فرش خام یا سفید چاپی

در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش فیلترها

بارگذاری محصولات بیشتر

در مورد فرش سفید خام: هرآنچه که شما باید بدانید

فرش سفید خام همان فرش مخصوص چاپ است که با نخ خاب، تار و پود سفید بافته می‌شود و سطح سفید مسطحی است که آماده برای چاپ انواع طرح و عکس چهره، منظره و… روی آن است. فرش خام چاپی با پیشرفت علم و صنعت و روی کار آمدن دستگاه های پلاتر چاپی توسط تولید کنندگان کاشانی تولید شد و تولید آن معجزه ای شد برای چاپگران؛ چون با تولید فرش سفید، زمینه برای تولید تابلو فرش های چاپی، کلاریس و انواع فرش های سابلیمیشن فراهم شد.

زیبایی طرح و رنگ چاپ شده روی این فرش های سفید مخصوص چاپ، به حدی بالا و ظرافت و ریز نقشی آن زیاد است که فرقی بین عکس و فرش سابلیمیشن وجود ندارد. این بافته ها در ابعاد کوچک و به صورت تابلو و در ابعاد بزرگتر و به صورت فرش ماشینی تولید می‌شوند و با الیافی بافته شده اند که هر طرح و نقشه ای روی آن می‌تواند چاپ شود.

مروری بر ویژگی فرش خام مخصوص چاپ یا پرینت فرش

ویژگی فرش خام مخصوص چاپ یا پرینت فرش این است که رنگ های دائمی در ریشه الیاف با استفاده از دستگاه پلاتر به صورت طرح و نقشه روی صفحه بافته سفید، تزریق می‌شوند و فرش چاپی را ایجاد می‌کنند که حضور آن در دنیای صنعت و فرش غوغایی به پا کرده است.

نقشه این بافته روی کاغذ مخصوص کشیده شده و با دستگاه مجهز روی سطح بافته چاپ می‌شود که به آن فرش سابلیمیشن، چاپی یا پرینت فرش می‌گویند و برای اینکه طرح چاپی روی بافته از بین نرود، از رنگ های دائمی استفاده می کنند. این فرایند بدین صورت است که عکسی که قرار است روی فرش خام چاپ شود، توسط سیستم کامپیوتری ویرایش می‌شود و روی کاغذ‌های مخصوص توسط دستگاه پلاتر حک می شود و سپس این کاغذها توسط روی فرش خام در دمای بالا چاپ می‌شود.

جنس

جنس فرش خام برای چاپ، پلی استر هیت ست شده است. این الیاف نسبت به دیگر الیاف رنگ پذیری بالاتری دارند و سطح آن درخشان و براق است و از آنجایی که فرش خام سابلمیشن برای زیبا ساختن فضا تولید می شود و به صورت تابلو فرش یا بافته‌های زینتی ارائه می‌شود، پس باید با الیافی بافته شوند که ظرافت و زیبایی طرح و نگاره بالا رود. این الیاف را در مرحله ریسندگی، هیت ست می کنند و از فرایند بخار آب و گرما عبور می دهند، تثبیت حرارتی می کنند و بدین صورت الیاف را بادوام و مستحکم می‌سازند.

شانه و تراکم

فرش خام سفید از آنجایی که برای تابلو فرش سابلیمیشن و فرش های خام چاپی تولید می شود، بهتر است در شانه و تراکم بالا بافته شود. بافته های خام سفید با استفاده از دستگاه های HCIX2 و با شانه 1000 و تراکم 1200، 700 شانه با تراکم 1000 و 1500 شانه با تراکم 4500 تولید می شوند. این شانه و تراکم، زیبایی تابلو فرش چاپی سابلیمیشن و پرینت فرش ها را بیشتر می کند و زیبایی طرح و نگاره را بالاتر می برد.

شانه (تعداد گره های زده شده در یک متر از عرض) و تراکم طولی (تعداد گره های زده شده در یک متر از طول)، وقتی بیشتر باشد، طرح و نقشه چهره زیباتر نمایش داده می شود و طرح روی فرش خام چاپی به عکس و یا واقعیت بیشتر نزدیک است. از این رو در تابلو فرش های چاپی چهره و یا تابلو های عکس شخصیت ها و مناظر حتما از فرش های خام بهره می برند که در شانه و تراکم بالا تولید شده باشند.

مزیت فرش خام چاپی چیست که در فروش، غوغا به پا کرده است

آیا از مزیت فرش خام مخصوص چاپ اطلاعاتی دارید؟ مزیت و برتری فرش های سابلیمیشن، سبب تولید بیشتر فرش های خام سفید برای چاپ شده است و تولید کنندگان را به تولید بافته های خام سفید برای چاپ ترغیب کرده است. همه می دانند که در صنعت فرش ماشینی، هر طرح و نقشه ای که به دستگاه بافندگی داده می شود، جفت بافته می شود و بافت به صورت زیر و رو تولید می شود.

این فرآیند در تولید فرش های ماشینی برای تولید کننده به صرفه است و جفت قالی که طرح و نقشه آن قرینه هم هستند، به مشتری فروخته می شود ولی برخی از طرح های تابلو فرش ها از قبیل طرح چهره، آیات قرانی وقتی طرح به صورت معکوس تولید می شوند، جلوه ندارد و بافت طرح قرینه، بلا استفاده است از این رو بسیاری از نقشه ها از قبیل چهره و یا آیات قرآنی بهتر است به صورت تابلو فرش چاپی تولید شوند. وقتی مشتری تقاضای چاپ عکس روی فرش را دارد، این عکس خصوصی مختص آن مشتری است که به مشتری دیگر نمی تواند به فروش رود از این رو در تبدیل عکس به تابلو فرش، حتما به مشتری توصیه می‌شود که به سراغ تابلو فرش‌های چاپی بروند.

در برخی از طرح ها از قبیل چهره، به دلیل ظرافت چهره، اگر به صورت بافت ارائه شوند، طراحی و بافت آن چهره جالب نمی شود از این رو تابلو فرش‌های چهره به صورت چاپی و سابلیمیشن تولید می‌شوند.

قیمت فرش سابلیمیشن کمتر از بافت است چون تولید آن با سرعت بیشتر صورت می‌گیرد و برای تولید کننده هزینه کمتری دارد.
یکی دیگر از مزیت‌های تابلو فرش‌های چاپی این است که با استفاده از رنگ های نامحدودی، طرح چاپ می شود در صورتی که در بافت محصولات ماشینی، بافت توسط الیاف رنگی محدود تولید می شوند پس می تواند گفت که فرش های خام سابلیمیشن، زیبایی شان بیشتر از محصولات بافت است.

تولید فرش سفید چاپی در هر سایزی امکان پذیر است و مشتری در انتخاب سایز و ابعاد، محدودیت انتخاب ندارد پس افراد می توانند خرید فرش سابلیمیشن را در هر ابعادی انجام دهند. این ابعاد می تواند استاندارد و یا غیر استاندارد باشد.
روش سریع تولید تابلو فرش های چاپی و فرش های سابلیمیشن یکی دیگر از مزیت های این دسته از محصولات ماشینی می باشد.

در کمترین زمان ممکن می شود به طرح مورد نظر با قیمت مناسب دسترسی پیدا کرد. در نظر بگیرید به مناسبت تولد و یا روز مادر، پدر و… به دنبال سفارش تابلو فرش با عکس چهره هستید. مسلما در این مواقع زمان برای شما ضروری است و می خواهید به محصول مورد نظر در زمان تعیین شده دسترسی پیدا کنید. چاپ عکس مورد نظر روی فرش خام سفید در کمترین زمان اتفاق می افتد.

کاربرد فرش سفید چاپی

کاربرد فرش سفید چاپی برای چاپ انواع عکس چهره، منظره و… روی تابلو فرش ها و همچنین چاپ انواع طرح های درخواستی مشتری روی فرش ماشینی چاپی است. پس خرید فرش سفید توسط تولید کنندگان فرش های خام چاپی صورت می گیرد که با استفاده از دستگاه پلاتر، روی صفحه سفید، طرح مورد نظر را چاپ می کنند.

تابلو فرش

ایرانیان از قدیم الایام، از بافته های کوچک که با قاب های زیبا احاطه شده است، برای زیبا ساختن فضای منزلشان استفاده می کردند. تابلو فرش‌ها در گذشته به صورت دستباف و با تولید فرش های ماشینی به صورت تابلو فرش ماشینی تولید شدند. با روی کار آمدن دستگاه های چاپی و تولید فرش های خام، تابلو فرش‌های چاپی نیز تولید شدند که طرح و نقشه توسط دستگاه‌های چاپی با حرارت بالا و در کمترین زمان روی فرش خام برای چاپ ارائه می‌شد.

یکی از زیباترین رسم‌های ما ایرانیان، هدیه دادن و هدیه گرفتن است و همه دوست دارند که هدیه ای که به عزیزشان می دهند، باب میل او باشد و باعث خوشحالی اش شود. چاپ عکس روی فرش می تواند زیباترین هدیه باشد بالاخص اگر عکس از چهره هدیه انتخاب شود. تابلو فرش چاپی چهره با عکس سفارشی عروس و داماد برای اتاق خواب مناسب باشد حتی برخی از افراد می توانند فرش چاپی اتاق خواب شان را با عکس عروس و داماد سفارش دهند.

تابلو فرش چاپی با عکس کودک می تواند زیبایی فضای اتاق فرزندتان را بالا برده و اعتماد به نفس آن ها را زیاد کند. حتی والدین می توانند طرح روی تابلو که با چهره فرزندشان است با طرح رو تختی یکسان بگیرند و بدین صورت هماهنگی را در فضا ایجاد کنند. سفارش تابلو فرش چاپی در ابعاد 50 در 70، 50 در 100، 70 در 100، 25 در 35، اندازه A4 (20 در 30) و 30) A3 در 40) می تواند توسط مشتری انجام شود و پس از تایید عکس ارائه شده، چاپ عکس روی فرش انجام می پذیرد. تابلو فرش خام سابلیمیشن در ابعاد درخواستی مشتری نیز تولید می شود.

قالیچه

فرش سابلیمیشن زیبایی که به دلیل تعداد رنگ های بالا دارد قابل مقایسه با محصولات بافت نیست و ظرافت و زیبایی طرح و نگاره بالایی دارد. از این رو امروزه برخی از افراد از فرش چاپی پذیرایی استفاده می کنند و طرح و نقشه مورد نظر را به تولید کننده ارائه می دهند و بدین صورت سفارش فرش چاپی با طرح و رنگ مورد نظر را انجام می دهند و با این کار توانسته اند به طرح درخواستی دسترسی پیدا کنند. فرش چاپی 4 متری، 3 متری، 2 متری و 5 متری بیشترین تقاضا را دارند و در دیگر ابعاد نیز تولید فرش سابلیمیشن امکان پذیر است.

فرش های خام به صورت دایره ای شکل، بیضی و مربع نیز تولید می شوند و این مدل از بافته ها می توانند برای اتاق خواب، راهروها، پذیرایی و یا آشپزخانه مناسب باشند.

فرش خام در ابعاد پشتی، پادری، رو پله ای و فرش های راهرویی نیز تولید می شود و افراد می توانند طرح و نقشه قالی اصلی را با این بافته ها ست کنند.
در مراکز آموزشی کودک و یا آموزشگاه ها و مهد کودک ها، مربیان می توانند به جای استفاده از کف پوش هایی با جنس فوم یا پلاستیک، از فرش های خام سابلیمیشن بهره برده و متناسب با محیط آموزشگاه، طرح مورد نظر را ارائه دهند.

یکی از دلایل اینکه افراد به سراغ خرید فرش خام چاپی جدید می روند این است که در قسمت های پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق خواب یا راه پله ها، سفارش این مدل از کف پوش ها در هر ابعادی امکان پذیر است در صورتی که فرش های ماشینی بافت در سایز های استاندارد تولید می شود و تولید بافت ماشینی در سایز غیر استاندارد باید به صورت جفت باشد از این رو افرادی که برای برخی از فضاها به دنبال سایزهای نامتقارن هستند بهتر است فرش سفید چاپی را انتخاب کنند چون تولید فرش خام در هر سایزی امکان پذیر است و فرش خام 3 متری، 4 متری، 5 متری، فرش خام 6 متری،8 متری، 9 متری و… تولید می شود و افراد می توانند سفارش فرش چاپی یا خام را در ابعاد درخواستی انجام دهند همچنین می توانند به راحتی طرح و نقشه فرش چاپی را با طرح مبل، طرح پرده، کوسن و یا طرح تابلو های تزیینی آن فضا یکسان انتخاب کنند.

قیمت فرش خام سابلیمیشن

قیمت فرش خام سابلیمشن در گروه تجاری فرش کاشان به قیمت عمده و تولیدی است. قیمت فرش خام برای چاپ با مدل های سابلیمیشن پایین تر از کلاریس است. فرش خام توسط تولید کنندگان فرش های چاپی خرید می شود و سپس طرح و نقشه مورد نظر روی کاغذ مخصوص چاپ می شود و سپس کاغذ توسط دستگاه روی فرش سفید خام چاپ می شود که روش تولید این مدل از فرش های چاپی برای تولید کننده کمتر از تولید کلاریس و یا محصولات بافت است. از این رو قیمت تابلو فرش سابلیمیشن کمتر از تابلو های بافت و کلاریس است.

قیمت فرش خام برای چاپ بر اساس ابعاد و نوع الیاف متفاوت است. بافته های سفیدی که با الیاف پلی استر هیت ست شده بافته شده اند مسلماً بالاتر از پلی استری است که هیت ست نشده اند و در مرحله تکمیل، تثبیت حرارتی نشده اند. شاید عده ای بر این باور باشند که هیت ست شدن الیاف تابلو فرش های چاپی اهمیت ندارد در صورتی که افراد باید بدانند که تابلو های فرش وقتی به دیوار زده می شوند مسلما در معرض گرد و غبار و آلودگی هستند. الیاف هیت ست شده وقتی در بافت فرش خام به کار رود، پرز و گرد و غبار را به خود نمی گیرد و از طرفی چاپ عکس و انواع طرح روی فرش خام سفید که با الیاف هیت ست شده بافته شده باشد، زیباتر است.

ابعاد نیز سبب متفاوت شدن قیمت تابلو فرش خام می شود. قیمت A3 که با ابعاد 30 در 40 ارائه می شود بیشتر از قیمت A4 است که با ابعاد 20 در 30 تولید می شود.
فرش های خام برای چاپ با ریشه ساده و یا گرده دار و یا بدون ریشه و زیگزاگ خورده ارائه می شوند و قیمت این ها هم بر اساس ریشه دار بودن یا نبودن آن ها متفاوت است.

شانه و تراکم نیز سبب متفاوت شدن قیمت فرش خام می شود و به طبع آن سبب متفاوت شدن قیمت فرش چاپی می شود. فرش خام 1200 شانه، قیمتی بالاتر از قیمت چاپی 1000 شانه و یا 700 شانه دارد چون تولید کننده مجبور شده است فرش خام 1200 شانه را خریداری کرده که قیمت اش بالاتر است. تولید کنندگان فرش های چاپی برای تابلو های آیه از بافته های خام 700 و 1000 و برای تابلو های چهره و عکس از بافته های 1000، 1200 و 1500 استفاده می کنند.پ

خرید فرش خام برای چاپ

گروه فرش تجاری کاشان، پخش عمده فرش خام مخصوص چاپی را در کاشان دارد و این فرصت، برای فروشندگان فرش های چاپی مناسب است تا به صورت عمده فرش خام سفید با قیمت بسیار پایین خریداری کنند و با چاپ عکس روی بافته و با دریافت سود، آن را به مشتری دهند. در این مرکز تجاری، فروش فرش خام سابلیمیشن به صورت حضوری و اینترنتی با قیمت عمده انجام می شود و تمامی محصولات، دارنده ضمانت نامه و گارانتی هستند.

زیبایی طرح و نقشه روی فرش های سفید چاپی وقتی زیباتر می شود که بافته خام با الیاف پلی استر بافته شده باشد و خاب آن کوتاه و شانه و تراکم اش بالا باشد. از این رو تولیدکنندگان فرش سابلیمیشن به سراغ بافته های خام با شانه و تراکم بالا می روند. در گروه تولیدی فرش کاشان، فرش خام سفید در ابعاد مختلف و در شکل های دایره ای، مستطیل، بیضی و مربع به فروش می رسد که بیشترین فروش این مجموعه، فروش تابلو فرش خام سابلیمیشن است.

افرادی که وارد حیطه چاپ هستند می دانند که الیاف پلی استر، رنگ پذیری بالاتری نسبت به آکریلیک دارند از این رو گروه تولیدی تجاری فرش کاشان، فرش خام کاشان را با الیاف پلی استر تولید کرده است تا زیبایی طرح و نقشه روی آن بهتر نمایان داده شود. این بافته ها با ریشه و بدون ریشه در این مجموعه به فروش می رسد.

افرادی که در زمینه چاپ سابلیمیشن فعالیت دارند می توانند بافته های خام سفید را به صورت عمده از گروه تجاری فرش کاشان که پخش عمده فرش سفید چاپی را دارد، خریداری کند و با این خرید بتواند جوابگوی نیاز مشتریان خود شود.

بر اساس آمار به دست آمده از مدیر فروشان این مجموعه، ابعاد و سایزهایی که تقاضای بالایی دارند، A3 و A4 است که با ابعاد 30 در 40 و 20 در 30 به فروش می رسد. این گروه تجاری علاوه بر فروش انواع فرش خام، توانایی چاپ عکس روی بافته های خام را دارد و این کار را می تواند در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

فرش خام یا فرش مخصوص چاپ یا فرش سفید چاپی از محصولاتی است که در کارخانه فرش کاشان در انواع شانه تراکم شامل 500 شانه، فرش خام 700 شانه، فرش خام 1000 شانه، فرش خام 1200 شانه و بافته های 1500 شانه بدون هیچ رنگ زمینه ای به عنوان فرش سفید تولید می شود.

این محصول اصولا برای چاپ فرش و تابلو فرش در ابعاد مختلف توسط شرکت های چاپ تصاویر دخواه مشتری روی اجسام و اشیا مختلف سفارش داده می شود که کارخانه فرش کاشان در جهت پاسخ گویی به نیاز این دست از مشتریان خود اقدام به تولید این محصول در تراکم گره های مختلف نموده است.

شرکت فرش کاشان جهت خرید عمده فرش خام توسط متقاضیان این محصول، قیمت عمده و قیمت کف بازار را در نظر گرفته است که برای آن ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود که این محصول را در تعداد بالا خریداری نمایند تا از قیمت عمده فرش خام شرکت فرش کاشان در انواع تراکم های مختلف بهره مند گردند. ابعادی که این شرکت برای تولید فرش خام سابلیمیشن در نظر گرفته است از سایز A4 تا عرض 4 متر می باشد که متناسب برای چاپ انواع فرش و تابلو فرش با طرح و عکس دلخواه مشتری می باشد.

سایز های پر استفاده در شکل مستطیل:
• 20*30
• 25*35
• 30*40
• 35*50
• 40*60
• 50*50
• 70*50
• 70*70
• 100*50
• 60*90
• 70*100
• 100*100
• 80*120
• 1.5*1

سایزهای فرش خام یا سفید چاچی
سایزهای فرش خام یا سفید چاچی

هم چنین امکان تولید فرش خام برای چاپ در انواع اشکال مستطیل، دایره، مربع و بیضی وجود دارد که طبق سفارش مشتری در ابعاد و تعداد دلخواه شما در سریع ترین زمان ممکن صورت می پذیرد. در تولید فرش خام از بهترین مواد و متریال خام و پیشرفته ترین دستگاه های بافنده به جهت تولید با کیفیت ترین فرش خام استفاده می گردد.

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت