تولید و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان

دستگاه های بافندگی فرش ماشینی شرکت وندویل

دستگاه بافت فرش ماشینی وندویل

دستگاه وندویل بلژیک ، یکی از پیشرفته ترین ماشین آلات فرش بافی در دنیا است که بیشتر فرش های ماشینی ایران توسط این دستگاه مدرن و مجهز ، تولید می شود . استفاده از دستگاه وندویل در بافت فرش ماشینی در کنار استفاده از الیاف مرغوب و باکیفیت و نیروی انسانی خبره و زبر دست ، می تواند فرش ماشینی تولید شده را به عنوان برند برتر تبددیل کند .
فرش های با شانه و تراکم بالا در ایران ، توسط این دستگاه بافندگی تولید می  شود و ایران یکی از کشورهایی است که توانسته است به خوبی از این دستگاه ها استفاده کند . شرکت وندویل ، در بلژیک در سال 1880 میلادی تاسیس شد که از همان اوایل به تولید ماشین آلات نساجی از قبیل فرش ماشینی پرداخته است . این کمپانی دستگاه هایی را تولید می کند که این دستگاه ها توان تولید فرش های باکیفیت و دستبافتگونه را دارد .
اسامی دستگاه هایی که شرکت وندویل تولید می کند به شرح زیر است :
1. Hcpx2 : تولید کننده فرش های با شانه و تراکم بالا
2. UCL : دستگاه 400 شانه گلیم بافی
3. CLP320 : گلیم بافی 400 شانه
4. RCI : فریز بافی  400 شانه
5. CTM : تولید فرش های مدرن برجسته
مواردی در مورد دستگاه HCIPX2 
 بیشتر تولید کنندگان ایرانی که هدف تولید فرش های با شانه و تراکم بالا را داشته باشند باید این دستگاه را از شرکت وندویل بلژیک خریداری کنند . دستگاه HCIPX2 قابلیت برنامه ریزی برای 24000 نخ خاب در فرش های 700 شانه 8 رنگ و یا 500 شانه 10 رنگ را دارد . در این دستگاه از چنجر پود و یا انتخابگر پود که دارای قابلیت انتخاب پودهای مختلف را برای تولید کننده  از نظر جنس و ضخامت که همان ارتفاع نخ خاب می شود میسر می سازد و با وجود این قابلیت می توان از نخ جوت برای پود پشت محصول و از الیاف پنبه برای پود داخل قالی استفاده کرد . این عمل باعث می شودتا تراکم پودی فرش بالا رود و پشت قالی شبیه قالی های دستباف شود . این دستگاه به دلیل داشتن سیستم تغذیه غلطک چله ها توسط LOTUS ، حرکت نخ های چله را به صورت خود کار برآورده ساخته و باعث تولید فرش با نخ ضایعات کم و یکنواخت بودن پشت فرش و تمیز بودن بافت می شود . ماشین HCIPX2 قابلیت بافت فرش و تیالو فرش های با شانه و تراکم بالا و باکیفیات را با انواع نخ خاب آکریلیک ، پلی استر ، پشم ، ابریشم و پلی پروپلین و ... دارد . سرعت بافت این دستگاه بسیار بالاست و تولید کننده باید دقت کند که مستحکم ترین نخ بافت را استفاده کند تا در هنگام بافت فرش ماشینی ، نخ پاره نشود و قالی عیب دار نشود . فرش های ماشینی که با دستگاه HCIPX2 تولید می شود دارای ویژگی های برتر رنگ پذیری ، لطافت ، ظرافت و استحکام بالا می باشد .
تولید فرش های کاشان با دستگاه وندویل در کارخانه فرش کاشان
گروه تجاری فرش کاشان ، تمامی محصولات 1500 شانه ، 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه را با دستگاه وندویل HCIX2 تولید می کند . این دستگاه که از پیشرفته ترین دستگاه های وندویل بلژیک است ، توسط کارخانه فرش کاشان خریداری شده است . در تولید فرش های 1500 شانه با این دستگاه ، نخ 6 میلی آکریلیک هیت ست شده وارد دستگاه می شود و بر طبق نقشه قالی ، با سرعت بسیار بالا دستگاه شروع به بافتن می کند . این دستگاه های پیشرفته قادر است فرش های ناتعارف و غیر استاندارد و در اندازه های دلخواه مشتری را نیز تولید کند .
فرش های 1200 شانه ، فرش های 1000 شانه و 700 شانه نیز به همین صورت تولید می شود . با این تفاوت که درجه نخ های آن ها با هم متفاوت می باشد .

خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
نـظـرات کاربران

روش‌های سفارش از گروه تجاری فرش کاشان:

روش اول: خرید و سفارش فرش به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش کاشان

روش دوم: خرید و سفارش به صورت تلفنی همراه با مشاوره رایگان از کارشناسان فنی ما 03155443195

روش سوم: سفارش و خرید فرش ماشینی از طریق ارسال پیام واتساپ ما 09133602885

روش چهارم: سفارش و خرید فرش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام ما به آدرس Carpetkashancoir

روش پنجم: خرید و سفارش حضوری از نمایشگاه و کارخانه فرش کاشان حتما با هماهنگی قبلی