوب و باکیفیت و نیروی انسانی خبره و زبر دست ، می تواند فرش ماشینی تولید شده را به عنوان برند برتر تبددیل کند .
فرش های با شانه و تراکم بالا در ایران ، توسط این دستگاه بافندگی تولید می  شود و ایران یکی از کشورهایی است که توانسته است به خوبی از این دستگاه ها استفاده کند . شرکت وندویل ، در بلژیک در سال 1880 میلادی تاسیس شد که از همان اوایل به تولید ماشین آلات نساجی از قبیل فرش ماشینی پرداخته است . این کمپانی دستگاه هایی را تولید می کند که این دستگاه ها توان تولید فرش های باکیفیت و دستبافتگونه را دارد .
اسامی دستگاه هایی که شرکت وندویل تولید می کند به شرح زیر است :
1. Hcpx2 : تولید کننده فرش های با شانه و تراکم بالا
2. UCL : دستگاه 400 شانه گلیم بافی
3. CLP320 : گلیم بافی 400 شانه
4. RCI : فریز بافی  400 شانه
5. CTM : تولید فرش های مدرن برجسته
مواردی در مورد دستگاه HCIPX2 
 بیشتر تولید کنندگان ایرانی که هدف تولید فرش های با شانه و تراکم بالا را داشته باشند باید این دستگاه را از شرکت وندویل بلژیک خریداری کنند . دستگاه HCIPX2 قابلیت برنامه ریزی برای 24000 نخ خاب در فرش های 700 شانه 8 رنگ و یا 500 شانه 10 رنگ را دارد . در این دستگاه از چنجر پود و یا انتخابگر پود که دارای قابلیت انتخاب پودهای مختلف را برای تولید کننده  از نظر جنس و ضخامت که همان ارتفاع نخ خاب می شود میسر می سازد و با وجود این قابلیت می توان از نخ جوت برای پود پشت محصول و از الیاف پنبه برای پود داخل قالی استفاده کرد . این عمل باعث می شودتا تراکم پودی فرش بالا رود و پشت قالی شبیه قالی های دستباف شود . این دستگاه به دلیل داشتن سیستم تغذیه غلطک چله ها توسط LOTUS ، حرکت نخ های چله را به صورت خود کار برآورده ساخته و باعث تولید فرش با نخ ضایعات کم و یکنواخت بودن پشت فرش و تمیز بودن بافت می شود . ماشین HCIPX2 قابلیت بافت فرش و تیالو فرش های با شانه و تراکم بالا و باکیفیات را با انواع نخ خاب آکریلیک ، پلی استر ، پشم ، ابریشم و پلی پروپلین و ... دارد . سرعت بافت این دستگاه بسیار بالاست و تولید کننده باید دقت کند که مستحکم ترین نخ بافت را استفاده کند تا در هنگام بافت فرش ماشینی ، نخ پاره نشود و قالی عیب دار نشود . فرش های ماشینی که با دستگاه HCIPX2 تولید می شود دارای ویژگی های برتر رنگ پذیری ، لطافت ، ظرافت و استحکام بالا می باشد .
تولید فرش های کاشان با دستگاه وندویل در کارخانه فرش کاشان
گروه تجاری فرش کاشان ، تمامی محصولات 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه را با دستگاه وندویل HCIX2 تولید می کند . این دستگاه که از پیشرفته ترین دستگاه های وندویل بلژیک است ، توسط کارخانه فرش کاشان خریداری شده است . در تولید فرش های 1500 شانه با این دستگاه ، نخ 6 میلی آکریلیک هیت ست شده وارد دستگاه می شود و بر طبق نقشه قالی ، با سرعت بسیار بالا دستگاه شروع به بافتن می کند . این دستگاه های پیشرفته قادر است فرش های ناتعارف و غیر استاندارد و در اندازه های دلخواه مشتری را نیز تولید کند .
فرش های 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه و 700 شانه نیز به همین صورت تولید می شود . با این تفاوت که درجه نخ های آن ها با هم متفاوت می باشد .

فروش ویژه انواع فرش ماشینی با کیفیت
خرید فرش کاشان
خرید فرش درجه یک
فرش ماشینی کاشان
برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  فرش ایده آل جهیزیه عروس
•  علت زردی ریشه در فرش ماشینی و چگونگی رفع آن
•  قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته کاشان
•  راهنمای خرید امن فرش دستباف

» می توانید به ما اعتماد کنید «

ضمانت پرداخت خرید فرش کاشان
اینستاگرام فرش کاشان لینکدین فرش کاشان  صفحه تماشا فرش کاشان صفحه توییتر فرش کاشان صفحه یوتیوب فرش کاشان صفحه فیسبوک فرش کاشان  کانال آپارات فرش کاشان  کانال نماشا فرش کاشان تلگرام فرش کاشان  کانال واتس اپ فرش کاشان